Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Rodło Opole
UKS GOSDiM TURAWA
5:1
Śląsk Łubniany
Akademia Piłkarska AMS
1:2
LZS Mechnice
Swornica Czarnowąsy Opole
0:7
UKS II Football Academy Opole
Zryw Opole
2:3
Victoria Chróścice
Odra Opole
1:4
Stal Brzeg
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zryw Opole
Victoria Chróścice
0:2
Odra Opole
Rodło Opole
1:4
UKS II Football Academy Opole
Śląsk Łubniany
16:0
Akademia Piłkarska AMS
LZS Mechnice
1:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Stal Brzeg
2:1
UKS GOSDiM TURAWA
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
Pauza
Zryw Opole
0:14
Rodło Opole
UKS GOSDiM TURAWA
5:2
Victoria Chróścice
Akademia Piłkarska AMS
2:4
Stal Brzeg
Swornica Czarnowąsy Opole
0:8
Śląsk Łubniany
UKS II Football Academy Opole
12:2
LZS Mechnice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Chróścice
2:1
Akademia Piłkarska AMS
Rodło Opole
8:2
LZS Mechnice
Zryw Opole
0:17
Odra Opole
Silesius Kotórz Mały
- : -
UKS GOSDiM TURAWA
Śląsk Łubniany
0:9
UKS II Football Academy Opole
Stal Brzeg
10:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska AMS
Pauza
UKS GOSDiM TURAWA
14:0
Zryw Opole
Swornica Czarnowąsy Opole
1:4
Victoria Chróścice
LZS Mechnice
3:0
Śląsk Łubniany
UKS II Football Academy Opole
2:0
Stal Brzeg
Odra Opole
2:2
Rodło Opole
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Swornica Czarnowąsy Opole
Stal Brzeg
11:2
LZS Mechnice
Victoria Chróścice
0:3
UKS II Football Academy Opole
Rodło Opole
7:1
Śląsk Łubniany
Zryw Opole
2:4
Akademia Piłkarska AMS
Odra Opole
2:2
UKS GOSDiM TURAWA
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Football Academy Opole
Pauza
UKS GOSDiM TURAWA
2:6
Rodło Opole
Śląsk Łubniany
2:5
Stal Brzeg
Akademia Piłkarska AMS
1:7
Odra Opole
Swornica Czarnowąsy Opole
2:9
Zryw Opole
LZS Mechnice
1:2
Victoria Chróścice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS Mechnice
Victoria Chróścice
1:2
Śląsk Łubniany
Rodło Opole
2:1
Stal Brzeg
Zryw Opole
0:12
UKS II Football Academy Opole
Odra Opole
9:0
Swornica Czarnowąsy Opole
UKS GOSDiM TURAWA
6:0
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
Pauza
Stal Brzeg
3:0
Victoria Chróścice
Akademia Piłkarska AMS
0:10
Rodło Opole
Swornica Czarnowąsy Opole
2:8
UKS GOSDiM TURAWA
LZS Mechnice
7:3
Zryw Opole
UKS II Football Academy Opole
6:2
Odra Opole
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesius Kotórz Mały
Pauza
Rodło Opole
3:0
Victoria Chróścice
Zryw Opole
1:7
Śląsk Łubniany
Akademia Piłkarska AMS
2:4
Swornica Czarnowąsy Opole
UKS II Football Academy Opole
10:0
UKS GOSDiM TURAWA
Odra Opole
4:3
LZS Mechnice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Chróścice
Pauza
Śląsk Łubniany
0:3
Odra Opole
Swornica Czarnowąsy Opole
0:7
Rodło Opole
LZS Mechnice
1:1
UKS GOSDiM TURAWA
UKS II Football Academy Opole
9:2
Akademia Piłkarska AMS
Stal Brzeg
8:0
Zryw Opole
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Opole
Pauza
Stal Brzeg
1:1
Odra Opole
Victoria Chróścice
3:0
Zryw Opole
Śląsk Łubniany
0:3
UKS GOSDiM TURAWA
LZS Mechnice
2:0
Akademia Piłkarska AMS
UKS II Football Academy Opole
12:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Opole
Pauza
Akademia Piłkarska AMS
0:1
Śląsk Łubniany
Swornica Czarnowąsy Opole
0:9
LZS Mechnice
UKS II Football Academy Opole
2:1
Rodło Opole
Odra Opole
2:0
Victoria Chróścice
UKS GOSDiM TURAWA
0:7
Stal Brzeg
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Odra Opole
Victoria Chróścice
3:1
UKS GOSDiM TURAWA
Rodło Opole
3:0
Zryw Opole
Śląsk Łubniany
12:1
Swornica Czarnowąsy Opole
LZS Mechnice
0:12
UKS II Football Academy Opole
Stal Brzeg
4:1
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GOSDiM TURAWA
Pauza
Odra Opole
- : -
Zryw Opole
Akademia Piłkarska AMS
- : -
Victoria Chróścice
Swornica Czarnowąsy Opole
- : -
Stal Brzeg
LZS Mechnice
- : -
Rodło Opole
UKS II Football Academy Opole
- : -
Śląsk Łubniany
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Akademia Piłkarska AMS
Victoria Chróścice
- : -
Swornica Czarnowąsy Opole
Rodło Opole
- : -
Odra Opole
Zryw Opole
- : -
UKS GOSDiM TURAWA
Śląsk Łubniany
- : -
LZS Mechnice
Stal Brzeg
- : -
UKS II Football Academy Opole
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Swornica Czarnowąsy Opole
Pauza
UKS GOSDiM TURAWA
- : -
Odra Opole
Śląsk Łubniany
- : -
Rodło Opole
Akademia Piłkarska AMS
- : -
Zryw Opole
LZS Mechnice
- : -
Stal Brzeg
UKS II Football Academy Opole
- : -
Victoria Chróścice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
UKS II Football Academy Opole
Victoria Chróścice
- : -
LZS Mechnice
Rodło Opole
- : -
UKS GOSDiM TURAWA
Zryw Opole
- : -
Swornica Czarnowąsy Opole
Odra Opole
- : -
Akademia Piłkarska AMS
Stal Brzeg
- : -
Śląsk Łubniany
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Mechnice
Pauza
Śląsk Łubniany
- : -
Victoria Chróścice
Akademia Piłkarska AMS
- : -
UKS GOSDiM TURAWA
Swornica Czarnowąsy Opole
- : -
Odra Opole
UKS II Football Academy Opole
- : -
Zryw Opole
Stal Brzeg
- : -
Rodło Opole
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Śląsk Łubniany
Victoria Chróścice
- : -
Stal Brzeg
Rodło Opole
- : -
Akademia Piłkarska AMS
Zryw Opole
- : -
LZS Mechnice
Odra Opole
- : -
UKS II Football Academy Opole
UKS GOSDiM TURAWA
- : -
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
Pauza
Victoria Chróścice
- : -
Rodło Opole
UKS GOSDiM TURAWA
- : -
UKS II Football Academy Opole
Śląsk Łubniany
- : -
Zryw Opole
Swornica Czarnowąsy Opole
- : -
Akademia Piłkarska AMS
LZS Mechnice
- : -
Odra Opole
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Victoria Chróścice
Rodło Opole
- : -
Swornica Czarnowąsy Opole
Zryw Opole
- : -
Stal Brzeg
Odra Opole
- : -
Śląsk Łubniany
UKS GOSDiM TURAWA
- : -
LZS Mechnice
Akademia Piłkarska AMS
- : -
UKS II Football Academy Opole
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?