Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Kwasówka  Grodno (Białoruś)
Kwasówka  Grodno (Białoruś) 2 6 16 - 1 2 0 0
2
Ślęza Wrocław
Ślęza Wrocław 2 6 12 - 1 2 0 0
3
Błękitni Dobiegniew I
Błękitni Dobiegniew I 1 3 2 - 1 1 0 0
4
MKS Drawa Drawsko Pomorskie I
MKS Drawa Drawsko Pomorskie I 1 0 1 - 2 0 0 1
5
FM Vilnius II (Litwa)
FM Vilnius II (Litwa) 2 0 2 - 11 0 0 2
6
Farma Kalina II
Farma Kalina II 2 0 0 - 17 0 0 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
2:1
MKS Drawa Drawsko Pomorskie I
Błękitni Dobiegniew I
2:1
FM Vilnius II (Litwa)
Farma Kalina II
0:7
Kwasówka  Grodno (Białoruś)
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
10:0
Farma Kalina II
FM Vilnius II (Litwa)
1:9
Kwasówka  Grodno (Białoruś)
Błękitni Dobiegniew I
- : -
MKS Drawa Drawsko Pomorskie I
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
FM Vilnius II (Litwa)
MKS Drawa Drawsko Pomorskie I
- : -
Farma Kalina II
Kwasówka  Grodno (Białoruś)
- : -
Błękitni Dobiegniew I
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Kwasówka  Grodno (Białoruś)
Farma Kalina II
- : -
Błękitni Dobiegniew I
MKS Drawa Drawsko Pomorskie I
- : -
FM Vilnius II (Litwa)
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
FM Vilnius I (Litwa)
FM Vilnius I (Litwa) 2 6 17 - 0 2 0 0
2
Ślęza Ryba Taxi Wrocław
Ślęza Ryba Taxi Wrocław 2 6 15 - 0 2 0 0
3
FC Slutsk (Białoruś)
FC Slutsk (Białoruś) 2 3 8 - 10 1 0 1
4
MUKS Kolejarz Wolsztyn
MUKS Kolejarz Wolsztyn 2 3 5 - 11 1 0 1
5
Goal Academy Edynburg (Szkocja)
Goal Academy Edynburg (Szkocja) 2 0 3 - 13 0 0 2
6
Błękitni Dobiegniew II
Błękitni Dobiegniew II 2 0 1 - 15 0 0 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
FM Vilnius I (Litwa)
9:0
FC Slutsk (Białoruś)
MUKS Kolejarz Wolsztyn
5:3
Goal Academy Edynburg (Szkocja)
Błękitni Dobiegniew II
0:7
Ślęza Ryba Taxi Wrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
FM Vilnius I (Litwa)
8:0
MUKS Kolejarz Wolsztyn
Ślęza Ryba Taxi Wrocław
8:0
Goal Academy Edynburg (Szkocja)
Błękitni Dobiegniew II
1:8
FC Slutsk (Białoruś)
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Goal Academy Edynburg (Szkocja)
- : -
Błękitni Dobiegniew II
FC Slutsk (Białoruś)
- : -
MUKS Kolejarz Wolsztyn
FM Vilnius I (Litwa)
- : -
Ślęza Ryba Taxi Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
FM Vilnius I (Litwa)
- : -
Goal Academy Edynburg (Szkocja)
MUKS Kolejarz Wolsztyn
- : -
Błękitni Dobiegniew II
FC Slutsk (Białoruś)
- : -
Ślęza Ryba Taxi Wrocław
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
MLUKS Dwójka Gubin
MLUKS Dwójka Gubin 1 3 19 - 0 1 0 0
2
MKS Łucznik Strzelce Kraj.
MKS Łucznik Strzelce Kraj. 1 3 9 - 0 1 0 0
3
FC Polesie Mozyr (Białoruś)
FC Polesie Mozyr (Białoruś) 1 3 6 - 0 1 0 0
4
Drawa Drawsko Pomorskie
Drawa Drawsko Pomorskie 1 0 0 - 6 0 0 1
5
FC Polonia Berlin (Niemcy)
FC Polonia Berlin (Niemcy) 1 0 0 - 9 0 0 1
6
Zorza Rolewice
Zorza Rolewice 1 0 0 - 19 0 0 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Polesie Mozyr (Białoruś)
6:0
Drawa Drawsko Pomorskie
Zorza Rolewice
0:19
MLUKS Dwójka Gubin
FC Polonia Berlin (Niemcy)
0:9
MKS Łucznik Strzelce Kraj.
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MLUKS Dwójka Gubin
- : -
MKS Łucznik Strzelce Kraj.
FC Polesie Mozyr (Białoruś)
- : -
FC Polonia Berlin (Niemcy)
Zorza Rolewice
- : -
Drawa Drawsko Pomorskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Polesie Mozyr (Białoruś)
- : -
MLUKS Dwójka Gubin
MKS Łucznik Strzelce Kraj.
- : -
Zorza Rolewice
Drawa Drawsko Pomorskie
- : -
FC Polonia Berlin (Niemcy)
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Polesie Mozyr (Białoruś)
- : -
MKS Łucznik Strzelce Kraj.
FC Polonia Berlin (Niemcy)
- : -
Zorza Rolewice
Drawa Drawsko Pomorskie
- : -
MLUKS Dwójka Gubin
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
UKS Olimpijczyk Kwakowo
UKS Olimpijczyk Kwakowo 3 9 17 - 1 3 0 0
2
Sprotavia Szprotawa
Sprotavia Szprotawa 3 7 5 - 0 2 1 0
3
Stilon Gorzów I
Stilon Gorzów I 3 6 14 - 7 2 0 1
4
MKS Fortuna Wieleń
MKS Fortuna Wieleń 3 6 14 - 8 2 0 1
5
Farma Kalina
Farma Kalina 2 1 1 - 8 0 1 1
6
UKS Hattrick Głuchołazy
UKS Hattrick Głuchołazy 2 0 5 - 14 0 0 2
7
Stilon Gorzów II
Stilon Gorzów II 3 0 0 - 16 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Olimpijczyk Kwakowo
3:1
Stilon Gorzów I
Sprotavia Szprotawa
3:0
Stilon Gorzów II
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Olimpijczyk Kwakowo
6:0
MKS Fortuna Wieleń
Stilon Gorzów II
0:5
Stilon Gorzów I
Sprotavia Szprotawa
0:0
Farma Kalina
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Fortuna Wieleń
6:1
UKS Hattrick Głuchołazy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
2:0
UKS Hattrick Głuchołazy
Stilon Gorzów II
0:8
UKS Olimpijczyk Kwakowo
Stilon Gorzów I
8:4
UKS Hattrick Głuchołazy
Farma Kalina
1:8
MKS Fortuna Wieleń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Hattrick Głuchołazy
- : -
UKS Olimpijczyk Kwakowo
Stilon Gorzów I
- : -
Sprotavia Szprotawa
Farma Kalina
- : -
Stilon Gorzów II
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Fortuna Wieleń
- : -
Sprotavia Szprotawa
Farma Kalina
- : -
Stilon Gorzów II

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?