Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Zagłębie Sosnowiecc
Zagłębie Sosnowiecc 4 12 16 - 3 4 0 0
2
GKS  Katowice
GKS Katowice 4 9 12 - 4 3 0 1
3
MTK Budapeszt
MTK Budapeszt 4 4 6 - 14 1 1 2
4
Reprezentacja Będzina
Reprezentacja Będzina 4 2 5 - 9 0 2 2
5
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 1 4 - 13 0 1 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Reprezentacja Będzina
1:2
Zagłębie Sosnowiecc
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:2
MTK Budapeszt
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Reprezentacja Będzina
0:3
GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiecc
5:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MTK Budapeszt
0:5
GKS Katowice
Reprezentacja Będzina
2:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiecc
3:0
GKS Katowice
Reprezentacja Będzina
2:2
MTK Budapeszt
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:4
GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiecc
6:2
MTK Budapeszt
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Sokoliki Stary Sącz
Sokoliki Stary Sącz 4 6 13 - 10 2 0 2
2
AS Trenčín
AS Trenčín 1 3 4 - 1 1 0 0
3
Wisła Kraków
Wisła Kraków 1 3 4 - 2 1 0 0
4
Progress Andrychów
Progress Andrychów 1 0 2 - 5 0 0 1
5
Słowik Olkusz
Słowik Olkusz 1 0 0 - 5 0 0 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AS Trenčín
- : -
Wisła Kraków
Słowik Olkusz
- : -
Progress Andrychów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AS Trenčín
4:1
Sokoliki Stary Sącz
Wisła Kraków
- : -
Słowik Olkusz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Progress Andrychów
2:5
Sokoliki Stary Sącz
AS Trenčín
- : -
Słowik Olkusz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Kraków
4:2
Sokoliki Stary Sącz
AS Trenčín
- : -
Progress Andrychów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowik Olkusz
0:5
Sokoliki Stary Sącz
Wisła Kraków
- : -
Progress Andrychów
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 4 12 26 - 1 4 0 0
2
Beniaminek PROFBUD Krosno
Beniaminek PROFBUD Krosno 4 9 14 - 8 3 0 1
3
Cracovia  Kraków
Cracovia Kraków 2 0 1 - 11 0 0 2
4
MFK Karvina
MFK Karvina 2 0 0 - 10 0 0 2
5
APMT Polska
APMT Polska 2 0 1 - 12 0 0 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek PROFBUD Krosno
6:0
MFK Karvina
APMT Polska
- : -
Pogoń Szczecin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek PROFBUD Krosno
3:0
Cracovia Kraków
APMT Polska
0:7
Pogoń Szczecin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Szczecin
8:1
Cracovia Kraków
Beniaminek PROFBUD Krosno
5:1
APMT Polska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MFK Karvina
- : -
Cracovia Kraków
Beniaminek PROFBUD Krosno
0:7
Pogoń Szczecin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
APMT Polska
- : -
Cracovia Kraków
MFK Karvina
0:4
Pogoń Szczecin
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
FK Fotbal Třinec
FK Fotbal Třinec 0 0 0 - 0 0 0 0
2
CCC Polska
CCC Polska 0 0 0 - 0 0 0 0
3
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 0 0 0 - 0 0 0 0
4
Czarni Kraków
Czarni Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
5
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 0 0 0 - 0 0 0 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kraków
- : -
FK Fotbal Třinec
Śląsk Wrocław
- : -
CCC Polska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kraków
- : -
Górnik Zabrze
FK Fotbal Třinec
- : -
Śląsk Wrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
CCC Polska
- : -
Górnik Zabrze
Czarni Kraków
- : -
Śląsk Wrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
FK Fotbal Třinec
- : -
Górnik Zabrze
Czarni Kraków
- : -
CCC Polska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
- : -
Górnik Zabrze
FK Fotbal Třinec
- : -
CCC Polska

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?