Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Żarów
Pauza
Gryf Świdnica
- : -
Gwarek Wałbrzych
Victoria Świebodzice
3:13
UKS BASZTA WAŁBRZYCH
UKS AP Świdnica
0:3
Nysa Kłodzko
KS Piast Nowa Ruda
- : -
Szkółka Piłkarska ORLIK Ząbkowice Śląskie
UKS Bielawianka Bielawa
6:1
MKS Szczawno Zdrój
Lechia Dzierżoniów
1:4
Górnik Boguszów-Gorce
Polonia-Stal Świdnica
3:1
Orlik Kłodzko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Kłodzko
6:1
KS Piast Nowa Ruda
Zjednoczeni Żarów
10:0
Victoria Świebodzice
Nysa Kłodzko
1:2
Polonia-Stal Świdnica
UKS BASZTA WAŁBRZYCH
5:1
Lechia Dzierżoniów
Górnik Boguszów-Gorce
- : -
Gryf Świdnica
MKS Szczawno Zdrój
- : -
UKS AP Świdnica
Gwarek Wałbrzych
- : -
UKS Bielawianka Bielawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Świdnica
- : -
UKS BASZTA WAŁBRZYCH
Polonia-Stal Świdnica
10:1
MKS Szczawno Zdrój
KS Piast Nowa Ruda
1:2
Nysa Kłodzko
Lechia Dzierżoniów
1:2
Zjednoczeni Żarów
Szkółka Piłkarska ORLIK Ząbkowice Śląskie
1:1
Orlik Kłodzko
UKS Bielawianka Bielawa
- : -
Górnik Boguszów-Gorce
UKS AP Świdnica
0:0
Gwarek Wałbrzych
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Kłodzko
Pauza
UKS BASZTA WAŁBRZYCH
- : -
UKS Bielawianka Bielawa
Victoria Świebodzice
- : -
Lechia Dzierżoniów
Nysa Kłodzko
- : -
Szkółka Piłkarska ORLIK Ząbkowice Śląskie
MKS Szczawno Zdrój
- : -
KS Piast Nowa Ruda
Gwarek Wałbrzych
- : -
Polonia-Stal Świdnica
Górnik Boguszów-Gorce
- : -
UKS AP Świdnica
Zjednoczeni Żarów
- : -
Gryf Świdnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Dzierżoniów
Pauza
Gryf Świdnica
- : -
Victoria Świebodzice
Polonia-Stal Świdnica
- : -
Górnik Boguszów-Gorce
KS Piast Nowa Ruda
- : -
Gwarek Wałbrzych
UKS Bielawianka Bielawa
- : -
Zjednoczeni Żarów
Orlik Kłodzko
- : -
Nysa Kłodzko
Szkółka Piłkarska ORLIK Ząbkowice Śląskie
- : -
MKS Szczawno Zdrój
UKS AP Świdnica
- : -
UKS BASZTA WAŁBRZYCH
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Nysa Kłodzko
Pauza
Zjednoczeni Żarów
- : -
UKS AP Świdnica
Victoria Świebodzice
- : -
UKS Bielawianka Bielawa
Lechia Dzierżoniów
- : -
Gryf Świdnica
UKS BASZTA WAŁBRZYCH
- : -
Polonia-Stal Świdnica
Gwarek Wałbrzych
- : -
Szkółka Piłkarska ORLIK Ząbkowice Śląskie
Górnik Boguszów-Gorce
- : -
KS Piast Nowa Ruda
MKS Szczawno Zdrój
- : -
Orlik Kłodzko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Świdnica
Pauza
Nysa Kłodzko
- : -
MKS Szczawno Zdrój
Polonia-Stal Świdnica
- : -
Zjednoczeni Żarów
UKS AP Świdnica
- : -
Victoria Świebodzice
KS Piast Nowa Ruda
- : -
UKS BASZTA WAŁBRZYCH
UKS Bielawianka Bielawa
- : -
Lechia Dzierżoniów
Orlik Kłodzko
- : -
Gwarek Wałbrzych
Szkółka Piłkarska ORLIK Ząbkowice Śląskie
- : -
Górnik Boguszów-Gorce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Szczawno Zdrój
Pauza
Zjednoczeni Żarów
- : -
KS Piast Nowa Ruda
Gryf Świdnica
- : -
UKS Bielawianka Bielawa
Victoria Świebodzice
- : -
Polonia-Stal Świdnica
Lechia Dzierżoniów
- : -
UKS AP Świdnica
UKS BASZTA WAŁBRZYCH
- : -
Szkółka Piłkarska ORLIK Ząbkowice Śląskie
Gwarek Wałbrzych
- : -
Nysa Kłodzko
Górnik Boguszów-Gorce
- : -
Orlik Kłodzko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Wałbrzych
Pauza
Zjednoczeni Żarów
- : -
Orlik Kłodzko
Gryf Świdnica
- : -
Polonia-Stal Świdnica
Victoria Świebodzice
- : -
Szkółka Piłkarska ORLIK Ząbkowice Śląskie
UKS Bielawianka Bielawa
- : -
UKS AP Świdnica
Lechia Dzierżoniów
- : -
KS Piast Nowa Ruda
UKS BASZTA WAŁBRZYCH
- : -
Nysa Kłodzko
Górnik Boguszów-Gorce
- : -
MKS Szczawno Zdrój
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS AP Świdnica
Pauza
Nysa Kłodzko
- : -
Zjednoczeni Żarów
Polonia-Stal Świdnica
- : -
UKS Bielawianka Bielawa
KS Piast Nowa Ruda
- : -
Gryf Świdnica
Gwarek Wałbrzych
- : -
Górnik Boguszów-Gorce
MKS Szczawno Zdrój
- : -
UKS BASZTA WAŁBRZYCH
Szkółka Piłkarska ORLIK Ząbkowice Śląskie
- : -
Lechia Dzierżoniów
Orlik Kłodzko
- : -
Victoria Świebodzice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Boguszów-Gorce
Pauza
Zjednoczeni Żarów
- : -
MKS Szczawno Zdrój
Gryf Świdnica
- : -
Szkółka Piłkarska ORLIK Ząbkowice Śląskie
Victoria Świebodzice
- : -
Nysa Kłodzko
UKS AP Świdnica
- : -
Polonia-Stal Świdnica
UKS Bielawianka Bielawa
- : -
KS Piast Nowa Ruda
Lechia Dzierżoniów
- : -
Orlik Kłodzko
UKS BASZTA WAŁBRZYCH
- : -
Gwarek Wałbrzych
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia-Stal Świdnica
Pauza
Nysa Kłodzko
- : -
Lechia Dzierżoniów
KS Piast Nowa Ruda
- : -
UKS AP Świdnica
Orlik Kłodzko
- : -
Gryf Świdnica
Gwarek Wałbrzych
- : -
Zjednoczeni Żarów
Górnik Boguszów-Gorce
- : -
UKS BASZTA WAŁBRZYCH
MKS Szczawno Zdrój
- : -
Victoria Świebodzice
Szkółka Piłkarska ORLIK Ząbkowice Śląskie
- : -
UKS Bielawianka Bielawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS BASZTA WAŁBRZYCH
Pauza
Zjednoczeni Żarów
- : -
Górnik Boguszów-Gorce
Gryf Świdnica
- : -
Nysa Kłodzko
Victoria Świebodzice
- : -
Gwarek Wałbrzych
Polonia-Stal Świdnica
- : -
KS Piast Nowa Ruda
UKS Bielawianka Bielawa
- : -
Orlik Kłodzko
Lechia Dzierżoniów
- : -
MKS Szczawno Zdrój
UKS AP Świdnica
- : -
Szkółka Piłkarska ORLIK Ząbkowice Śląskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Nowa Ruda
Pauza
Nysa Kłodzko
- : -
UKS Bielawianka Bielawa
Orlik Kłodzko
- : -
UKS AP Świdnica
UKS BASZTA WAŁBRZYCH
- : -
Zjednoczeni Żarów
Gwarek Wałbrzych
- : -
Lechia Dzierżoniów
Górnik Boguszów-Gorce
- : -
Victoria Świebodzice
MKS Szczawno Zdrój
- : -
Gryf Świdnica
Szkółka Piłkarska ORLIK Ząbkowice Śląskie
- : -
Polonia-Stal Świdnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?