Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
6:2
UKS SAP Brzeg
UKS Eurotalent 2010 Brzeg
0:1
LZS Starowice Dolne
Skalnik Gracze
2:9
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
Gazownik Wawelno
2:13
Burza Lipki
MLUKS Tułowice
- : -
UKS Jedynka Niemodlin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice Dolne
5:3
Stal Brzeg
UKS Eurotalent 2010 Brzeg
- : -
UKS Jedynka Niemodlin
UKS SAP Brzeg
- : -
Skalnik Gracze
GZ LZS Grodków
3:3
MLUKS Tułowice
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
- : -
Gazownik Wawelno
Akademia Sportu Grodków
- : -
Burza Lipki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MLUKS Tułowice
3:1
Akademia Sportu Grodków
Stal Brzeg
- : -
UKS Jedynka Niemodlin
UKS Eurotalent 2010 Brzeg
- : -
GZ LZS Grodków
Burza Lipki
- : -
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
Skalnik Gracze
0:3
LZS Starowice Dolne
Gazownik Wawelno
- : -
UKS SAP Brzeg
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MLUKS Tułowice
3:1
UKS Eurotalent 2010 Brzeg
LZS Starowice Dolne
9:3
Gazownik Wawelno
UKS SAP Brzeg
- : -
Burza Lipki
Skalnik Gracze
- : -
UKS Jedynka Niemodlin
GZ LZS Grodków
- : -
Stal Brzeg
Akademia Sportu Grodków
- : -
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Eurotalent 2010 Brzeg
- : -
Akademia Sportu Grodków
Gazownik Wawelno
- : -
UKS Jedynka Niemodlin
Burza Lipki
0:3
LZS Starowice Dolne
Skalnik Gracze
- : -
GZ LZS Grodków
Stal Brzeg
- : -
MLUKS Tułowice
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
- : -
UKS SAP Brzeg
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MLUKS Tułowice
- : -
Skalnik Gracze
LZS Starowice Dolne
- : -
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
UKS Eurotalent 2010 Brzeg
- : -
Stal Brzeg
Burza Lipki
- : -
UKS Jedynka Niemodlin
GZ LZS Grodków
- : -
Gazownik Wawelno
Akademia Sportu Grodków
- : -
UKS SAP Brzeg
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
- : -
Akademia Sportu Grodków
UKS SAP Brzeg
- : -
LZS Starowice Dolne
Burza Lipki
- : -
GZ LZS Grodków
Skalnik Gracze
- : -
UKS Eurotalent 2010 Brzeg
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
- : -
UKS Jedynka Niemodlin
Gazownik Wawelno
- : -
MLUKS Tułowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MLUKS Tułowice
- : -
Burza Lipki
Stal Brzeg
- : -
Skalnik Gracze
UKS Eurotalent 2010 Brzeg
- : -
Gazownik Wawelno
GZ LZS Grodków
- : -
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
Akademia Sportu Grodków
- : -
LZS Starowice Dolne
UKS Jedynka Niemodlin
- : -
UKS SAP Brzeg
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice Dolne
- : -
UKS Jedynka Niemodlin
UKS SAP Brzeg
- : -
GZ LZS Grodków
Burza Lipki
- : -
UKS Eurotalent 2010 Brzeg
Skalnik Gracze
- : -
Akademia Sportu Grodków
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
- : -
MLUKS Tułowice
Gazownik Wawelno
- : -
Stal Brzeg
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MLUKS Tułowice
- : -
UKS SAP Brzeg
Stal Brzeg
- : -
Burza Lipki
UKS Eurotalent 2010 Brzeg
- : -
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
Skalnik Gracze
- : -
Gazownik Wawelno
GZ LZS Grodków
- : -
LZS Starowice Dolne
Akademia Sportu Grodków
- : -
UKS Jedynka Niemodlin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice Dolne
0:6
MLUKS Tułowice
UKS SAP Brzeg
- : -
UKS Eurotalent 2010 Brzeg
Burza Lipki
- : -
Skalnik Gracze
GZ LZS Grodków
- : -
UKS Jedynka Niemodlin
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
- : -
Stal Brzeg
Gazownik Wawelno
- : -
Akademia Sportu Grodków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?