Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
2:0
Konfeks Legnica
Kuźnia Jawor
5:0
KS Górnik Polkowice
Parasol Wrocław
3:1
WKS Śląsk Wrocław
Lechia Dzierżoniów
0:2
MGKS Oława 1945
Polonia-Stal Świdnica
0:2
FC Wrocław Academy
Karkonosze Jelenia Góra
0:5
Zagłębie Lubin
Polonia Środa Śląska
4:1
Górnik Wałbrzych
Śląsk Wrocław
2:0
Chrobry Głogów
BKS Bolesławiec
6:0
Ślęza Wrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Konfeks Legnica
0:2
Lechia Dzierżoniów
Górnik Wałbrzych
3:3
Parasol Wrocław
Chrobry Głogów
6:0
Polonia-Stal Świdnica
WKS Śląsk Wrocław
1:4
Miedź Legnica
MGKS Oława 1945
1:0
Kuźnia Jawor
Ślęza Wrocław
2:3
KS Górnik Polkowice
FC Wrocław Academy
16:0
Polonia Środa Śląska
BKS Bolesławiec
4:0
Karkonosze Jelenia Góra
Zagłębie Lubin
1:2
Śląsk Wrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Śląska
0:7
Chrobry Głogów
Miedź Legnica
3:0
Górnik Wałbrzych
Parasol Wrocław
1:1
FC Wrocław Academy
Lechia Dzierżoniów
1:2
WKS Śląsk Wrocław
Polonia-Stal Świdnica
0:4
Zagłębie Lubin
KS Górnik Polkowice
2:4
MGKS Oława 1945
Karkonosze Jelenia Góra
6:0
Ślęza Wrocław
Kuźnia Jawor
7:2
Konfeks Legnica
Śląsk Wrocław
5:0
BKS Bolesławiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
6:1
Polonia Środa Śląska
Chrobry Głogów
7:2
Parasol Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
6:1
Kuźnia Jawor
Ślęza Wrocław
2:2
MGKS Oława 1945
Konfeks Legnica
4:5
KS Górnik Polkowice
FC Wrocław Academy
1:2
Miedź Legnica
Górnik Wałbrzych
0:4
Lechia Dzierżoniów
Karkonosze Jelenia Góra
1:5
Śląsk Wrocław
BKS Bolesławiec
8:0
Polonia-Stal Świdnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Śląska
0:9
BKS Bolesławiec
Śląsk Wrocław
13:0
Ślęza Wrocław
Miedź Legnica
0:5
Chrobry Głogów
Parasol Wrocław
0:5
Zagłębie Lubin
MGKS Oława 1945
5:1
Konfeks Legnica
Kuźnia Jawor
0:6
Górnik Wałbrzych
Lechia Dzierżoniów
0:1
FC Wrocław Academy
Polonia-Stal Świdnica
2:4
Karkonosze Jelenia Góra
KS Górnik Polkowice
1:7
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
4:0
Miedź Legnica
Chrobry Głogów
5:0
Lechia Dzierżoniów
WKS Śląsk Wrocław
2:0
MGKS Oława 1945
Śląsk Wrocław
14:0
Polonia-Stal Świdnica
Ślęza Wrocław
2:3
Konfeks Legnica
Górnik Wałbrzych
3:0
KS Górnik Polkowice
Karkonosze Jelenia Góra
5:1
Polonia Środa Śląska
BKS Bolesławiec
3:2
Parasol Wrocław
FC Wrocław Academy
1:0
Kuźnia Jawor
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Śląska
0:25
Śląsk Wrocław
Miedź Legnica
0:2
BKS Bolesławiec
Kuźnia Jawor
0:3
Chrobry Głogów
Konfeks Legnica
3:8
WKS Śląsk Wrocław
KS Górnik Polkowice
2:2
FC Wrocław Academy
Parasol Wrocław
2:1
Karkonosze Jelenia Góra
MGKS Oława 1945
0:3*
Górnik Wałbrzych
Lechia Dzierżoniów
1:3
Zagłębie Lubin
Polonia-Stal Świdnica
0:0
Ślęza Wrocław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
5:2
KS Górnik Polkowice
Śląsk Wrocław
6:1
Parasol Wrocław
Górnik Wałbrzych
2:1
Konfeks Legnica
Karkonosze Jelenia Góra
0:1
Miedź Legnica
BKS Bolesławiec
3:0
Lechia Dzierżoniów
FC Wrocław Academy
5:0
MGKS Oława 1945
Ślęza Wrocław
1:5
WKS Śląsk Wrocław
Polonia-Stal Świdnica
3:2
Polonia Środa Śląska
Zagłębie Lubin
5:2
Kuźnia Jawor
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Śląska
4:1
Ślęza Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
7:3
Górnik Wałbrzych
Miedź Legnica
0:4
Śląsk Wrocław
Parasol Wrocław
3:1
Polonia-Stal Świdnica
MGKS Oława 1945
1:5
Chrobry Głogów
Kuźnia Jawor
0:5
BKS Bolesławiec
Konfeks Legnica
0:3
FC Wrocław Academy
Lechia Dzierżoniów
1:2
Karkonosze Jelenia Góra
KS Górnik Polkowice
1:4
Zagłębie Lubin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
10:0
MGKS Oława 1945
Chrobry Głogów
9:1
Konfeks Legnica
Polonia Środa Śląska
1:3
Parasol Wrocław
Śląsk Wrocław
10:0
Lechia Dzierżoniów
Ślęza Wrocław
0:5
Górnik Wałbrzych
FC Wrocław Academy
1:1
WKS Śląsk Wrocław
BKS Bolesławiec
4:1
KS Górnik Polkowice
Polonia-Stal Świdnica
0:13
Miedź Legnica
Karkonosze Jelenia Góra
4:0
Kuźnia Jawor
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
1:1
Chrobry Głogów
Miedź Legnica
3:2
Polonia Środa Śląska
Parasol Wrocław
7:1
Ślęza Wrocław
MGKS Oława 1945
0:4
BKS Bolesławiec
Kuźnia Jawor
0:11
Śląsk Wrocław
Konfeks Legnica
1:8
Zagłębie Lubin
Lechia Dzierżoniów
4:3
Polonia-Stal Świdnica
KS Górnik Polkowice
0:0
Karkonosze Jelenia Góra
Górnik Wałbrzych
0:0
FC Wrocław Academy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
1:2
Miedź Legnica
Zagłębie Lubin
5:0
WKS Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
10:0
KS Górnik Polkowice
BKS Bolesławiec
4:1
Konfeks Legnica
Chrobry Głogów
4:1
Górnik Wałbrzych
Polonia Środa Śląska
4:2
Lechia Dzierżoniów
Polonia-Stal Świdnica
3:5
Kuźnia Jawor
Ślęza Wrocław
0:6
FC Wrocław Academy
Karkonosze Jelenia Góra
7:1
MGKS Oława 1945
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
0:2
BKS Bolesławiec
Miedź Legnica
5:1
Ślęza Wrocław
MGKS Oława 1945
0:6
Śląsk Wrocław
Kuźnia Jawor
7:0
Polonia Środa Śląska
Konfeks Legnica
1:4
Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Dzierżoniów
1:2
Parasol Wrocław
FC Wrocław Academy
1:6
Chrobry Głogów
KS Górnik Polkowice
2:0
Polonia-Stal Świdnica
Górnik Wałbrzych
1:5
Zagłębie Lubin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
3:0
FC Wrocław Academy
Polonia Środa Śląska
2:7
KS Górnik Polkowice
Śląsk Wrocław
13:0
Konfeks Legnica
Miedź Legnica
1:0
Lechia Dzierżoniów
Parasol Wrocław
2:1
Kuźnia Jawor
Ślęza Wrocław
1:4
Chrobry Głogów
Polonia-Stal Świdnica
3:2
MGKS Oława 1945
BKS Bolesławiec
4:2
Górnik Wałbrzych
Karkonosze Jelenia Góra
1:8
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
3:0
Zagłębie Lubin
WKS Śląsk Wrocław
0:3
Śląsk Wrocław
MGKS Oława 1945
4:0
Polonia Środa Śląska
Kuźnia Jawor
1:2
Miedź Legnica
Konfeks Legnica
10:0
Polonia-Stal Świdnica
Lechia Dzierżoniów
6:1
Ślęza Wrocław
FC Wrocław Academy
1:1
BKS Bolesławiec
KS Górnik Polkowice
2:3
Parasol Wrocław
Górnik Wałbrzych
0:2
Karkonosze Jelenia Góra
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Śląska
5:2
Konfeks Legnica
Śląsk Wrocław
8:0
Górnik Wałbrzych
Miedź Legnica
2:1
KS Górnik Polkowice
Parasol Wrocław
3:0
MGKS Oława 1945
Ślęza Wrocław
1:10
Zagłębie Lubin
Lechia Dzierżoniów
7:0
Kuźnia Jawor
Polonia-Stal Świdnica
0:14
WKS Śląsk Wrocław
BKS Bolesławiec
1:1
Chrobry Głogów
Karkonosze Jelenia Góra
0:3
FC Wrocław Academy
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
- : -
BKS Bolesławiec
Chrobry Głogów
- : -
Karkonosze Jelenia Góra
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Polonia Środa Śląska
MGKS Oława 1945
- : -
Miedź Legnica
Kuźnia Jawor
- : -
Ślęza Wrocław
Konfeks Legnica
- : -
Parasol Wrocław
FC Wrocław Academy
- : -
Śląsk Wrocław
KS Górnik Polkowice
- : -
Lechia Dzierżoniów
Górnik Wałbrzych
- : -
Polonia-Stal Świdnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?