Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
2:1
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Odra Wodzisław Śląski
1:1
Piast Żmigród
Karkonosze Jelenia Góra
1:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Carina Gubin
1:1
MKS Kluczbork
Warta Gorzów Wielkopolski
0:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
LKS Goczałkowice - Zdrój
3:0*
Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze
1:1
Pniówek Pawłowice
Miedź II Legnica
2:2
Polonia Bytom
Zagłębie II Lubin
1:2
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Gorzów Wielkopolski
0:2
Polonia Bytom
Ślęza Wrocław
6:0
Carina Gubin
Pniówek Pawłowice
3:1
Karkonosze Jelenia Góra
Odra Wodzisław Śląski
1:3
Miedź II Legnica
Gwarek Tarnowskie Góry
2:1
Stal Brzeg
Foto-Higiena Błyskawica Gać
0:1
LKS Goczałkowice - Zdrój
MKS Kluczbork
2:1
Górnik II Zabrze
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
2:4
Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród
0:1
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
1:1
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Miedź II Legnica
4:3
Piast Żmigród
Zagłębie II Lubin
1:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Carina Gubin
0:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Warta Gorzów Wielkopolski
0:2
Odra Wodzisław Śląski
Górnik II Zabrze
0:2
Ślęza Wrocław
Stal Brzeg
2:0
Pniówek Pawłowice
LKS Goczałkowice - Zdrój
2:0
Polonia Bytom
Karkonosze Jelenia Góra
1:2
MKS Kluczbork
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź II Legnica
2:0
Warta Gorzów Wielkopolski
Piast Żmigród
1:3
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Ślęza Wrocław
6:0
Karkonosze Jelenia Góra
Odra Wodzisław Śląski
1:1
LKS Goczałkowice - Zdrój
Gwarek Tarnowskie Góry
2:2
Rekord Bielsko-Biała
Carina Gubin
1:0
Polonia Bytom
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:2
Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice
1:1
Zagłębie II Lubin
MKS Kluczbork
0:3
Stal Brzeg
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Lubin
4:1
MKS Kluczbork
LKS Goczałkowice - Zdrój
1:0
Miedź II Legnica
Stal Brzeg
1:2
Ślęza Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
1:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Rekord Bielsko-Biała
2:1
Pniówek Pawłowice
Carina Gubin
0:1
Odra Wodzisław Śląski
Warta Gorzów Wielkopolski
2:2
Piast Żmigród
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
1:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze
2:0
Polonia Bytom
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:2
Stal Brzeg
Miedź II Legnica
1:3
Carina Gubin
Polonia Bytom
2:1
Karkonosze Jelenia Góra
Ślęza Wrocław
5:2
Zagłębie II Lubin
Pniówek Pawłowice
0:2
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Odra Wodzisław Śląski
2:1
Górnik II Zabrze
Piast Żmigród
2:0
Gwarek Tarnowskie Góry
MKS Kluczbork
1:3
Rekord Bielsko-Biała
Warta Gorzów Wielkopolski
0:2
LKS Goczałkowice - Zdrój
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Lubin
2:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Carina Gubin
0:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Górnik II Zabrze
1:0
Miedź II Legnica
Rekord Bielsko-Biała
3:0
Ślęza Wrocław
Stal Brzeg
1:3
Polonia Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry
0:0
Pniówek Pawłowice
LKS Goczałkowice - Zdrój
4:0
Piast Żmigród
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
2:0
MKS Kluczbork
Karkonosze Jelenia Góra
2:2
Odra Wodzisław Śląski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Żmigród
0:3
Pniówek Pawłowice
MKS Kluczbork
1:1
Gwarek Tarnowskie Góry
LKS Goczałkowice - Zdrój
2:0
Carina Gubin
Ślęza Wrocław
2:0
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:4
Rekord Bielsko-Biała
Odra Wodzisław Śląski
2:1
Stal Brzeg
Warta Gorzów Wielkopolski
0:0
Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica
2:0
Karkonosze Jelenia Góra
Polonia Bytom
1:2
Zagłębie II Lubin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
2:4
Miedź II Legnica
Górnik II Zabrze
0:1
LKS Goczałkowice - Zdrój
Zagłębie II Lubin
7:0
Odra Wodzisław Śląski
Rekord Bielsko-Biała
0:0
Polonia Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry
1:1
Ślęza Wrocław
Pniówek Pawłowice
1:1
MKS Kluczbork
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
0:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Karkonosze Jelenia Góra
4:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Carina Gubin
4:1
Piast Żmigród
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź II Legnica
0:1
Zagłębie II Lubin
LKS Goczałkowice - Zdrój
2:0
Karkonosze Jelenia Góra
Piast Żmigród
4:2
MKS Kluczbork
Foto-Higiena Błyskawica Gać
0:0
Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Bytom
1:0
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Carina Gubin
5:2
Górnik II Zabrze
Warta Gorzów Wielkopolski
1:2
Stal Brzeg
Odra Wodzisław Śląski
0:2
Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław
2:2
Pniówek Pawłowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Lubin
5:0
Warta Gorzów Wielkopolski
Stal Brzeg
0:1
LKS Goczałkowice - Zdrój
Gwarek Tarnowskie Góry
1:5
Polonia Bytom
Pniówek Pawłowice
2:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Rekord Bielsko-Biała
1:2
Miedź II Legnica
MKS Kluczbork
2:4
Ślęza Wrocław
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
3:0
Odra Wodzisław Śląski
Karkonosze Jelenia Góra
0:3
Carina Gubin
Górnik II Zabrze
2:1
Piast Żmigród
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:2
MKS Kluczbork
Miedź II Legnica
2:0
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Carina Gubin
1:0
Stal Brzeg
LKS Goczałkowice - Zdrój
0:0
Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród
0:6
Ślęza Wrocław
Warta Gorzów Wielkopolski
1:1
Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom
2:0
Pniówek Pawłowice
Górnik II Zabrze
1:0
Karkonosze Jelenia Góra
Odra Wodzisław Śląski
2:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Lubin
1:0
Carina Gubin
Rekord Bielsko-Biała
2:0
LKS Goczałkowice - Zdrój
Ślęza Wrocław
0:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Gwarek Tarnowskie Góry
0:1
Miedź II Legnica
Stal Brzeg
0:1
Górnik II Zabrze
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
1:0
Warta Gorzów Wielkopolski
Pniówek Pawłowice
2:2
Odra Wodzisław Śląski
Karkonosze Jelenia Góra
0:1
Piast Żmigród
MKS Kluczbork
1:2
Polonia Bytom
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Gorzów Wielkopolski
2:3
Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź II Legnica
5:1
Pniówek Pawłowice
Piast Żmigród
4:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
LKS Goczałkowice - Zdrój
2:0
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Polonia Bytom
2:0
Ślęza Wrocław
Carina Gubin
1:2
Rekord Bielsko-Biała
Odra Wodzisław Śląski
1:0
MKS Kluczbork
Karkonosze Jelenia Góra
0:1
Stal Brzeg
Górnik II Zabrze
1:1
Zagłębie II Lubin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
0:1
Górnik II Zabrze
Gwarek Tarnowskie Góry
0:0
LKS Goczałkowice - Zdrój
Foto-Higiena Błyskawica Gać
0:1
Polonia Bytom
Stal Brzeg
0:1
Piast Żmigród
Pniówek Pawłowice
0:0
Warta Gorzów Wielkopolski
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
1:1
Carina Gubin
MKS Kluczbork
1:3
Miedź II Legnica
Zagłębie II Lubin
4:1
Karkonosze Jelenia Góra
Ślęza Wrocław
3:0
Odra Wodzisław Śląski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź II Legnica
1:1
Ślęza Wrocław
Piast Żmigród
0:1
Polonia Bytom
Carina Gubin
1:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Warta Gorzów Wielkopolski
5:0
MKS Kluczbork
LKS Goczałkowice - Zdrój
2:2
Pniówek Pawłowice
Stal Brzeg
1:2
Zagłębie II Lubin
Odra Wodzisław Śląski
3:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Karkonosze Jelenia Góra
3:2
Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze
2:0
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bytom
2:0
Odra Wodzisław Śląski
Rekord Bielsko-Biała
3:1
Stal Brzeg
Ślęza Wrocław
2:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Pniówek Pawłowice
3:2
Carina Gubin
Gwarek Tarnowskie Góry
4:2
Górnik II Zabrze
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:1
Miedź II Legnica
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
1:2
Karkonosze Jelenia Góra
MKS Kluczbork
0:1
LKS Goczałkowice - Zdrój
Zagłębie II Lubin
5:3
Piast Żmigród
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Żmigród
2:0
Odra Wodzisław Śląski
Ślęza Wrocław
2:2
LKS Goczałkowice - Zdrój
Pniówek Pawłowice
3:2
Górnik II Zabrze
Gwarek Tarnowskie Góry
2:1
Karkonosze Jelenia Góra
Rekord Bielsko-Biała
2:3
Zagłębie II Lubin
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
1:2
Stal Brzeg
Foto-Higiena Błyskawica Gać
0:3
Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia Bytom
1:1
Miedź II Legnica
MKS Kluczbork
2:0
Carina Gubin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź II Legnica
- : -
Odra Wodzisław Śląski
Karkonosze Jelenia Góra
- : -
Pniówek Pawłowice
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Piast Żmigród
Zagłębie II Lubin
- : -
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Polonia Bytom
- : -
Warta Gorzów Wielkopolski
Carina Gubin
- : -
Ślęza Wrocław
LKS Goczałkowice - Zdrój
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Stal Brzeg
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze
- : -
MKS Kluczbork
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice
- : -
Stal Brzeg
Odra Wodzisław Śląski
- : -
Warta Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród
- : -
Miedź II Legnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Carina Gubin
Polonia Bytom
- : -
LKS Goczałkowice - Zdrój
MKS Kluczbork
- : -
Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
- : -
Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębie II Lubin
- : -
Pniówek Pawłowice
Carina Gubin
- : -
Polonia Bytom
Warta Gorzów Wielkopolski
- : -
Miedź II Legnica
LKS Goczałkowice - Zdrój
- : -
Odra Wodzisław Śląski
Stal Brzeg
- : -
MKS Kluczbork
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
- : -
Piast Żmigród
Górnik II Zabrze
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Odra Wodzisław Śląski
- : -
Carina Gubin
Miedź II Legnica
- : -
LKS Goczałkowice - Zdrój
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Piast Żmigród
- : -
Warta Gorzów Wielkopolski
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Karkonosze Jelenia Góra
Polonia Bytom
- : -
Górnik II Zabrze
MKS Kluczbork
- : -
Zagłębie II Lubin
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
- : -
Polonia Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała
- : -
MKS Kluczbork
Zagłębie II Lubin
- : -
Ślęza Wrocław
Carina Gubin
- : -
Miedź II Legnica
LKS Goczałkowice - Zdrój
- : -
Warta Gorzów Wielkopolski
Stal Brzeg
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
- : -
Pniówek Pawłowice
Górnik II Zabrze
- : -
Odra Wodzisław Śląski
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Odra Wodzisław Śląski
- : -
Karkonosze Jelenia Góra
Miedź II Legnica
- : -
Górnik II Zabrze
Piast Żmigród
- : -
LKS Goczałkowice - Zdrój
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Zagłębie II Lubin
Polonia Bytom
- : -
Stal Brzeg
MKS Kluczbork
- : -
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Warta Gorzów Wielkopolski
- : -
Carina Gubin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice
- : -
Piast Żmigród
Karkonosze Jelenia Góra
- : -
Miedź II Legnica
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
MKS Kluczbork
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Zagłębie II Lubin
- : -
Polonia Bytom
Carina Gubin
- : -
LKS Goczałkowice - Zdrój
Stal Brzeg
- : -
Odra Wodzisław Śląski
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
- : -
Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze
- : -
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Odra Wodzisław Śląski
- : -
Zagłębie II Lubin
Miedź II Legnica
- : -
Stal Brzeg
Piast Żmigród
- : -
Carina Gubin
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Polonia Bytom
- : -
Rekord Bielsko-Biała
MKS Kluczbork
- : -
Pniówek Pawłowice
Warta Gorzów Wielkopolski
- : -
Karkonosze Jelenia Góra
LKS Goczałkowice - Zdrój
- : -
Górnik II Zabrze
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice
- : -
Ślęza Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
- : -
LKS Goczałkowice - Zdrój
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Odra Wodzisław Śląski
Zagłębie II Lubin
- : -
Miedź II Legnica
MKS Kluczbork
- : -
Piast Żmigród
Stal Brzeg
- : -
Warta Gorzów Wielkopolski
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
- : -
Polonia Bytom
Górnik II Zabrze
- : -
Carina Gubin
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
MKS Kluczbork
Odra Wodzisław Śląski
- : -
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Miedź II Legnica
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród
- : -
Górnik II Zabrze
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Pniówek Pawłowice
Polonia Bytom
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Carina Gubin
- : -
Karkonosze Jelenia Góra
Warta Gorzów Wielkopolski
- : -
Zagłębie II Lubin
LKS Goczałkowice - Zdrój
- : -
Stal Brzeg
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Piast Żmigród
Pniówek Pawłowice
- : -
Polonia Bytom
Karkonosze Jelenia Góra
- : -
Górnik II Zabrze
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Odra Wodzisław Śląski
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Warta Gorzów Wielkopolski
Zagłębie II Lubin
- : -
LKS Goczałkowice - Zdrój
MKS Kluczbork
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Stal Brzeg
- : -
Carina Gubin
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
- : -
Miedź II Legnica
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Wodzisław Śląski
- : -
Pniówek Pawłowice
Miedź II Legnica
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Piast Żmigród
- : -
Karkonosze Jelenia Góra
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Ślęza Wrocław
Polonia Bytom
- : -
MKS Kluczbork
Carina Gubin
- : -
Zagłębie II Lubin
Warta Gorzów Wielkopolski
- : -
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
LKS Goczałkowice - Zdrój
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze
- : -
Stal Brzeg
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Wodzisław Śląski
- : -
Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica
- : -
MKS Kluczbork
Karkonosze Jelenia Góra
- : -
Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród
- : -
Stal Brzeg
Polonia Bytom
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Carina Gubin
- : -
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Warta Gorzów Wielkopolski
- : -
Pniówek Pawłowice
LKS Goczałkowice - Zdrój
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Wodzisław Śląski
- : -
Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica
- : -
MKS Kluczbork
Karkonosze Jelenia Góra
- : -
Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród
- : -
Stal Brzeg
Polonia Bytom
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Carina Gubin
- : -
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Warta Gorzów Wielkopolski
- : -
Pniówek Pawłowice
LKS Goczałkowice - Zdrój
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Miedź II Legnica
Pniówek Pawłowice
- : -
LKS Goczałkowice - Zdrój
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Carina Gubin
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Odra Wodzisław Śląski
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Karkonosze Jelenia Góra
Zagłębie II Lubin
- : -
Stal Brzeg
Polonia Bytom
- : -
Piast Żmigród
MKS Kluczbork
- : -
Warta Gorzów Wielkopolski
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
- : -
Górnik II Zabrze
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Wodzisław Śląski
- : -
Polonia Bytom
Miedź II Legnica
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Karkonosze Jelenia Góra
- : -
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Piast Żmigród
- : -
Zagłębie II Lubin
Carina Gubin
- : -
Pniówek Pawłowice
Warta Gorzów Wielkopolski
- : -
Ślęza Wrocław
LKS Goczałkowice - Zdrój
- : -
MKS Kluczbork
Stal Brzeg
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?