Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
Pauza
MKS Gwiazda Prószków
2:2
UKS Bielawianka Bielawa
Miedź Legnica
2:3
AZS II Wrocław
Mitech II Żywiec
2:0
AZS II PWSZ Wałbrzych
KKS Zabrze
4:3
SWD Wodzisław Śląski
TS ROW RYBNIK
3:0
Unia Opole
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
Pauza
Rekord Bielsko-Biała
4:3
SWD Wodzisław Śląski
UKS Bielawianka Bielawa
2:0
Mitech II Żywiec
AZS II PWSZ Wałbrzych
1:2
KKS Zabrze
Unia Opole
0:1
MKS Gwiazda Prószków
AZS II Wrocław
0:6
TS ROW RYBNIK
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
TS ROW RYBNIK
Pauza
SWD Wodzisław Śląski
6:0
AZS II PWSZ Wałbrzych
Mitech II Żywiec
5:1
Unia Opole
KKS Zabrze
2:1
UKS Bielawianka Bielawa
MKS Gwiazda Prószków
2:0
AZS II Wrocław
Miedź Legnica
0:3
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gwiazda Prószków
Pauza
Rekord Bielsko-Biała
4:1
AZS II PWSZ Wałbrzych
Miedź Legnica
- : -
TS ROW RYBNIK
UKS Bielawianka Bielawa
2:4
SWD Wodzisław Śląski
AZS II Wrocław
2:0
Mitech II Żywiec
Unia Opole
0:2
KKS Zabrze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mitech II Żywiec
Pauza
MKS Gwiazda Prószków
1:4
Miedź Legnica
AZS II PWSZ Wałbrzych
1:8
UKS Bielawianka Bielawa
KKS Zabrze
5:1
AZS II Wrocław
SWD Wodzisław Śląski
7:1
Unia Opole
TS ROW RYBNIK
3:1
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Zabrze
Pauza
Rekord Bielsko-Biała
2:1
UKS Bielawianka Bielawa
TS ROW RYBNIK
3:0
MKS Gwiazda Prószków
Unia Opole
4:3
AZS II PWSZ Wałbrzych
AZS II Wrocław
1:1
SWD Wodzisław Śląski
Miedź Legnica
5:2
Mitech II Żywiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SWD Wodzisław Śląski
Pauza
KKS Zabrze
1:0
Miedź Legnica
Mitech II Żywiec
1:6
TS ROW RYBNIK
UKS Bielawianka Bielawa
7:1
Unia Opole
AZS II PWSZ Wałbrzych
1:8
AZS II Wrocław
MKS Gwiazda Prószków
1:5
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS II PWSZ Wałbrzych
Pauza
AZS II Wrocław
3:3
UKS Bielawianka Bielawa
MKS Gwiazda Prószków
1:7
Mitech II Żywiec
Unia Opole
0:10
Rekord Bielsko-Biała
TS ROW RYBNIK
5:0
KKS Zabrze
Miedź Legnica
2:3
SWD Wodzisław Śląski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Bielawianka Bielawa
Pauza
KKS Zabrze
3:0
MKS Gwiazda Prószków
Unia Opole
0:2
AZS II Wrocław
AZS II PWSZ Wałbrzych
3:6
Miedź Legnica
SWD Wodzisław Śląski
3:6
TS ROW RYBNIK
Rekord Bielsko-Biała
7:0
Mitech II Żywiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Opole
Pauza
Mitech II Żywiec
1:1
KKS Zabrze
SWD Wodzisław Śląski
3:0
MKS Gwiazda Prószków
AZS II Wrocław
0:6
Rekord Bielsko-Biała
TS ROW RYBNIK
10:0
AZS II PWSZ Wałbrzych
Miedź Legnica
4:0
UKS Bielawianka Bielawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS II Wrocław
Pauza
UKS Bielawianka Bielawa
1:3
TS ROW RYBNIK
AZS II PWSZ Wałbrzych
3:0
MKS Gwiazda Prószków
Unia Opole
1:4
Miedź Legnica
SWD Wodzisław Śląski
1:1
Mitech II Żywiec
Rekord Bielsko-Biała
2:2
KKS Zabrze
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
Pauza
UKS Bielawianka Bielawa
11:0
MKS Gwiazda Prószków
Unia Opole
- : -
TS ROW RYBNIK
AZS II PWSZ Wałbrzych
- : -
Mitech II Żywiec
AZS II Wrocław
- : -
Miedź Legnica
SWD Wodzisław Śląski
3:1
KKS Zabrze
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
- : -
AZS II PWSZ Wałbrzych
Mitech II Żywiec
- : -
Rekord Bielsko-Biała
UKS Bielawianka Bielawa
Pauza
MKS Gwiazda Prószków
- : -
KKS Zabrze
AZS II Wrocław
- : -
Unia Opole
TS ROW RYBNIK
- : -
SWD Wodzisław Śląski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Miedź Legnica
UKS Bielawianka Bielawa
- : -
KKS Zabrze
Unia Opole
- : -
Mitech II Żywiec
AZS II Wrocław
- : -
MKS Gwiazda Prószków
TS ROW RYBNIK
Pauza
AZS II PWSZ Wałbrzych
- : -
SWD Wodzisław Śląski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Zabrze
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Miedź Legnica
- : -
Unia Opole
MKS Gwiazda Prószków
- : -
AZS II PWSZ Wałbrzych
AZS II Wrocław
Pauza
TS ROW RYBNIK
- : -
UKS Bielawianka Bielawa
Mitech II Żywiec
- : -
SWD Wodzisław Śląski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Unia Opole
AZS II PWSZ Wałbrzych
Pauza
KKS Zabrze
- : -
TS ROW RYBNIK
Mitech II Żywiec
- : -
MKS Gwiazda Prószków
UKS Bielawianka Bielawa
- : -
AZS II Wrocław
SWD Wodzisław Śląski
- : -
Miedź Legnica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Zabrze
- : -
AZS II PWSZ Wałbrzych
Miedź Legnica
Pauza
Mitech II Żywiec
- : -
UKS Bielawianka Bielawa
MKS Gwiazda Prószków
- : -
Unia Opole
TS ROW RYBNIK
- : -
AZS II Wrocław
SWD Wodzisław Śląski
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Zabrze
- : -
Mitech II Żywiec
Rekord Bielsko-Biała
- : -
AZS II Wrocław
UKS Bielawianka Bielawa
- : -
Miedź Legnica
Unia Opole
Pauza
AZS II PWSZ Wałbrzych
- : -
TS ROW RYBNIK
MKS Gwiazda Prószków
- : -
SWD Wodzisław Śląski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
SWD Wodzisław Śląski
- : -
UKS Bielawianka Bielawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości