Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Dzierżoniów
2:12
Cukrownik Pszenno
Niemczanka Niemcza
3:5
Piławianka Piława Górna
Pogoń Pieszyce
4:3
UKS Bielawianka Bielawa
Polonia-Stal Świdnica
1:0
Dabro Bau Makowice
LKS Bystrzyca Górna
1:1
Polonia-Stal II Świdnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Pszenno
11:0
LKS Bystrzyca Górna
UKS Bielawianka Bielawa
4:3
Lechia Dzierżoniów
Piławianka Piława Górna
0:4
Dabro Bau Makowice
Niemczanka Niemcza
1:1
Pogoń Pieszyce
Polonia-Stal II Świdnica
2:3
Polonia-Stal Świdnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Dzierżoniów
4:2
Niemczanka Niemcza
Polonia-Stal Świdnica
1:8
Cukrownik Pszenno
Pogoń Pieszyce
8:1
Piławianka Piława Górna
LKS Bystrzyca Górna
2:4
UKS Bielawianka Bielawa
Dabro Bau Makowice
6:2
Polonia-Stal II Świdnica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Pszenno
2:2
Dabro Bau Makowice
UKS Bielawianka Bielawa
0:1
Polonia-Stal Świdnica
Piławianka Piława Górna
0:3
Polonia-Stal II Świdnica
Niemczanka Niemcza
1:5
LKS Bystrzyca Górna
Pogoń Pieszyce
3:2
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia-Stal Świdnica
11:0
Niemczanka Niemcza
LKS Bystrzyca Górna
0:6
Pogoń Pieszyce
Polonia-Stal II Świdnica
1:8
Cukrownik Pszenno
Dabro Bau Makowice
2:2
UKS Bielawianka Bielawa
Lechia Dzierżoniów
6:2
Piławianka Piława Górna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Dzierżoniów
2:1
LKS Bystrzyca Górna
Pogoń Pieszyce
6:1
Polonia-Stal Świdnica
UKS Bielawianka Bielawa
3:2
Polonia-Stal II Świdnica
Piławianka Piława Górna
0:13
Cukrownik Pszenno
Niemczanka Niemcza
0:2
Dabro Bau Makowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Pszenno
14:2
UKS Bielawianka Bielawa
Polonia-Stal Świdnica
9:0
Lechia Dzierżoniów
LKS Bystrzyca Górna
4:1
Piławianka Piława Górna
Polonia-Stal II Świdnica
3:1
Niemczanka Niemcza
Dabro Bau Makowice
0:4
Pogoń Pieszyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Dzierżoniów
5:1
Dabro Bau Makowice
Pogoń Pieszyce
1:0
Polonia-Stal II Świdnica
Piławianka Piława Górna
0:6
UKS Bielawianka Bielawa
LKS Bystrzyca Górna
3:1
Polonia-Stal Świdnica
Niemczanka Niemcza
2:14
Cukrownik Pszenno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Dzierżoniów
3:0
Polonia-Stal II Świdnica
Cukrownik Pszenno
6:0
Pogoń Pieszyce
UKS Bielawianka Bielawa
3:0
Niemczanka Niemcza
Dabro Bau Makowice
2:3
LKS Bystrzyca Górna
Polonia-Stal Świdnica
7:3
Piławianka Piława Górna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Bielawianka Bielawa
Pauza
LKS Bystrzyca Górna
1:0
Dabro Bau Makowice
Boxmet Piskorzów
0:21
Pogoń Pieszyce
Polonia-Stal Świdnica
9:1
Polonia-Stal II Świdnica
Piławianka Piława Górna
1:3
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Dabro Bau Makowice
Pauza
Lechia Dzierżoniów
1:4
LKS Bystrzyca Górna
Pogoń Pieszyce
2:4
Polonia-Stal Świdnica
UKS Bielawianka Bielawa
10:1
Boxmet Piskorzów
Polonia-Stal II Świdnica
3:3
Piławianka Piława Górna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Boxmet Piskorzów
Pauza
LKS Bystrzyca Górna
2:2
Polonia-Stal II Świdnica
Dabro Bau Makowice
1:1
Lechia Dzierżoniów
Piławianka Piława Górna
1:12
Pogoń Pieszyce
Polonia-Stal Świdnica
3:2
UKS Bielawianka Bielawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Dzierżoniów
Pauza
Boxmet Piskorzów
0:11
Polonia-Stal Świdnica
Polonia-Stal II Świdnica
0:2
Dabro Bau Makowice
Pogoń Pieszyce
0:2
LKS Bystrzyca Górna
UKS Bielawianka Bielawa
4:2
Piławianka Piława Górna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia-Stal Świdnica
Pauza
LKS Bystrzyca Górna
5:1
UKS Bielawianka Bielawa
Piławianka Piława Górna
3:2
Boxmet Piskorzów
Dabro Bau Makowice
0:5
Pogoń Pieszyce
Lechia Dzierżoniów
3:1
Polonia-Stal II Świdnica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia-Stal II Świdnica
Pauza
Boxmet Piskorzów
1:9
LKS Bystrzyca Górna
Pogoń Pieszyce
3:1
Lechia Dzierżoniów
Polonia-Stal Świdnica
7:0
Piławianka Piława Górna
UKS Bielawianka Bielawa
- : -
Dabro Bau Makowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Piławianka Piława Górna
Pauza
LKS Bystrzyca Górna
0:3
Polonia-Stal Świdnica
Lechia Dzierżoniów
2:2
UKS Bielawianka Bielawa
Polonia-Stal II Świdnica
0:10
Pogoń Pieszyce
Dabro Bau Makowice
6:1
Boxmet Piskorzów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Pieszyce
Pauza
Piławianka Piława Górna
1:5
LKS Bystrzyca Górna
Boxmet Piskorzów
0:14
Lechia Dzierżoniów
Polonia-Stal Świdnica
8:0
Dabro Bau Makowice
UKS Bielawianka Bielawa
6:1
Polonia-Stal II Świdnica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bystrzyca Górna
Pauza
Lechia Dzierżoniów
5:1
Polonia-Stal Świdnica
Pogoń Pieszyce
11:2
UKS Bielawianka Bielawa
Polonia-Stal II Świdnica
17:0
Boxmet Piskorzów
Dabro Bau Makowice
2:3
Piławianka Piława Górna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?