Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Przyborów
1:1
Sparta Łężyca
Orzeł Szlichtyngowa
2:1
GKS Siedlisko
TKKF Chynowianka Zielona Góra
3:2
Ikar Zawada
LKP Stypułów
2:3
Dąb II Przybyszów
Drzonkowianka Racula
2:0
Falubaz II Zielona Góra
MKS Nowe Miasteczko
2:1
Błękitni Lubięcin
Avia Siedlnica
0:2
Czarni Rudno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ikar Zawada
0:6
Pogoń Przyborów
Błękitni Lubięcin
1:2
TKKF Chynowianka Zielona Góra
GKS Siedlisko
1:4
MKS Nowe Miasteczko
Falubaz II Zielona Góra
1:2
Czarni Rudno
Drzonkowianka Racula
6:1
LKP Stypułów
Sparta Łężyca
9:0
Avia Siedlnica
Dąb II Przybyszów
3:0
Orzeł Szlichtyngowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKP Stypułów
1:7
Falubaz II Zielona Góra
Pogoń Przyborów
3:1
Błękitni Lubięcin
MKS Nowe Miasteczko
0:3
Dąb II Przybyszów
Orzeł Szlichtyngowa
3:1
Drzonkowianka Racula
Czarni Rudno
0:2
Sparta Łężyca
TKKF Chynowianka Zielona Góra
1:2
GKS Siedlisko
Avia Siedlnica
0:4
Ikar Zawada
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ikar Zawada
5:1
Czarni Rudno
Błękitni Lubięcin
3:1
Avia Siedlnica
Drzonkowianka Racula
3:0
MKS Nowe Miasteczko
LKP Stypułów
2:3
Orzeł Szlichtyngowa
Dąb II Przybyszów
4:0
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Falubaz II Zielona Góra
3:3
Sparta Łężyca
GKS Siedlisko
3:4
Pogoń Przyborów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Nowe Miasteczko
5:2
LKP Stypułów
Orzeł Szlichtyngowa
3:0
Falubaz II Zielona Góra
Avia Siedlnica
3:4
GKS Siedlisko
Czarni Rudno
4:2
Błękitni Lubięcin
TKKF Chynowianka Zielona Góra
3:4
Drzonkowianka Racula
Sparta Łężyca
4:0
Ikar Zawada
Pogoń Przyborów
1:1
Dąb II Przybyszów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Lubięcin
3:4
Sparta Łężyca
GKS Siedlisko
5:2
Czarni Rudno
Orzeł Szlichtyngowa
1:0
MKS Nowe Miasteczko
LKP Stypułów
2:2
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Dąb II Przybyszów
2:2
Avia Siedlnica
Falubaz II Zielona Góra
9:0
Ikar Zawada
Drzonkowianka Racula
1:2
Pogoń Przyborów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ikar Zawada
4:5
Błękitni Lubięcin
MKS Nowe Miasteczko
1:2
Falubaz II Zielona Góra
Pogoń Przyborów
5:0
LKP Stypułów
Avia Siedlnica
0:4
Drzonkowianka Racula
Czarni Rudno
0:2
Dąb II Przybyszów
TKKF Chynowianka Zielona Góra
0:0
Orzeł Szlichtyngowa
Sparta Łężyca
6:0
GKS Siedlisko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Siedlisko
5:1
Ikar Zawada
Drzonkowianka Racula
2:0
Czarni Rudno
MKS Nowe Miasteczko
1:1
TKKF Chynowianka Zielona Góra
LKP Stypułów
2:2
Avia Siedlnica
Dąb II Przybyszów
1:1
Sparta Łężyca
Falubaz II Zielona Góra
10:0
Błękitni Lubięcin
Orzeł Szlichtyngowa
0:1
Pogoń Przyborów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ikar Zawada
1:3
Dąb II Przybyszów
Błękitni Lubięcin
4:0
GKS Siedlisko
Avia Siedlnica
2:0
Orzeł Szlichtyngowa
Czarni Rudno
2:1
LKP Stypułów
TKKF Chynowianka Zielona Góra
2:9
Falubaz II Zielona Góra
Sparta Łężyca
5:3
Drzonkowianka Racula
Pogoń Przyborów
6:0
MKS Nowe Miasteczko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Nowe Miasteczko
3:1
Avia Siedlnica
Orzeł Szlichtyngowa
2:2
Czarni Rudno
Drzonkowianka Racula
0:3
Ikar Zawada
TKKF Chynowianka Zielona Góra
1:4
Pogoń Przyborów
LKP Stypułów
2:1
Sparta Łężyca
Dąb II Przybyszów
1:1
Błękitni Lubięcin
Falubaz II Zielona Góra
2:1
GKS Siedlisko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Lubięcin
5:3
Drzonkowianka Racula
GKS Siedlisko
1:2
Dąb II Przybyszów
Czarni Rudno
4:2
MKS Nowe Miasteczko
Sparta Łężyca
5:3
Orzeł Szlichtyngowa
Ikar Zawada
2:1
LKP Stypułów
Pogoń Przyborów
1:1
Falubaz II Zielona Góra
Avia Siedlnica
2:1
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Drzonkowianka Racula
5:1
GKS Siedlisko
MKS Nowe Miasteczko
1:2
Sparta Łężyca
Orzeł Szlichtyngowa
1:6
Ikar Zawada
TKKF Chynowianka Zielona Góra
2:2
Czarni Rudno
Pogoń Przyborów
5:2
Avia Siedlnica
LKP Stypułów
2:1
Błękitni Lubięcin
Falubaz II Zielona Góra
3:1
Dąb II Przybyszów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ikar Zawada
2:1
MKS Nowe Miasteczko
Błękitni Lubięcin
3:0
Orzeł Szlichtyngowa
GKS Siedlisko
7:0
LKP Stypułów
Sparta Łężyca
2:4
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Avia Siedlnica
0:9
Falubaz II Zielona Góra
Czarni Rudno
0:1
Pogoń Przyborów
Dąb II Przybyszów
1:1
Drzonkowianka Racula
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Łężyca
1:4
Pogoń Przyborów
Ikar Zawada
2:1
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Dąb II Przybyszów
1:1
LKP Stypułów
GKS Siedlisko
2:0
Orzeł Szlichtyngowa
Błękitni Lubięcin
- : -
MKS Nowe Miasteczko
Czarni Rudno
- : -
Avia Siedlnica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudno
Pauza
MKS Nowe Miasteczko
2:2
GKS Siedlisko
Pogoń Przyborów
6:1
Ikar Zawada
Orzeł Szlichtyngowa
0:0
Dąb II Przybyszów
TKKF Chynowianka Zielona Góra
3:2
Błękitni Lubięcin
LKP Stypułów
4:1
Drzonkowianka Racula
Avia Siedlnica
0:3
Sparta Łężyca
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKP Stypułów
Pauza
Ikar Zawada
3:6
Avia Siedlnica
Błękitni Lubięcin
1:4
Pogoń Przyborów
GKS Siedlisko
1:1
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Drzonkowianka Racula
1:1
Orzeł Szlichtyngowa
Sparta Łężyca
4:2
Czarni Rudno
Dąb II Przybyszów
6:0
MKS Nowe Miasteczko
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Łężyca
Pauza
MKS Nowe Miasteczko
0:0
Drzonkowianka Racula
Pogoń Przyborów
2:1
GKS Siedlisko
Orzeł Szlichtyngowa
1:3
LKP Stypułów
Czarni Rudno
2:2
Ikar Zawada
TKKF Chynowianka Zielona Góra
6:3
Dąb II Przybyszów
Avia Siedlnica
3:0
Błękitni Lubięcin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Szlichtyngowa
Pauza
Ikar Zawada
5:2
Sparta Łężyca
Błękitni Lubięcin
3:1
Czarni Rudno
GKS Siedlisko
2:2
Avia Siedlnica
LKP Stypułów
2:3
MKS Nowe Miasteczko
Drzonkowianka Racula
1:0
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Dąb II Przybyszów
2:2
Pogoń Przyborów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ikar Zawada
Pauza
MKS Nowe Miasteczko
4:2
Orzeł Szlichtyngowa
Pogoń Przyborów
1:0
Drzonkowianka Racula
Czarni Rudno
2:1
GKS Siedlisko
TKKF Chynowianka Zielona Góra
6:2
LKP Stypułów
Sparta Łężyca
1:3
Błękitni Lubięcin
Avia Siedlnica
4:0
Dąb II Przybyszów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Nowe Miasteczko
Pauza
Dąb II Przybyszów
1:1
Czarni Rudno
Błękitni Lubięcin
1:3
Ikar Zawada
GKS Siedlisko
2:0
Sparta Łężyca
Orzeł Szlichtyngowa
6:2
TKKF Chynowianka Zielona Góra
LKP Stypułów
0:2
Pogoń Przyborów
Drzonkowianka Racula
2:2
Avia Siedlnica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Lubięcin
Pauza
Pogoń Przyborów
6:1
Orzeł Szlichtyngowa
Czarni Rudno
4:3
Drzonkowianka Racula
TKKF Chynowianka Zielona Góra
4:2
MKS Nowe Miasteczko
Avia Siedlnica
2:4
LKP Stypułów
Sparta Łężyca
3:1
Dąb II Przybyszów
Ikar Zawada
- : -
GKS Siedlisko
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Pauza
Dąb II Przybyszów
2:3
Ikar Zawada
GKS Siedlisko
2:0
Błękitni Lubięcin
MKS Nowe Miasteczko
0:2
Pogoń Przyborów
Orzeł Szlichtyngowa
1:2
Avia Siedlnica
LKP Stypułów
5:1
Czarni Rudno
Drzonkowianka Racula
1:2
Sparta Łężyca
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Siedlisko
Pauza
Ikar Zawada
0:3
Drzonkowianka Racula
Błękitni Lubięcin
1:6
Dąb II Przybyszów
Pogoń Przyborów
6:1
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Czarni Rudno
2:2
Orzeł Szlichtyngowa
Sparta Łężyca
2:0
LKP Stypułów
Avia Siedlnica
3:1
MKS Nowe Miasteczko
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Przyborów
Pauza
MKS Nowe Miasteczko
1:1
Czarni Rudno
Orzeł Szlichtyngowa
3:0
Sparta Łężyca
TKKF Chynowianka Zielona Góra
3:1
Avia Siedlnica
LKP Stypułów
0:3
Ikar Zawada
Drzonkowianka Racula
7:0
Błękitni Lubięcin
Dąb II Przybyszów
1:2
GKS Siedlisko
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb II Przybyszów
Pauza
Ikar Zawada
2:4
Orzeł Szlichtyngowa
Błękitni Lubięcin
3:2
LKP Stypułów
GKS Siedlisko
0:2
Drzonkowianka Racula
Avia Siedlnica
0:5
Pogoń Przyborów
Czarni Rudno
1:0
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Sparta Łężyca
1:0
MKS Nowe Miasteczko
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Siedlnica
Pauza
Pogoń Przyborów
4:1
Czarni Rudno
Drzonkowianka Racula
2:1
Dąb II Przybyszów
MKS Nowe Miasteczko
5:3
Ikar Zawada
Orzeł Szlichtyngowa
2:2
Błękitni Lubięcin
TKKF Chynowianka Zielona Góra
3:2
Sparta Łężyca
LKP Stypułów
2:2
GKS Siedlisko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?