Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
GKS Bełchatów
GKS Bełchatów 3 9 12 - 2 3 0 0
2
Pogoń Kraków
Pogoń Kraków 3 6 8 - 5 2 0 1
3
Widzew Łódź
Widzew Łódź 3 3 4 - 7 1 0 2
4
ŁKS Łódź
ŁKS II Łódź 3 0 1 - 11 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bełchatów
4:0
Widzew Łódź
ŁKS II Łódź
0:4
Pogoń Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Widzew Łódź
1:3
Pogoń Kraków
GKS Bełchatów
4:1
ŁKS II Łódź
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Widzew Łódź
3:0
ŁKS II Łódź
Pogoń Kraków
1:4
GKS Bełchatów
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Puławiak Puławy
Puławiak Puławy 3 9 15 - 5 3 0 0
2
Legia Soccer School Brwinów
Legia Soccer School Brwinów 3 6 12 - 4 2 0 1
3
Ślęza Wrocław
Ślęza Wrocław 3 3 9 - 11 1 0 2
4
GKS Bełchatów
GKS II Bełchatów 3 0 2 - 18 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Puławiak Puławy
2:0
Legia Soccer School Brwinów
Ślęza Wrocław
4:0
GKS II Bełchatów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Soccer School Brwinów
6:0
GKS II Bełchatów
Puławiak Puławy
5:3
Ślęza Wrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Soccer School Brwinów
6:2
Ślęza Wrocław
GKS II Bełchatów
2:8
Puławiak Puławy
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
MKS Polonia Warszawa 2010
MKS Polonia Warszawa 2010 3 6 6 - 3 2 0 1 1 3 3 - 1
2
Znicz Pruszków
Znicz Pruszków 3 6 11 - 4 2 0 1 1 0 1 - 3
3
Wisła Płock
Wisła Płock 3 3 3 - 6 1 0 2 1 3 3 - 2
4
AP Champions Oława
AP Champions Oława 3 3 5 - 12 1 0 2 1 0 2 - 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
8:1
AP Champions Oława
MKS Polonia Warszawa 2010
2:0
Wisła Płock
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Champions Oława
2:3
Wisła Płock
Znicz Pruszków
1:3
MKS Polonia Warszawa 2010
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Champions Oława
2:1
MKS Polonia Warszawa 2010
Znicz Pruszków
2:0
Wisła Płock
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź 3 9 19 - 4 3 0 0
2
APN GKS Tychy
APN GKS Tychy 3 6 6 - 11 2 0 1
3
Skra Częstochowa
Skra Częstochowa 3 1 4 - 9 0 1 2 1 1 1 - 1
4
Radomiak Radom
Radomiak Radom 3 1 3 - 8 0 1 2 1 1 1 - 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
APN GKS Tychy
3:1
Radomiak Radom
ŁKS Łódź
6:2
Skra Częstochowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak Radom
1:1
Skra Częstochowa
APN GKS Tychy
1:9
ŁKS Łódź
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak Radom
1:4
ŁKS Łódź
Skra Częstochowa
1:2
APN GKS Tychy

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?