Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mitech II Żywiec
0:6
Rolnik II Biedrzychowice
DARBOR BOLESŁAWICE
3:2
Rekord Bielsko-Biała
Miedź Legnica
3:0
SWD Wodzisław Śląski
KKS Zabrze
4:0
LZS Pakosławice
GKS Katowice
12:0
AZS II PWSZ Wałbrzych
LKS Polonia Prószków
4:3
KTS Polonia Bytom
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Pakosławice
1:17
GKS Katowice
KKS Zabrze
0:6
Rekord Bielsko-Biała
Rolnik II Biedrzychowice
1:2
DARBOR BOLESŁAWICE
Miedź Legnica
3:0
LKS Polonia Prószków
SWD Wodzisław Śląski
4:0
AZS II PWSZ Wałbrzych
KTS Polonia Bytom
1:4
Mitech II Żywiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS II PWSZ Wałbrzych
2:1
LZS Pakosławice
KKS Zabrze
5:5
Rolnik II Biedrzychowice
Mitech II Żywiec
2:3
Miedź Legnica
DARBOR BOLESŁAWICE
2:0
KTS Polonia Bytom
LKS Polonia Prószków
2:3
SWD Wodzisław Śląski
GKS Katowice
3:2
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik II Biedrzychowice
1:8
GKS Katowice
Miedź Legnica
1:3
DARBOR BOLESŁAWICE
KTS Polonia Bytom
1:2
KKS Zabrze
LKS Polonia Prószków
0:6
Mitech II Żywiec
Rekord Bielsko-Biała
4:2
AZS II PWSZ Wałbrzych
SWD Wodzisław Śląski
13:1
LZS Pakosławice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mitech II Żywiec
4:1
SWD Wodzisław Śląski
AZS II PWSZ Wałbrzych
6:1
Rolnik II Biedrzychowice
KKS Zabrze
0:0
Miedź Legnica
DARBOR BOLESŁAWICE
7:1
LKS Polonia Prószków
GKS Katowice
3:0
KTS Polonia Bytom
LZS Pakosławice
0:11
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik II Biedrzychowice
4:3
LZS Pakosławice
Miedź Legnica
0:4
GKS Katowice
Mitech II Żywiec
3:1
DARBOR BOLESŁAWICE
KTS Polonia Bytom
2:1
AZS II PWSZ Wałbrzych
LKS Polonia Prószków
1:1
KKS Zabrze
SWD Wodzisław Śląski
1:6
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Zabrze
0:2
Mitech II Żywiec
Rekord Bielsko-Biała
7:1
Rolnik II Biedrzychowice
DARBOR BOLESŁAWICE
3:1
SWD Wodzisław Śląski
GKS Katowice
3:0
LKS Polonia Prószków
LZS Pakosławice
1:4
KTS Polonia Bytom
AZS II PWSZ Wałbrzych
0:1
Miedź Legnica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
5:0
LZS Pakosławice
Mitech II Żywiec
0:6
GKS Katowice
DARBOR BOLESŁAWICE
5:0
KKS Zabrze
KTS Polonia Bytom
1:3
Rekord Bielsko-Biała
LKS Polonia Prószków
1:4
AZS II PWSZ Wałbrzych
SWD Wodzisław Śląski
5:0
Rolnik II Biedrzychowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Zabrze
0:4
SWD Wodzisław Śląski
Rekord Bielsko-Biała
2:0
Miedź Legnica
Rolnik II Biedrzychowice
1:3
KTS Polonia Bytom
AZS II PWSZ Wałbrzych
0:0
Mitech II Żywiec
GKS Katowice
3:0
DARBOR BOLESŁAWICE
LZS Pakosławice
0:4
LKS Polonia Prószków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
DARBOR BOLESŁAWICE
1:2
AZS II PWSZ Wałbrzych
KKS Zabrze
0:4
GKS Katowice
Miedź Legnica
5:0
Rolnik II Biedrzychowice
Mitech II Żywiec
5:0
LZS Pakosławice
LKS Polonia Prószków
0:5
Rekord Bielsko-Biała
SWD Wodzisław Śląski
1:5
KTS Polonia Bytom
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
6:1
Mitech II Żywiec
Rolnik II Biedrzychowice
0:1
LKS Polonia Prószków
KTS Polonia Bytom
0:5
Miedź Legnica
GKS Katowice
11:0
SWD Wodzisław Śląski
LZS Pakosławice
0:5
DARBOR BOLESŁAWICE
AZS II PWSZ Wałbrzych
0:0
KKS Zabrze
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik II Biedrzychowice
0:3*
Mitech II Żywiec
Rekord Bielsko-Biała
4:1
DARBOR BOLESŁAWICE
AZS II PWSZ Wałbrzych
1:7
GKS Katowice
LZS Pakosławice
1:6
KKS Zabrze
SWD Wodzisław Śląski
1:3
Miedź Legnica
KTS Polonia Bytom
2:3
LKS Polonia Prószków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
DARBOR BOLESŁAWICE
3:0*
Rolnik II Biedrzychowice
GKS Katowice
6:0
LZS Pakosławice
Rekord Bielsko-Biała
1:1
KKS Zabrze
Mitech II Żywiec
4:2
KTS Polonia Bytom
LKS Polonia Prószków
1:2
Miedź Legnica
AZS II PWSZ Wałbrzych
2:5
SWD Wodzisław Śląski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik II Biedrzychowice
0:3*
KKS Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
1:0
GKS Katowice
SWD Wodzisław Śląski
2:1
LKS Polonia Prószków
KTS Polonia Bytom
1:2
DARBOR BOLESŁAWICE
Miedź Legnica
3:0
Mitech II Żywiec
LZS Pakosławice
2:7
AZS II PWSZ Wałbrzych
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
3:0*
Rolnik II Biedrzychowice
DARBOR BOLESŁAWICE
2:1
Miedź Legnica
Mitech II Żywiec
5:3
LKS Polonia Prószków
LZS Pakosławice
0:9
SWD Wodzisław Śląski
KKS Zabrze
5:1
KTS Polonia Bytom
AZS II PWSZ Wałbrzych
1:4
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik II Biedrzychowice
0:3*
AZS II PWSZ Wałbrzych
Rekord Bielsko-Biała
11:0
LZS Pakosławice
KTS Polonia Bytom
0:8
GKS Katowice
LKS Polonia Prószków
3:3
DARBOR BOLESŁAWICE
SWD Wodzisław Śląski
7:0
Mitech II Żywiec
Miedź Legnica
2:2
KKS Zabrze
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Pakosławice
3:0*
Rolnik II Biedrzychowice
GKS Katowice
6:0
Miedź Legnica
Rekord Bielsko-Biała
4:1
SWD Wodzisław Śląski
DARBOR BOLESŁAWICE
3:1
Mitech II Żywiec
KKS Zabrze
4:1
LKS Polonia Prószków
AZS II PWSZ Wałbrzych
9:1
KTS Polonia Bytom
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik II Biedrzychowice
0:3
Rekord Bielsko-Biała
Mitech II Żywiec
0:6
KKS Zabrze
KTS Polonia Bytom
5:1
LZS Pakosławice
LKS Polonia Prószków
0:11
GKS Katowice
SWD Wodzisław Śląski
1:3
DARBOR BOLESŁAWICE
Miedź Legnica
4:2
AZS II PWSZ Wałbrzych
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik II Biedrzychowice
0:3*
SWD Wodzisław Śląski
Rekord Bielsko-Biała
9:0
KTS Polonia Bytom
AZS II PWSZ Wałbrzych
0:2
LKS Polonia Prószków
GKS Katowice
4:0
Mitech II Żywiec
LZS Pakosławice
0:12
Miedź Legnica
KKS Zabrze
4:2
DARBOR BOLESŁAWICE
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KTS Polonia Bytom
3:0*
Rolnik II Biedrzychowice
DARBOR BOLESŁAWICE
1:6
GKS Katowice
Mitech II Żywiec
5:1
AZS II PWSZ Wałbrzych
SWD Wodzisław Śląski
2:3
KKS Zabrze
Miedź Legnica
1:1
Rekord Bielsko-Biała
LKS Polonia Prószków
7:1
LZS Pakosławice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik II Biedrzychowice
0:3
Miedź Legnica
Rekord Bielsko-Biała
3:1
LKS Polonia Prószków
AZS II PWSZ Wałbrzych
1:3
DARBOR BOLESŁAWICE
KTS Polonia Bytom
1:5
SWD Wodzisław Śląski
GKS Katowice
8:0
KKS Zabrze
LZS Pakosławice
0:6
Mitech II Żywiec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Polonia Prószków
3:0*
Rolnik II Biedrzychowice
KKS Zabrze
3:0*
AZS II PWSZ Wałbrzych
Miedź Legnica
3:0*
KTS Polonia Bytom
Mitech II Żywiec
4:0
Rekord Bielsko-Biała
DARBOR BOLESŁAWICE
6:0
LZS Pakosławice
SWD Wodzisław Śląski
0:4
GKS Katowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości