Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zefir Chemik K-Koźle
Pauza
Skaut Odra Opole
4:0
Gazownik Wawelno
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
1:1
Agfa Prusinowice
Stal Brzeg
0:5
Stal Nysa
Unia Polska Cerekiew
0:5
OKiS Polonia Prószków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Nysa
Pauza
Agfa Prusinowice
5:1
Unia Polska Cerekiew
Stal Brzeg
5:0
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Gazownik Wawelno
3:0
Zefir Chemik K-Koźle
OKiS Polonia Prószków
0:0
Skaut Odra Opole
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gazownik Wawelno
Pauza
Skaut Odra Opole
4:1
Agfa Prusinowice
Zefir Chemik K-Koźle
2:3
OKiS Polonia Prószków
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
3:4
Stal Nysa
Unia Polska Cerekiew
5:2
Stal Brzeg
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
OKiS Polonia Prószków
Pauza
Agfa Prusinowice
2:3
Zefir Chemik K-Koźle
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
2:1
Unia Polska Cerekiew
Stal Brzeg
0:8
Skaut Odra Opole
Stal Nysa
2:6
Gazownik Wawelno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Agfa Prusinowice
Pauza
Skaut Odra Opole
9:1
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Zefir Chemik K-Koźle
3:0
Stal Brzeg
Gazownik Wawelno
0:4
OKiS Polonia Prószków
Unia Polska Cerekiew
2:3
Stal Nysa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
Pauza
Unia Polska Cerekiew
0:6
Skaut Odra Opole
Agfa Prusinowice
0:1
Gazownik Wawelno
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
1:2
Zefir Chemik K-Koźle
Stal Nysa
0:3
OKiS Polonia Prószków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Pauza
Skaut Odra Opole
4:1
Stal Nysa
Zefir Chemik K-Koźle
2:2
Unia Polska Cerekiew
Gazownik Wawelno
1:0
Stal Brzeg
OKiS Polonia Prószków
3:0*
Agfa Prusinowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Polska Cerekiew
Pauza
Skaut Odra Opole
0:1
Zefir Chemik K-Koźle
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
0:0
Gazownik Wawelno
Stal Brzeg
1:7
OKiS Polonia Prószków
Stal Nysa
1:3
Agfa Prusinowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
Pauza
Zefir Chemik K-Koźle
3:0*
Stal Nysa
Agfa Prusinowice
3:0*
Stal Brzeg
Gazownik Wawelno
2:0
Unia Polska Cerekiew
OKiS Polonia Prószków
6:3
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zefir Chemik K-Koźle
Pauza
Agfa Prusinowice
3:2
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Gazownik Wawelno
0:2
Skaut Odra Opole
OKiS Polonia Prószków
4:1
Unia Polska Cerekiew
Stal Nysa
3:2
Stal Brzeg
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Nysa
Pauza
Skaut Odra Opole
6:1
OKiS Polonia Prószków
Zefir Chemik K-Koźle
4:1
Gazownik Wawelno
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
1:6
Stal Brzeg
Unia Polska Cerekiew
3:0*
Agfa Prusinowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gazownik Wawelno
Pauza
Agfa Prusinowice
0:6
Skaut Odra Opole
OKiS Polonia Prószków
3:3
Zefir Chemik K-Koźle
Stal Nysa
10:1
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Stal Brzeg
5:0
Unia Polska Cerekiew
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
OKiS Polonia Prószków
Pauza
Skaut Odra Opole
2:0
Stal Brzeg
Zefir Chemik K-Koźle
3:1
Agfa Prusinowice
Gazownik Wawelno
0:1
Stal Nysa
Unia Polska Cerekiew
3:2
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Agfa Prusinowice
Pauza
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
0:8
Skaut Odra Opole
OKiS Polonia Prószków
4:1
Gazownik Wawelno
Stal Nysa
0:1
Unia Polska Cerekiew
Stal Brzeg
4:2
Zefir Chemik K-Koźle
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
Pauza
Zefir Chemik K-Koźle
3:1
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Gazownik Wawelno
2:1
Agfa Prusinowice
OKiS Polonia Prószków
4:5
Stal Nysa
Unia Polska Cerekiew
0:4
Skaut Odra Opole
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Pauza
Unia Polska Cerekiew
0:1
Zefir Chemik K-Koźle
Agfa Prusinowice
2:4
OKiS Polonia Prószków
Stal Brzeg
- : -
Gazownik Wawelno
Stal Nysa
1:6
Skaut Odra Opole
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Polska Cerekiew
Pauza
Zefir Chemik K-Koźle
1:1
Skaut Odra Opole
Agfa Prusinowice
0:2
Stal Nysa
Gazownik Wawelno
2:3
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
OKiS Polonia Prószków
4:2
Stal Brzeg
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
Pauza
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
2:4
OKiS Polonia Prószków
Stal Brzeg
8:2
Agfa Prusinowice
Unia Polska Cerekiew
3:0*
Gazownik Wawelno
Stal Nysa
0:0
Zefir Chemik K-Koźle
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?