Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Agfa Prusinowice
2:2
Stal Nysa
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
6:6
Gazownik Wawelno
Zefir Chemik K-Koźle
3:0
Stal Brzeg
Unia Polska Cerekiew
0:3*
Skaut Odra Opole
Ks Zwanki Zwanowice - Kruszyna
1:3
OKiS Polonia Prószków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
3:0*
Ks Zwanki Zwanowice - Kruszyna
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
3:4
Agfa Prusinowice
Gazownik Wawelno
3:2
Stal Brzeg
OKiS Polonia Prószków
1:2
Zefir Chemik K-Koźle
Stal Nysa
4:2
Unia Polska Cerekiew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Agfa Prusinowice
2:0
Gazownik Wawelno
Stal Brzeg
2:1
OKiS Polonia Prószków
Zefir Chemik K-Koźle
1:0
Skaut Odra Opole
Unia Polska Cerekiew
3:1
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Ks Zwanki Zwanowice - Kruszyna
0:3*
Stal Nysa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
3:0*
Stal Brzeg
Agfa Prusinowice
2:0
Unia Polska Cerekiew
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
12:1
Ks Zwanki Zwanowice - Kruszyna
Gazownik Wawelno
1:0
OKiS Polonia Prószków
Stal Nysa
3:3
Zefir Chemik K-Koźle
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
3:0*
Stal Nysa
Zefir Chemik K-Koźle
6:0
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
OKiS Polonia Prószków
0:2
Skaut Odra Opole
Unia Polska Cerekiew
2:4
Gazownik Wawelno
Ks Zwanki Zwanowice - Kruszyna
0:6
Agfa Prusinowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Agfa Prusinowice
0:3
Zefir Chemik K-Koźle
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
1:4
Stal Brzeg
Gazownik Wawelno
0:1
Skaut Odra Opole
Unia Polska Cerekiew
0:2
Ks Zwanki Zwanowice - Kruszyna
Stal Nysa
0:4
OKiS Polonia Prószków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
6:0
Stal Nysa
Stal Brzeg
7:1
Agfa Prusinowice
OKiS Polonia Prószków
4:1
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Ks Zwanki Zwanowice - Kruszyna
0:2
Gazownik Wawelno
Zefir Chemik K-Koźle
6:1
Unia Polska Cerekiew
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Agfa Prusinowice
3:3
OKiS Polonia Prószków
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
0:3
Skaut Odra Opole
Gazownik Wawelno
0:0
Stal Nysa
Unia Polska Cerekiew
4:0
Stal Brzeg
Ks Zwanki Zwanowice - Kruszyna
0:2
Zefir Chemik K-Koźle
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
OKiS Polonia Prószków
7:0
Unia Polska Cerekiew
Skaut Odra Opole
7:1
Agfa Prusinowice
Stal Brzeg
8:0
Ks Zwanki Zwanowice - Kruszyna
Zefir Chemik K-Koźle
2:1
Gazownik Wawelno
Stal Nysa
3:5
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
9:0
Gazownik Wawelno
Stal Brzeg
4:1
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Zefir Chemik K-Koźle
2:3
Agfa Prusinowice
OKiS Polonia Prószków
5:0
Stal Nysa
Unia Polska Cerekiew
3:0*
Ks Zwanki Zwanowice - Kruszyna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gazownik Wawelno
3:0*
Ks Zwanki Zwanowice - Kruszyna
Agfa Prusinowice
1:2
Stal Brzeg
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
0:4
OKiS Polonia Prószków
Stal Nysa
2:6
Skaut Odra Opole
Unia Polska Cerekiew
0:4
Zefir Chemik K-Koźle
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
12:0
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Stal Brzeg
4:2
Unia Polska Cerekiew
Zefir Chemik K-Koźle
3:0*
Ks Zwanki Zwanowice - Kruszyna
OKiS Polonia Prószków
3:1
Agfa Prusinowice
Stal Nysa
2:2
Gazownik Wawelno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Agfa Prusinowice
- : -
Skaut Odra Opole
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
2:5
Stal Nysa
Gazownik Wawelno
2:3
Zefir Chemik K-Koźle
Unia Polska Cerekiew
2:4
OKiS Polonia Prószków
Stal Brzeg
3:0*
Ks Zwanki Zwanowice - Kruszyna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
3:0*
Ks Zwanki Zwanowice - Kruszyna
Agfa Prusinowice
2:2
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Stal Brzeg
1:4
Gazownik Wawelno
Zefir Chemik K-Koźle
0:4
OKiS Polonia Prószków
Unia Polska Cerekiew
3:1
Stal Nysa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
12:1
Zefir Chemik K-Koźle
Gazownik Wawelno
3:2
Agfa Prusinowice
OKiS Polonia Prószków
3:0*
Stal Brzeg
Stal Nysa
3:0*
Ks Zwanki Zwanowice - Kruszyna
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
7:1
Unia Polska Cerekiew
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Polska Cerekiew
2:1
Agfa Prusinowice
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
3:0*
Ks Zwanki Zwanowice - Kruszyna
Stal Brzeg
1:6
Skaut Odra Opole
Zefir Chemik K-Koźle
7:1
Stal Nysa
OKiS Polonia Prószków
2:1
Gazownik Wawelno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
4:0
OKiS Polonia Prószków
Agfa Prusinowice
3:0*
Ks Zwanki Zwanowice - Kruszyna
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
0:0
Zefir Chemik K-Koźle
Gazownik Wawelno
1:1
Unia Polska Cerekiew
Stal Nysa
3:0*
Stal Brzeg
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
12:1
Unia Polska Cerekiew
Stal Brzeg
0:3*
Zefir Chemik K-Koźle
Gazownik Wawelno
2:2
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
OKiS Polonia Prószków
3:0*
Ks Zwanki Zwanowice - Kruszyna
Stal Nysa
1:3
Agfa Prusinowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?