Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
Pauza
FC Wrocław Academy
0:3
Chrobry Głogów
Karkonosze Jelenia Góra
2:1
Kuźnia Jawor
Polonia Wrocław
5:0
Chrobry II Głogów
WKS Śląsk Wrocław
2:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Wałbrzych
4:1
Ślęza Wrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
Pauza
Chrobry Głogów
6:0
WKS Śląsk Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:1
Polonia Wrocław
Miedź Legnica
2:5
FC Wrocław Academy
Karkonosze Jelenia Góra
8:0
Górnik Wałbrzych
Kuźnia Jawor
1:3
Chrobry II Głogów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
Pauza
Chrobry II Głogów
4:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
FC Wrocław Academy
9:1
Ślęza Wrocław
Polonia Wrocław
3:2
Chrobry Głogów
WKS Śląsk Wrocław
0:7
Miedź Legnica
Górnik Wałbrzych
5:0
Kuźnia Jawor
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wałbrzych
Pauza
Ślęza Wrocław
0:1
WKS Śląsk Wrocław
Chrobry Głogów
4:0
Chrobry II Głogów
Kuźnia Jawor
4:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Miedź Legnica
2:3
Polonia Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
2:5
FC Wrocław Academy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Jawor
Pauza
Chrobry II Głogów
4:1
Miedź Legnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:9
Chrobry Głogów
FC Wrocław Academy
7:0
Górnik Wałbrzych
Polonia Wrocław
5:0
Ślęza Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
0:2
Karkonosze Jelenia Góra
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
Pauza
Kuźnia Jawor
0:5
Chrobry Głogów
Ślęza Wrocław
1:2
Chrobry II Głogów
Górnik Wałbrzych
1:2
WKS Śląsk Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
2:0
Polonia Wrocław
Miedź Legnica
0:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
Pauza
Chrobry II Głogów
1:1
Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry Głogów
2:0
Miedź Legnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:3
Ślęza Wrocław
FC Wrocław Academy
6:0
Kuźnia Jawor
Polonia Wrocław
5:1
Górnik Wałbrzych
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Wrocław
Pauza
FC Wrocław Academy
6:2
WKS Śląsk Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
5:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kuźnia Jawor
1:1
Miedź Legnica
Ślęza Wrocław
0:3
Chrobry Głogów
Górnik Wałbrzych
1:0
Chrobry II Głogów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry II Głogów
Pauza
Chrobry Głogów
0:1
Karkonosze Jelenia Góra
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:3
Górnik Wałbrzych
Polonia Wrocław
0:3
FC Wrocław Academy
WKS Śląsk Wrocław
1:4
Kuźnia Jawor
Miedź Legnica
7:0
Ślęza Wrocław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Pauza
FC Wrocław Academy
2:1
Chrobry II Głogów
Kuźnia Jawor
8:0
Ślęza Wrocław
Górnik Wałbrzych
0:5
Chrobry Głogów
Karkonosze Jelenia Góra
2:1
Miedź Legnica
WKS Śląsk Wrocław
0:8
Polonia Wrocław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
Pauza
Chrobry II Głogów
2:1
WKS Śląsk Wrocław
Miedź Legnica
4:1
Górnik Wałbrzych
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:2
FC Wrocław Academy
Polonia Wrocław
3:1
Kuźnia Jawor
Ślęza Wrocław
0:6
Karkonosze Jelenia Góra
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?