Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
AP 11 Legionowo
AP 11 Legionowo 5 15 20 - 3 5 0 0
2
Akademia Piłkarska Wilki Warszawa
Akademia Piłkarska Wilki Warszawa 5 8 9 - 8 2 2 1
3
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 5 7 7 - 9 2 1 2
4
Triumf Alwernia
Triumf Alwernia 5 6 9 - 14 2 0 3
5
DAP KIelce
DAP KIelce 5 4 6 - 11 1 1 3
6
Akademia Piłkarska Estates
Akademia Piłkarska Estates 5 3 6 - 12 1 0 4
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec
0:2
AP 11 Legionowo
DAP KIelce
1:2
Triumf Alwernia
Akademia Piłkarska Estates
2:4
Akademia Piłkarska Wilki Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec
2:2
Akademia Piłkarska Wilki Warszawa
Triumf Alwernia
1:5
AP 11 Legionowo
Akademia Piłkarska Estates
1:0
DAP KIelce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP 11 Legionowo
4:1
Akademia Piłkarska Estates
Triumf Alwernia
2:4
Zagłębie Sosnowiec
DAP KIelce
1:1
Akademia Piłkarska Wilki Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Wilki Warszawa
0:2
AP 11 Legionowo
Zagłębie Sosnowiec
0:3
DAP KIelce
Akademia Piłkarska Estates
2:3
Triumf Alwernia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP 11 Legionowo
7:1
DAP KIelce
Triumf Alwernia
1:2
Akademia Piłkarska Wilki Warszawa
Akademia Piłkarska Estates
0:1
Zagłębie Sosnowiec
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Orlik Prudnik
Orlik Prudnik 5 11 15 - 3 3 2 0
2
AMPT Kraków
AMPT Kraków 5 10 19 - 7 3 1 1
3
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 5 9 8 - 4 2 3 0
4
Akademia Sportkontakt I
Akademia Sportkontakt I 5 7 10 - 8 2 1 2
5
AP Champions Rybnik
AP Champions Rybnik 5 4 3 - 7 1 1 3
6
Metal Tarnów
Metal Tarnów 5 0 1 - 27 0 0 5
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Champions Rybnik
0:1
Pogoń Szczecin
Akademia Sportkontakt I
7:0
Metal Tarnów
AMPT Kraków
1:3
Orlik Prudnik
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Prudnik
3:0
Akademia Sportkontakt I
Pogoń Szczecin
2:2
AMPT Kraków
Metal Tarnów
0:1
AP Champions Rybnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Champions Rybnik
1:1
Orlik Prudnik
Akademia Sportkontakt I
1:5
AMPT Kraków
Metal Tarnów
1:4
Pogoń Szczecin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Prudnik
7:0
Metal Tarnów
AMPT Kraków
3:1
AP Champions Rybnik
Pogoń Szczecin
0:0
Akademia Sportkontakt I
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Prudnik
1:1
Pogoń Szczecin
AP Champions Rybnik
0:2
Akademia Sportkontakt I
Metal Tarnów
0:8
AMPT Kraków
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Rekord Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała 5 15 30 - 0 5 0 0
2
MKS Polonia Warszawa 2010
MKS Polonia Warszawa 2010 5 12 10 - 3 4 0 1
3
AP Team Gliwice
AP Team Gliwice 5 9 10 - 12 3 0 2
4
UKS Unia Strzybnica
UKS Unia Strzybnica 5 2 5 - 19 0 2 3 2 2 4 - 4
5
MFK Karvina
MFK Karvina 5 2 3 - 11 0 2 3 2 2 3 - 3
6
AP 11 Legionowo
AP II 11 Legionowo 5 2 4 - 17 0 2 3 2 2 3 - 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
2:0
MKS Polonia Warszawa 2010
AP Team Gliwice
3:1
UKS Unia Strzybnica
AP II 11 Legionowo
1:1
MFK Karvina
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
7:0
AP II 11 Legionowo
UKS Unia Strzybnica
0:3
MKS Polonia Warszawa 2010
MFK Karvina
0:2
AP Team Gliwice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
4:0
MFK Karvina
MKS Polonia Warszawa 2010
3:0
AP Team Gliwice
AP II 11 Legionowo
2:2
UKS Unia Strzybnica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Team Gliwice
5:0
AP II 11 Legionowo
UKS Unia Strzybnica
0:9
Rekord Bielsko-Biała
MFK Karvina
0:2
MKS Polonia Warszawa 2010
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
8:0
AP Team Gliwice
UKS Unia Strzybnica
2:2
MFK Karvina
AP II 11 Legionowo
1:2
MKS Polonia Warszawa 2010

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości