Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS SBB ENERGY Kup
0:5
LZS Skorogoszcz
Unia Murów
0:4
Jedność Rozmierka
Stal II Brzeg
12:1
UKS GOSDiM TURAWA
LZS Mechnice
4:1
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
Naprzód Jemielnica
2:8
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
11:3
Unia Murów
LZS Mechnice
14:0
LZS SBB ENERGY Kup
LZS Skorogoszcz
3:1
Naprzód Jemielnica
Jedność Rozmierka
2:1
Stal II Brzeg
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
9:0
UKS GOSDiM TURAWA
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS SBB ENERGY Kup
0:12
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
Unia Murów
0:7
LZS Skorogoszcz
UKS GOSDiM TURAWA
1:7
Jedność Rozmierka
Stal II Brzeg
5:1
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Naprzód Jemielnica
4:3
LZS Mechnice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS SBB ENERGY Kup
0:13
Naprzód Jemielnica
1. FC Chronstau-Chrząstowice
4:3
UKS GOSDiM TURAWA
LZS Mechnice
9:0
Unia Murów
LZS Skorogoszcz
3:1
Stal II Brzeg
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
1:2
Jedność Rozmierka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Murów
5:1
LZS SBB ENERGY Kup
UKS GOSDiM TURAWA
2:3
LZS Skorogoszcz
Stal II Brzeg
1:2
LZS Mechnice
Jedność Rozmierka
6:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Naprzód Jemielnica
3:1
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS SBB ENERGY Kup
- : -
Stal II Brzeg
LZS Mechnice
- : -
UKS GOSDiM TURAWA
LZS Skorogoszcz
- : -
Jedność Rozmierka
Naprzód Jemielnica
- : -
Unia Murów
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
- : -
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
2:5
LZS Skorogoszcz
Unia Murów
3:7
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
UKS GOSDiM TURAWA
13:0
LZS SBB ENERGY Kup
Stal II Brzeg
3:1
Naprzód Jemielnica
Jedność Rozmierka
1:0
LZS Mechnice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS SBB ENERGY Kup
0:6
Jedność Rozmierka
Unia Murów
2:3
Stal II Brzeg
LZS Mechnice
8:1
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Naprzód Jemielnica
4:1
UKS GOSDiM TURAWA
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
2:2
LZS Skorogoszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
7:2
LZS SBB ENERGY Kup
UKS GOSDiM TURAWA
2:4
Unia Murów
Stal II Brzeg
3:1
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
LZS Skorogoszcz
3:3
LZS Mechnice
Jedność Rozmierka
1:1
Naprzód Jemielnica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:4
Naprzód Jemielnica
UKS GOSDiM TURAWA
2:4
Stal II Brzeg
LZS Skorogoszcz
3:1
LZS SBB ENERGY Kup
Jedność Rozmierka
8:0
Unia Murów
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
3:2
LZS Mechnice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS SBB ENERGY Kup
0:13
LZS Mechnice
Unia Murów
1:1
1. FC Chronstau-Chrząstowice
UKS GOSDiM TURAWA
0:9
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
Stal II Brzeg
6:0
Jedność Rozmierka
Naprzód Jemielnica
3:1
LZS Skorogoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
- : -
Stal II Brzeg
LZS Mechnice
- : -
Naprzód Jemielnica
LZS Skorogoszcz
- : -
Unia Murów
Jedność Rozmierka
- : -
UKS GOSDiM TURAWA
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
- : -
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Murów
- : -
LZS Mechnice
Stal II Brzeg
- : -
LZS Skorogoszcz
Jedność Rozmierka
- : -
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
Naprzód Jemielnica
- : -
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS SBB ENERGY Kup
- : -
Unia Murów
1. FC Chronstau-Chrząstowice
- : -
Jedność Rozmierka
LZS Mechnice
- : -
Stal II Brzeg
LZS Skorogoszcz
- : -
UKS GOSDiM TURAWA
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
- : -
Naprzód Jemielnica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
- : -
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
Unia Murów
- : -
Naprzód Jemielnica
UKS GOSDiM TURAWA
- : -
LZS Mechnice
Stal II Brzeg
- : -
LZS SBB ENERGY Kup
Jedność Rozmierka
- : -
LZS Skorogoszcz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS SBB ENERGY Kup
- : -
UKS GOSDiM TURAWA
LZS Mechnice
- : -
Jedność Rozmierka
LZS Skorogoszcz
- : -
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Naprzód Jemielnica
- : -
Stal II Brzeg
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
- : -
Unia Murów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
- : -
LZS Mechnice
UKS GOSDiM TURAWA
- : -
Naprzód Jemielnica
Stal II Brzeg
- : -
Unia Murów
LZS Skorogoszcz
- : -
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
Jedność Rozmierka
- : -
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS SBB ENERGY Kup
- : -
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Unia Murów
- : -
UKS GOSDiM TURAWA
LZS Mechnice
- : -
LZS Skorogoszcz
Naprzód Jemielnica
- : -
Jedność Rozmierka
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
- : -
Stal II Brzeg
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?