Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM III Zagłębie Lubin
1:0
Górnik Nowe Miasto
Parasol Wrocław
4:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
1:3
MGKS Oława 1945
Lechia Dzierżoniów
3:2
Miedź Legnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
0:3
Parasol Wrocław
Górnik Nowe Miasto
1:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
MGKS Oława 1945
5:3
Lechia Dzierżoniów
KGHM III Zagłębie Lubin
1:4
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:1
Miedź Legnica
Parasol Wrocław
0:0
MGKS Oława 1945
Lechia Dzierżoniów
2:1
KGHM III Zagłębie Lubin
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
6:4
Górnik Nowe Miasto
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Nowe Miasto
1:1
Miedź Legnica
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
4:4
Lechia Dzierżoniów
MGKS Oława 1945
0:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
KGHM III Zagłębie Lubin
5:2
Parasol Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
2:1
MGKS Oława 1945
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:0
KGHM III Zagłębie Lubin
Lechia Dzierżoniów
1:5
Górnik Nowe Miasto
Parasol Wrocław
1:2
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM III Zagłębie Lubin
1:2
Miedź Legnica
Lechia Dzierżoniów
2:2
Parasol Wrocław
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
1:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Nowe Miasto
2:1
MGKS Oława 1945
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
2:0
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
Orzeł Ząbkowice Śląskie
5:2
Lechia Dzierżoniów
Parasol Wrocław
2:1
Górnik Nowe Miasto
MGKS Oława 1945
1:1
KGHM III Zagłębie Lubin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:1
Parasol Wrocław
MGKS Oława 1945
2:2
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
Górnik Nowe Miasto
4:0
KGHM III Zagłębie Lubin
Miedź Legnica
4:0
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
0:0
Miedź Legnica
Lechia Dzierżoniów
0:4
MGKS Oława 1945
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
3:0
KGHM III Zagłębie Lubin
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
Górnik Nowe Miasto
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Oława 1945
0:1
Parasol Wrocław
Miedź Legnica
2:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Nowe Miasto
1:1
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
KGHM III Zagłębie Lubin
5:0
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
- : -
Górnik Nowe Miasto
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
MGKS Oława 1945
Parasol Wrocław
- : -
KGHM III Zagłębie Lubin
Lechia Dzierżoniów
- : -
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Oława 1945
- : -
Miedź Legnica
Górnik Nowe Miasto
- : -
Lechia Dzierżoniów
KGHM III Zagłębie Lubin
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
- : -
Parasol Wrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
- : -
KGHM III Zagłębie Lubin
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
Parasol Wrocław
- : -
Lechia Dzierżoniów
MGKS Oława 1945
- : -
Górnik Nowe Miasto
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Dzierżoniów
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Nowe Miasto
- : -
Parasol Wrocław
KGHM III Zagłębie Lubin
- : -
MGKS Oława 1945
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
- : -
Miedź Legnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?