Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Wisła Kraków
Wisła Kraków 2 6 7 - 1 2 0 0
2
Zagłębie Sosnowiecc
Zagłębie Sosnowiecc 2 3 3 - 3 1 0 1
3
Cracovia  Kraków
Cracovia Kraków 2 0 2 - 8 0 0 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Kraków
5:1
Cracovia Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiecc
3:1
Cracovia Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiecc
0:2
Wisła Kraków
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Beniaminek PROFBUD Krosno
Beniaminek PROFBUD Krosno 2 6 5 - 2 2 0 0
2
AS Trenčín
AS Trenčín 2 3 4 - 4 1 0 1
3
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 2 0 2 - 5 0 0 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek PROFBUD Krosno
2:1
Górnik Zabrze
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AS Trenčín
3:1
Górnik Zabrze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AS Trenčín
1:3
Beniaminek PROFBUD Krosno
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 2 6 14 - 2 2 0 0
2
CCC Polska
CCC Polska 2 3 4 - 7 1 0 1
3
MTK Budapeszt
MTK Budapeszt 2 0 2 - 11 0 0 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
CCC Polska
3:1
MTK Budapeszt
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Szczecin
8:1
MTK Budapeszt
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Szczecin
6:1
CCC Polska
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 2 6 4 - 2 2 0 0
2
GKS  Katowice
GKS Katowice 2 3 5 - 3 1 0 1
3
Sokoliki Stary Sącz
Sokoliki Stary Sącz 2 0 0 - 4 0 0 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
3:0
Sokoliki Stary Sącz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
1:0
Sokoliki Stary Sącz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
3:2
GKS Katowice
Grupa 5
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
APMT Polska
APMT Polska 3 6 8 - 2 2 0 1
2
Czarni Kraków
Czarni Kraków 3 4 4 - 6 1 1 1 1 3 3 - 1
3
Progress Andrychów
Progress Andrychów 3 4 4 - 5 1 1 1 1 0 1 - 3
4
Reprezentacja Będzina
Reprezentacja Będzina 3 2 2 - 5 0 2 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Reprezentacja Będzina
1:1
Progress Andrychów
APMT Polska
4:0
Czarni Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Reprezentacja Będzina
1:1
Czarni Kraków
Progress Andrychów
2:1
APMT Polska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Reprezentacja Będzina
0:3
APMT Polska
Progress Andrychów
1:3
Czarni Kraków
Grupa 6
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
FK Fotbal Třinec
FK Fotbal Třinec 3 9 10 - 2 3 0 0
2
Słowik Olkusz
Słowik Olkusz 3 4 5 - 4 1 1 1 1 1 1 - 1
3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 4 3 - 5 1 1 1 1 1 1 - 1
4
MFK Karvina
MFK Karvina 3 0 0 - 7 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:1
Słowik Olkusz
MFK Karvina
0:3
FK Fotbal Třinec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:4
FK Fotbal Třinec
Słowik Olkusz
3:0
MFK Karvina
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:0
MFK Karvina
Słowik Olkusz
1:3
FK Fotbal Třinec

Faza Pucharowa

Półfinały
Data Gospodarze Wynik Goście
Cracovia Kraków
1:1   k. 3 : 2
MTK Budapeszt
Górnik Zabrze
1:0
Sokoliki Stary Sącz
Zagłębie Sosnowiecc
1:2
CCC Polska
AS Trenčín
6:0
GKS Katowice
Wisła Kraków
1:4
Pogoń Szczecin
Beniaminek PROFBUD Krosno
1:2
Śląsk Wrocław
Mecze o konkretne miejsca w turnieju
Data Gospodarze Wynik Goście
MFK Karvina
2:3
Reprezentacja Będzina
Czarni Kraków
1:1   k. 3 : 4
Chemik Kędzierzyn-Koźle
FK Fotbal Třinec
- : -
APMT Polska
Progress Andrychów
- : -
Słowik Olkusz
Górnik Zabrze
- : -
Cracovia Kraków
Sokoliki Stary Sącz
2:0
MTK Budapeszt
AS Trenčín
- : -
CCC Polska
Zagłębie Sosnowiecc
1:1   k. 3 : 2
GKS Katowice
Beniaminek PROFBUD Krosno
2:0
Wisła Kraków
Śląsk Wrocław
1:0
Pogoń Szczecin
Superpuchar Będzina
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
0:0   k. 2 : 1
FK Fotbal Třinec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?