Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie III Lubin
1:0
Górnik Nowe Miasto
Parasol Wrocław
4:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
1:3
MGKS Oława 1945
Lechia Dzierżoniów
3:2
Miedź Legnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
0:3
Parasol Wrocław
Górnik Nowe Miasto
1:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
MGKS Oława 1945
5:3
Lechia Dzierżoniów
Zagłębie III Lubin
1:4
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:1
Miedź Legnica
Parasol Wrocław
0:0
MGKS Oława 1945
Lechia Dzierżoniów
2:1
Zagłębie III Lubin
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
6:4
Górnik Nowe Miasto
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Nowe Miasto
1:1
Miedź Legnica
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
4:4
Lechia Dzierżoniów
MGKS Oława 1945
0:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zagłębie III Lubin
5:2
Parasol Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
2:1
MGKS Oława 1945
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:0
Zagłębie III Lubin
Lechia Dzierżoniów
1:5
Górnik Nowe Miasto
Parasol Wrocław
1:2
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie III Lubin
1:2
Miedź Legnica
Lechia Dzierżoniów
2:2
Parasol Wrocław
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
1:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Nowe Miasto
2:1
MGKS Oława 1945
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
2:0
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
Orzeł Ząbkowice Śląskie
5:2
Lechia Dzierżoniów
Parasol Wrocław
2:1
Górnik Nowe Miasto
MGKS Oława 1945
1:1
Zagłębie III Lubin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:1
Parasol Wrocław
MGKS Oława 1945
2:2
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
Górnik Nowe Miasto
4:0
Zagłębie III Lubin
Miedź Legnica
4:0
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
0:0
Miedź Legnica
Lechia Dzierżoniów
0:4
MGKS Oława 1945
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
3:0
Zagłębie III Lubin
Orzeł Ząbkowice Śląskie
8:2
Górnik Nowe Miasto
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Oława 1945
0:1
Parasol Wrocław
Miedź Legnica
2:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Nowe Miasto
1:1
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
Zagłębie III Lubin
5:0
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:1
MGKS Oława 1945
Parasol Wrocław
0:2
Zagłębie III Lubin
Lechia Dzierżoniów
0:4
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
Miedź Legnica
0:0
Górnik Nowe Miasto
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Nowe Miasto
3:2
Lechia Dzierżoniów
Zagłębie III Lubin
3:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
1:3
Parasol Wrocław
MGKS Oława 1945
3:0
Miedź Legnica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
2:4
Zagłębie III Lubin
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:0
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
Parasol Wrocław
6:0
Lechia Dzierżoniów
MGKS Oława 1945
3:1
Górnik Nowe Miasto
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Dzierżoniów
0:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Nowe Miasto
2:6
Parasol Wrocław
Zagłębie III Lubin
1:1
MGKS Oława 1945
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
2:6
Miedź Legnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?