Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
15:1
Stal Brzeg
Stal Brzeg
10:0
LZS Dytmarów
Czarni Otmuchów
5:2
FA Opole
Polonia Nysa
3:5
Fortuna Głogówek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
FA Opole
3:1
Polonia Nysa
Czarni Otmuchów
2:1
Stal Brzeg
Fortuna Głogówek
0:7
Odra Opole
LZS Dytmarów
0:4
Stal Brzeg
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
5:0
FA Opole
Czarni Otmuchów
6:3
LZS Dytmarów
Stal Brzeg
3:4
Fortuna Głogówek
Polonia Nysa
4:3
Stal Brzeg
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
FA Opole
4:2
Stal Brzeg
Stal Brzeg
1:5
Odra Opole
Czarni Otmuchów
2:3
Polonia Nysa
LZS Dytmarów
1:15
Fortuna Głogówek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
11:0
Czarni Otmuchów
Stal Brzeg
0:3
Stal Brzeg
Fortuna Głogówek
4:4
FA Opole
Polonia Nysa
13:1
LZS Dytmarów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
2:1
Stal Brzeg
LZS Dytmarów
1:5
FA Opole
Polonia Nysa
1:4
Odra Opole
Stal Brzeg
4:1
Fortuna Głogówek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
FA Opole
2:1
Stal Brzeg
Odra Opole
25:0
LZS Dytmarów
Stal Brzeg
1:5
Polonia Nysa
Fortuna Głogówek
0:2
Czarni Otmuchów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
FA Opole
5:2
Czarni Otmuchów
Stal Brzeg
0:11
Odra Opole
Fortuna Głogówek
0:1
Polonia Nysa
LZS Dytmarów
0:6
Stal Brzeg
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
7:0
Fortuna Głogówek
Czarni Otmuchów
1:3
Stal Brzeg
Stal Brzeg
8:2
LZS Dytmarów
Polonia Nysa
3:1
FA Opole
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
4:0
Polonia Nysa
FA Opole
1:8
Odra Opole
Fortuna Głogówek
10:2
Stal Brzeg
LZS Dytmarów
1:14
Czarni Otmuchów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
4:0
Stal Brzeg
Stal Brzeg
3:8
FA Opole
Fortuna Głogówek
6:2
LZS Dytmarów
Polonia Nysa
3:0*
Czarni Otmuchów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
6:0
Stal Brzeg
FA Opole
5:3
Fortuna Głogówek
Czarni Otmuchów
1:8
Odra Opole
LZS Dytmarów
1:10
Polonia Nysa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
8:1
Polonia Nysa
FA Opole
10:1
LZS Dytmarów
Stal Brzeg
1:5
Czarni Otmuchów
Fortuna Głogówek
3:7
Stal Brzeg
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
6:0
FA Opole
Czarni Otmuchów
2:5
Fortuna Głogówek
LZS Dytmarów
0:25
Odra Opole
Polonia Nysa
5:0
Stal Brzeg
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?