Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
0:4
Chrobry Głogów
Śląsk II Wrocław
1:1
FC Wrocław Academy
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:3
KS Górnik Polkowice
Zagłębie III Lubin
10:3
AP Oleśnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Oleśnica
1:5
KS Górnik Polkowice
FC Wrocław Academy
2:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Chrobry Głogów
3:1
Śląsk II Wrocław
Zagłębie III Lubin
0:1
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:1
Chrobry Głogów
WKS Śląsk Wrocław
11:0
AP Oleśnica
KS Górnik Polkowice
3:3
FC Wrocław Academy
Śląsk II Wrocław
4:2
Zagłębie III Lubin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
1:3
KS Górnik Polkowice
Zagłębie III Lubin
4:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
WKS Śląsk Wrocław
0:1
Śląsk II Wrocław
AP Oleśnica
0:6
FC Wrocław Academy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:0
WKS Śląsk Wrocław
KS Górnik Polkowice
4:3
Zagłębie III Lubin
Śląsk II Wrocław
6:0
AP Oleśnica
FC Wrocław Academy
0:3
Chrobry Głogów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
0:1
KS Górnik Polkowice
Śląsk II Wrocław
5:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
AP Oleśnica
2:2
Chrobry Głogów
Zagłębie III Lubin
3:0
FC Wrocław Academy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:2
AP Oleśnica
KS Górnik Polkowice
0:6
Śląsk II Wrocław
FC Wrocław Academy
0:2
WKS Śląsk Wrocław
Chrobry Głogów
2:1
Zagłębie III Lubin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Górnik Polkowice
10:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
AP Oleśnica
- : -
Zagłębie III Lubin
FC Wrocław Academy
1:0
Śląsk II Wrocław
Chrobry Głogów
- : -
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
1:4
Zagłębie III Lubin
KS Górnik Polkowice
9:0
AP Oleśnica
Śląsk II Wrocław
5:0
Chrobry Głogów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:1
FC Wrocław Academy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Oleśnica
3:4
WKS Śląsk Wrocław
FC Wrocław Academy
1:2
KS Górnik Polkowice
Chrobry Głogów
4:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zagłębie III Lubin
1:1
Śląsk II Wrocław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:1
Zagłębie III Lubin
KS Górnik Polkowice
2:0
Chrobry Głogów
Śląsk II Wrocław
4:2
WKS Śląsk Wrocław
FC Wrocław Academy
2:0
AP Oleśnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
5:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
AP Oleśnica
1:6
Śląsk II Wrocław
Chrobry Głogów
1:0
FC Wrocław Academy
Zagłębie III Lubin
2:2
KS Górnik Polkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Górnik Polkowice
1:4
WKS Śląsk Wrocław
FC Wrocław Academy
1:3
Zagłębie III Lubin
Chrobry Głogów
5:0
AP Oleśnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:1
Śląsk II Wrocław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
1:0
FC Wrocław Academy
Śląsk II Wrocław
7:4
KS Górnik Polkowice
AP Oleśnica
0:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zagłębie III Lubin
4:0
Chrobry Głogów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?