Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Kursko
Pauza
Warta II Gorzów
2:4
Stilon II Gorzów Wielkopolski
RKS Rybakowo
2:5
Iskra Gorzów Wlkp.
Zawisza Pławin
5:0
Błyskawica Lipie Góry
Zryw Głęboczek
4:4
GKP Kłodawa
Polonia II Lipki Wielkie
6:6
Zorza Rolewice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon II Gorzów Wielkopolski
Pauza
Iskra Gorzów Wlkp.
2:2
Warta II Gorzów
Błyskawica Lipie Góry
3:2
Polonia II Lipki Wielkie
FC Kursko
3:1
Zawisza Pławin
Zorza Rolewice
1:3
Zryw Głęboczek
GKP Kłodawa
4:1
RKS Rybakowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Pławin
Pauza
Warta II Gorzów
0:3*
GKP Kłodawa
RKS Rybakowo
8:0
Zorza Rolewice
Zryw Głęboczek
3:0
Błyskawica Lipie Góry
Polonia II Lipki Wielkie
3:6
FC Kursko
Stilon II Gorzów Wielkopolski
4:0
Iskra Gorzów Wlkp.
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Gorzów Wlkp.
Pauza
Zawisza Pławin
4:2
Polonia II Lipki Wielkie
FC Kursko
3:1
Zryw Głęboczek
Zorza Rolewice
2:10
Warta II Gorzów
GKP Kłodawa
1:6
Stilon II Gorzów Wielkopolski
Błyskawica Lipie Góry
3:0
RKS Rybakowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Lipki Wielkie
Pauza
Warta II Gorzów
8:0
Błyskawica Lipie Góry
RKS Rybakowo
1:4
FC Kursko
Stilon II Gorzów Wielkopolski
9:0
Zorza Rolewice
Zryw Głęboczek
4:2
Zawisza Pławin
Iskra Gorzów Wlkp.
2:3
GKP Kłodawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Kłodawa
Pauza
Polonia II Lipki Wielkie
0:4
Zryw Głęboczek
FC Kursko
6:0
Warta II Gorzów
Błyskawica Lipie Góry
0:5
Stilon II Gorzów Wielkopolski
Zawisza Pławin
2:0
RKS Rybakowo
Zorza Rolewice
0:4
Iskra Gorzów Wlkp.
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Głęboczek
Pauza
Iskra Gorzów Wlkp.
9:2
Błyskawica Lipie Góry
Warta II Gorzów
6:0
Zawisza Pławin
GKP Kłodawa
4:3
Zorza Rolewice
RKS Rybakowo
4:4
Polonia II Lipki Wielkie
Stilon II Gorzów Wielkopolski
7:0
FC Kursko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Rolewice
Pauza
Zryw Głęboczek
4:2
RKS Rybakowo
Błyskawica Lipie Góry
3:6
GKP Kłodawa
Zawisza Pławin
0:4
Stilon II Gorzów Wielkopolski
FC Kursko
1:1
Iskra Gorzów Wlkp.
Polonia II Lipki Wielkie
1:2
Warta II Gorzów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Rybakowo
Pauza
Iskra Gorzów Wlkp.
3:0*
Zawisza Pławin
Warta II Gorzów
4:2
Zryw Głęboczek
GKP Kłodawa
5:3
FC Kursko
Zorza Rolewice
1:2
Błyskawica Lipie Góry
Stilon II Gorzów Wielkopolski
3:0
Polonia II Lipki Wielkie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Lipie Góry
Pauza
Polonia II Lipki Wielkie
1:7
Iskra Gorzów Wlkp.
Zryw Głęboczek
0:4
Stilon II Gorzów Wielkopolski
RKS Rybakowo
0:9
Warta II Gorzów
Zawisza Pławin
1:2
GKP Kłodawa
FC Kursko
7:2
Zorza Rolewice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta II Gorzów
Pauza
Stilon II Gorzów Wielkopolski
10:0
RKS Rybakowo
Iskra Gorzów Wlkp.
2:1
Zryw Głęboczek
GKP Kłodawa
5:0
Polonia II Lipki Wielkie
Błyskawica Lipie Góry
1:1
FC Kursko
Zorza Rolewice
3:0*
Zawisza Pławin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Lipie Góry
3:0*
Zawisza Pławin
GKP Kłodawa
2:0
Zryw Głęboczek
Zorza Rolewice
0:3
Polonia II Lipki Wielkie
Iskra Gorzów Wlkp.
4:1
RKS Rybakowo
Stilon II Gorzów Wielkopolski
1:3
Warta II Gorzów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon II Gorzów Wielkopolski
Pauza
Zryw Głęboczek
3:0
Zorza Rolewice
Zawisza Pławin
0:3*
FC Kursko
Polonia II Lipki Wielkie
7:3
Błyskawica Lipie Góry
Warta II Gorzów
2:1
Iskra Gorzów Wlkp.
RKS Rybakowo
1:6
GKP Kłodawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Pławin
Pauza
FC Kursko
2:1
Polonia II Lipki Wielkie
GKP Kłodawa
0:1
Warta II Gorzów
Błyskawica Lipie Góry
1:5
Zryw Głęboczek
Zorza Rolewice
1:3
RKS Rybakowo
Iskra Gorzów Wlkp.
1:3
Stilon II Gorzów Wielkopolski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Gorzów Wlkp.
Pauza
Warta II Gorzów
6:0
Zorza Rolewice
RKS Rybakowo
6:3
Błyskawica Lipie Góry
Zryw Głęboczek
2:2
FC Kursko
Polonia II Lipki Wielkie
3:0*
Zawisza Pławin
Stilon II Gorzów Wielkopolski
2:0
GKP Kłodawa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Lipki Wielkie
Pauza
FC Kursko
4:0
RKS Rybakowo
Zawisza Pławin
0:3*
Zryw Głęboczek
Błyskawica Lipie Góry
1:2
Warta II Gorzów
GKP Kłodawa
7:3
Iskra Gorzów Wlkp.
Zorza Rolewice
3:0*
Stilon II Gorzów Wielkopolski
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Kłodawa
Pauza
Zryw Głęboczek
3:2
Polonia II Lipki Wielkie
RKS Rybakowo
3:0*
Zawisza Pławin
Iskra Gorzów Wlkp.
9:1
Zorza Rolewice
Stilon II Gorzów Wielkopolski
6:0
Błyskawica Lipie Góry
Warta II Gorzów
0:3*
FC Kursko
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Pławin
0:3
Warta II Gorzów
Polonia II Lipki Wielkie
5:7
RKS Rybakowo
Błyskawica Lipie Góry
0:2
Iskra Gorzów Wlkp.
Zorza Rolewice
1:7
GKP Kłodawa
FC Kursko
2:3
Stilon II Gorzów Wielkopolski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Kłodawa
3:1
Błyskawica Lipie Góry
Iskra Gorzów Wlkp.
2:0
FC Kursko
Stilon II Gorzów Wielkopolski
3:0*
Zawisza Pławin
Warta II Gorzów
2:1
Polonia II Lipki Wielkie
RKS Rybakowo
2:3
Zryw Głęboczek
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Głęboczek
3:5
Warta II Gorzów
FC Kursko
3:5
GKP Kłodawa
Zawisza Pławin
0:3*
Iskra Gorzów Wlkp.
Polonia II Lipki Wielkie
3:7
Stilon II Gorzów Wielkopolski
Błyskawica Lipie Góry
3:1
Zorza Rolewice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Gorzów Wlkp.
8:2
Polonia II Lipki Wielkie
GKP Kłodawa
3:0
Zawisza Pławin
Zorza Rolewice
2:1
FC Kursko
Stilon II Gorzów Wielkopolski
4:0
Zryw Głęboczek
Warta II Gorzów
2:1
RKS Rybakowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Głęboczek
2:1
Iskra Gorzów Wlkp.
FC Kursko
3:1
Błyskawica Lipie Góry
RKS Rybakowo
3:7
Stilon II Gorzów Wielkopolski
Zawisza Pławin
0:3
Zorza Rolewice
Polonia II Lipki Wielkie
3:4
GKP Kłodawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?