Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
6:3
Agfa Prusinowice
Stal Brzeg
5:2
Unia Polska Cerekiew
Gazownik Wawelno
1:1
Zefir Chemik K-Koźle
OKiS Polonia Prószków
0:2
Stal Nysa
TKKF Blachowianka K-Koźle
2:0
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Agfa Prusinowice
2:1
OKiS Polonia Prószków
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
2:4
Zefir Chemik K-Koźle
TKKF Blachowianka K-Koźle
3:0
Stal Brzeg
Unia Polska Cerekiew
1:1
Skaut Odra Opole
Stal Nysa
1:1
Gazownik Wawelno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
3:0
TKKF Blachowianka K-Koźle
Zefir Chemik K-Koźle
0:0
Stal Nysa
Stal Brzeg
6:1
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Gazownik Wawelno
1:6
Agfa Prusinowice
OKiS Polonia Prószków
1:2
Unia Polska Cerekiew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Agfa Prusinowice
3:0
Zefir Chemik K-Koźle
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
1:3
Stal Nysa
Stal Brzeg
1:6
Skaut Odra Opole
TKKF Blachowianka K-Koźle
1:1
OKiS Polonia Prószków
Unia Polska Cerekiew
2:2
Gazownik Wawelno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
5:2
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Zefir Chemik K-Koźle
3:1
Unia Polska Cerekiew
Gazownik Wawelno
1:3
TKKF Blachowianka K-Koźle
OKiS Polonia Prószków
3:0
Stal Brzeg
Stal Nysa
1:2
Agfa Prusinowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
6:0
OKiS Polonia Prószków
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
2:1
Agfa Prusinowice
Stal Brzeg
5:1
Gazownik Wawelno
TKKF Blachowianka K-Koźle
4:2
Zefir Chemik K-Koźle
Unia Polska Cerekiew
4:1
Stal Nysa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zefir Chemik K-Koźle
3:0
Stal Brzeg
Agfa Prusinowice
3:0
Unia Polska Cerekiew
Gazownik Wawelno
0:1
Skaut Odra Opole
OKiS Polonia Prószków
2:3
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Stal Nysa
4:0
TKKF Blachowianka K-Koźle
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
2:0
Zefir Chemik K-Koźle
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
3:0
Unia Polska Cerekiew
Stal Brzeg
2:2
Stal Nysa
OKiS Polonia Prószków
0:5
Gazownik Wawelno
TKKF Blachowianka K-Koźle
1:3
Agfa Prusinowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zefir Chemik K-Koźle
1:0
OKiS Polonia Prószków
Agfa Prusinowice
3:1
Stal Brzeg
Gazownik Wawelno
3:1
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Unia Polska Cerekiew
4:2
TKKF Blachowianka K-Koźle
Stal Nysa
0:4
Skaut Odra Opole
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zefir Chemik K-Koźle
2:0
Gazownik Wawelno
Agfa Prusinowice
0:3
Skaut Odra Opole
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
8:2
TKKF Blachowianka K-Koźle
Unia Polska Cerekiew
0:2
Stal Brzeg
Stal Nysa
3:3
OKiS Polonia Prószków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
10:0
Unia Polska Cerekiew
Zefir Chemik K-Koźle
6:1
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Stal Brzeg
3:0
TKKF Blachowianka K-Koźle
Gazownik Wawelno
2:1
Stal Nysa
OKiS Polonia Prószków
3:1
Agfa Prusinowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Agfa Prusinowice
0:1
Gazownik Wawelno
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
2:2
Stal Brzeg
TKKF Blachowianka K-Koźle
0:3
Skaut Odra Opole
Unia Polska Cerekiew
0:0
OKiS Polonia Prószków
Stal Nysa
0:4
Zefir Chemik K-Koźle
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
6:2
Stal Brzeg
Zefir Chemik K-Koźle
0:0
Agfa Prusinowice
Gazownik Wawelno
2:2
Unia Polska Cerekiew
OKiS Polonia Prószków
3:0
TKKF Blachowianka K-Koźle
Stal Nysa
8:1
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Agfa Prusinowice
2:5
Stal Nysa
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
2:7
Skaut Odra Opole
Stal Brzeg
0:1
OKiS Polonia Prószków
TKKF Blachowianka K-Koźle
0:4
Gazownik Wawelno
Unia Polska Cerekiew
1:2
Zefir Chemik K-Koźle
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zefir Chemik K-Koźle
4:0
TKKF Blachowianka K-Koźle
Agfa Prusinowice
6:1
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Gazownik Wawelno
3:0
Stal Brzeg
OKiS Polonia Prószków
0:7
Skaut Odra Opole
Stal Nysa
5:1
Unia Polska Cerekiew
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
7:1
Gazownik Wawelno
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
0:2
OKiS Polonia Prószków
Stal Brzeg
0:3
Zefir Chemik K-Koźle
TKKF Blachowianka K-Koźle
0:2
Stal Nysa
Unia Polska Cerekiew
2:1
Agfa Prusinowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zefir Chemik K-Koźle
3:0
Skaut Odra Opole
Agfa Prusinowice
3:0
TKKF Blachowianka K-Koźle
Gazownik Wawelno
2:2
OKiS Polonia Prószków
Unia Polska Cerekiew
3:3
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Stal Nysa
3:0
Stal Brzeg
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
5:1
Stal Nysa
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
2:4
Gazownik Wawelno
Stal Brzeg
1:1
Agfa Prusinowice
OKiS Polonia Prószków
2:0
Zefir Chemik K-Koźle
TKKF Blachowianka K-Koźle
3:1
Unia Polska Cerekiew
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?