Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Agfa Prusinowice
Pauza
Skaut Odra Opole
0:1
OKiS Polonia Prószków
Oldboj Sprint Malerzowice
2:4
Stal Nysa
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
- : -
Stal Brzeg
Berland Komprachcice
2:3
Zefir Chemik K-Koźle
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
6:1
Unia Polska Cerekiew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
Pauza
OKiS Polonia Prószków
4:3
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
Zefir Chemik K-Koźle
9:0
Oldboj Sprint Malerzowice
Agfa Prusinowice
1:6
Berland Komprachcice
Stal Nysa
6:1
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Unia Polska Cerekiew
0:6
Skaut Odra Opole
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Berland Komprachcice
Pauza
Skaut Odra Opole
10:0
Stal Nysa
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
1:5
Zefir Chemik K-Koźle
Stal Brzeg
0:7
OKiS Polonia Prószków
Oldboj Sprint Malerzowice
1:4
Agfa Prusinowice
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
6:1
Unia Polska Cerekiew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
OKiS Polonia Prószków
Pauza
Zefir Chemik K-Koźle
0:1
Skaut Odra Opole
Agfa Prusinowice
3:1
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Stal Nysa
3:2
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
Berland Komprachcice
3:0
Oldboj Sprint Malerzowice
Unia Polska Cerekiew
2:3
Stal Brzeg
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Oldboj Sprint Malerzowice
Pauza
Skaut Odra Opole
7:1
Agfa Prusinowice
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
1:4
Berland Komprachcice
Stal Brzeg
2:1
Stal Nysa
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
3:3
Zefir Chemik K-Koźle
Unia Polska Cerekiew
3:5
OKiS Polonia Prószków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Polska Cerekiew
Pauza
Zefir Chemik K-Koźle
4:1
Stal Brzeg
Agfa Prusinowice
0:4
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
Stal Nysa
2:5
OKiS Polonia Prószków
Oldboj Sprint Malerzowice
0:5
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Berland Komprachcice
2:1
Skaut Odra Opole
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Pauza
OKiS Polonia Prószków
1:3
Zefir Chemik K-Koźle
Skaut Odra Opole
18:0
Oldboj Sprint Malerzowice
Stal Brzeg
5:1
Agfa Prusinowice
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
1:1
Berland Komprachcice
Unia Polska Cerekiew
0:6
Stal Nysa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Nysa
Pauza
Zefir Chemik K-Koźle
3:1
Unia Polska Cerekiew
Agfa Prusinowice
0:1
OKiS Polonia Prószków
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
0:3
Skaut Odra Opole
Oldboj Sprint Malerzowice
0:13
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
Berland Komprachcice
2:0
Stal Brzeg
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
Pauza
Unia Polska Cerekiew
1:7
Agfa Prusinowice
OKiS Polonia Prószków
1:1
Berland Komprachcice
Stal Brzeg
1:0
Oldboj Sprint Malerzowice
Stal Nysa
0:1
Zefir Chemik K-Koźle
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
6:1
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zefir Chemik K-Koźle
Pauza
Berland Komprachcice
6:1
Unia Polska Cerekiew
Skaut Odra Opole
1:0
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
Agfa Prusinowice
1:5
Stal Nysa
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
3:1
Stal Brzeg
Oldboj Sprint Malerzowice
1:6
OKiS Polonia Prószków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
Pauza
Unia Polska Cerekiew
5:1
Oldboj Sprint Malerzowice
OKiS Polonia Prószków
2:0
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Zefir Chemik K-Koźle
3:1
Agfa Prusinowice
Stal Nysa
3:5
Berland Komprachcice
Stal Brzeg
1:9
Skaut Odra Opole
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Agfa Prusinowice
Pauza
OKiS Polonia Prószków
0:2
Skaut Odra Opole
Zefir Chemik K-Koźle
1:1
Berland Komprachcice
Stal Brzeg
1:6
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
Unia Polska Cerekiew
1:1
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Stal Nysa
3:0*
Oldboj Sprint Malerzowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
Pauza
Skaut Odra Opole
3:0*
Unia Polska Cerekiew
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
1:3
Stal Nysa
Oldboj Sprint Malerzowice
0:3*
Zefir Chemik K-Koźle
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
4:1
OKiS Polonia Prószków
Berland Komprachcice
3:1
Agfa Prusinowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Berland Komprachcice
Pauza
OKiS Polonia Prószków
3:0*
Stal Brzeg
Zefir Chemik K-Koźle
6:1
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Agfa Prusinowice
3:0*
Oldboj Sprint Malerzowice
Stal Nysa
3:5
Skaut Odra Opole
Unia Polska Cerekiew
3:0*
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
OKiS Polonia Prószków
Pauza
Skaut Odra Opole
7:1
Zefir Chemik K-Koźle
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
1:2
Agfa Prusinowice
Stal Brzeg
2:3
Unia Polska Cerekiew
Oldboj Sprint Malerzowice
0:3*
Berland Komprachcice
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
2:1
Stal Nysa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Oldboj Sprint Malerzowice
Pauza
OKiS Polonia Prószków
6:0
Unia Polska Cerekiew
Zefir Chemik K-Koźle
3:0*
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
Agfa Prusinowice
2:4
Skaut Odra Opole
Stal Nysa
2:1
Stal Brzeg
Berland Komprachcice
1:0
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
OKiS Polonia Prószków
1:1
Stal Nysa
Skaut Odra Opole
3:2
Berland Komprachcice
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
3:0*
Oldboj Sprint Malerzowice
Stal Brzeg
0:3*
Zefir Chemik K-Koźle
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
2:2
Agfa Prusinowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Pauza
Stal Nysa
4:3
Unia Polska Cerekiew
Zefir Chemik K-Koźle
2:5
OKiS Polonia Prószków
Agfa Prusinowice
2:2
Stal Brzeg
Oldboj Sprint Malerzowice
0:3*
Skaut Odra Opole
Berland Komprachcice
2:1
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Nysa
Pauza
Unia Polska Cerekiew
3:4
Zefir Chemik K-Koźle
OKiS Polonia Prószków
3:1
Agfa Prusinowice
Skaut Odra Opole
11:0
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Stal Brzeg
0:5
Berland Komprachcice
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
3:0*
Oldboj Sprint Malerzowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
Pauza
Agfa Prusinowice
4:2
Unia Polska Cerekiew
Zefir Chemik K-Koźle
5:1
Stal Nysa
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
3:0*
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
Oldboj Sprint Malerzowice
0:3*
Stal Brzeg
Berland Komprachcice
4:2
OKiS Polonia Prószków
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zefir Chemik K-Koźle
Pauza
Unia Polska Cerekiew
2:7
Berland Komprachcice
OKiS Polonia Prószków
3:0*
Oldboj Sprint Malerzowice
Agfa Prusinowice
2:2
Stal Nysa
Stal Brzeg
5:0
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
1:4
Skaut Odra Opole
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Oldboj Sprint Malerzowice
0:3*
Unia Polska Cerekiew
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
Pauza
Skaut Odra Opole
3:0*
Stal Brzeg
Agfa Prusinowice
2:2
Zefir Chemik K-Koźle
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
1:9
OKiS Polonia Prószków
Berland Komprachcice
0:2
Stal Nysa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?