Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
4:1
Szczyt Boguszów-Gorce
Parasol Wrocław
2:2
BKS Bolesławiec
Chrobry Głogów
2:2
Moto - Jelcz Oława
Górnik Wałbrzych
3:0
KGHM ZANAM Polkowice
KGHM II Zagłębie Lubin
10:0
AKS Strzegom
FC Wrocław Academy
3:0
Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów
5:1
Polonia-Stal II Świdnica
Miedź Legnica
10:0
Polar Wrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
0:1
Lechia Dzierżoniów
Moto - Jelcz Oława
3:1
Parasol Wrocław
KGHM ZANAM Polkowice
2:1
FC Wrocław Academy
Polonia-Stal II Świdnica
0:2
Chrobry Głogów
Szczyt Boguszów-Gorce
0:7
Miedź Legnica
KGHM II Zagłębie Lubin
2:2
WKS Śląsk Wrocław
AKS Strzegom
0:2
BKS Bolesławiec
Polar Wrocław
0:2
Górnik Wałbrzych
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
4:0
AKS Strzegom
Parasol Wrocław
0:2
Polonia-Stal II Świdnica
Chrobry Głogów
3:1
Ślęza Wrocław
Górnik Wałbrzych
7:0
Szczyt Boguszów-Gorce
FC Wrocław Academy
4:0
Polar Wrocław
Lechia Dzierżoniów
7:0
KGHM ZANAM Polkowice
Miedź Legnica
1:1
KGHM II Zagłębie Lubin
BKS Bolesławiec
4:1
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
4:1
Miedź Legnica
Polar Wrocław
1:1
Lechia Dzierżoniów
Szczyt Boguszów-Gorce
0:2
FC Wrocław Academy
AKS Strzegom
1:4
Moto - Jelcz Oława
KGHM II Zagłębie Lubin
0:2
Górnik Wałbrzych
KGHM ZANAM Polkowice
2:1
Chrobry Głogów
Polonia-Stal II Świdnica
3:3
BKS Bolesławiec
Ślęza Wrocław
2:1
Parasol Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
0:3
KGHM ZANAM Polkowice
Lechia Dzierżoniów
11:0
Szczyt Boguszów-Gorce
Chrobry Głogów
3:0
Polar Wrocław
BKS Bolesławiec
0:7
Ślęza Wrocław
FC Wrocław Academy
0:0
KGHM II Zagłębie Lubin
Polonia-Stal II Świdnica
3:0
Moto - Jelcz Oława
Górnik Wałbrzych
3:2
WKS Śląsk Wrocław
Miedź Legnica
5:0
AKS Strzegom
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
4:2
Moto - Jelcz Oława
Polar Wrocław
1:5
Parasol Wrocław
Szczyt Boguszów-Gorce
0:3
Chrobry Głogów
KGHM II Zagłębie Lubin
1:3
Lechia Dzierżoniów
AKS Strzegom
2:3
Polonia-Stal II Świdnica
WKS Śląsk Wrocław
1:5
FC Wrocław Academy
KGHM ZANAM Polkowice
5:1
BKS Bolesławiec
Miedź Legnica
1:1
Górnik Wałbrzych
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
0:0
Szczyt Boguszów-Gorce
FC Wrocław Academy
1:0
Miedź Legnica
Chrobry Głogów
2:3
KGHM II Zagłębie Lubin
Lechia Dzierżoniów
4:0
WKS Śląsk Wrocław
BKS Bolesławiec
7:1
Polar Wrocław
Polonia-Stal II Świdnica
1:3
Ślęza Wrocław
Górnik Wałbrzych
5:0
AKS Strzegom
Moto - Jelcz Oława
0:3
KGHM ZANAM Polkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
5:1
Chrobry Głogów
KGHM ZANAM Polkowice
5:0
Polonia-Stal II Świdnica
Miedź Legnica
1:1
Lechia Dzierżoniów
Polar Wrocław
2:2
Moto - Jelcz Oława
Szczyt Boguszów-Gorce
2:2
BKS Bolesławiec
Górnik Wałbrzych
0:2
FC Wrocław Academy
KGHM II Zagłębie Lubin
8:1
Parasol Wrocław
AKS Strzegom
1:4
Ślęza Wrocław
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
1:1
KGHM ZANAM Polkowice
Parasol Wrocław
4:1
WKS Śląsk Wrocław
Lechia Dzierżoniów
0:1
Górnik Wałbrzych
FC Wrocław Academy
8:1
AKS Strzegom
Chrobry Głogów
0:2
Miedź Legnica
BKS Bolesławiec
3:4
KGHM II Zagłębie Lubin
Polonia-Stal II Świdnica
7:1
Polar Wrocław
Moto - Jelcz Oława
4:1
Szczyt Boguszów-Gorce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
5:2
BKS Bolesławiec
FC Wrocław Academy
2:1
Lechia Dzierżoniów
Miedź Legnica
5:1
Parasol Wrocław
Polar Wrocław
0:0
Ślęza Wrocław
Szczyt Boguszów-Gorce
1:3
Polonia-Stal II Świdnica
Górnik Wałbrzych
3:1
Chrobry Głogów
KGHM II Zagłębie Lubin
6:0
Moto - Jelcz Oława
AKS Strzegom
2:0
KGHM ZANAM Polkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
7:0
Szczyt Boguszów-Gorce
Parasol Wrocław
3:0
Górnik Wałbrzych
Moto - Jelcz Oława
1:1
WKS Śląsk Wrocław
Lechia Dzierżoniów
6:0
AKS Strzegom
KGHM ZANAM Polkowice
5:0
Polar Wrocław
Chrobry Głogów
1:3
FC Wrocław Academy
BKS Bolesławiec
0:3
Miedź Legnica
Polonia-Stal II Świdnica
0:0
KGHM II Zagłębie Lubin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
1:2
Polonia-Stal II Świdnica
Lechia Dzierżoniów
4:0
Chrobry Głogów
FC Wrocław Academy
2:0
Parasol Wrocław
Miedź Legnica
7:0
Moto - Jelcz Oława
Szczyt Boguszów-Gorce
2:3
KGHM ZANAM Polkowice
Górnik Wałbrzych
0:2
BKS Bolesławiec
KGHM II Zagłębie Lubin
2:2
Ślęza Wrocław
AKS Strzegom
7:0
Polar Wrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
1:3
WKS Śląsk Wrocław
Parasol Wrocław
2:5
Lechia Dzierżoniów
Moto - Jelcz Oława
3:1
Górnik Wałbrzych
KGHM ZANAM Polkowice
1:2
KGHM II Zagłębie Lubin
Chrobry Głogów
1:1
AKS Strzegom
BKS Bolesławiec
0:3
FC Wrocław Academy
Polar Wrocław
4:1
Szczyt Boguszów-Gorce
Polonia-Stal II Świdnica
0:3
Miedź Legnica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
5:0
KGHM ZANAM Polkowice
Lechia Dzierżoniów
8:0
BKS Bolesławiec
FC Wrocław Academy
6:0
Moto - Jelcz Oława
Miedź Legnica
5:2
Ślęza Wrocław
Chrobry Głogów
5:1
Parasol Wrocław
Górnik Wałbrzych
1:3
Polonia-Stal II Świdnica
KGHM II Zagłębie Lubin
5:0
Polar Wrocław
AKS Strzegom
2:1
Szczyt Boguszów-Gorce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
0:2
Górnik Wałbrzych
Parasol Wrocław
3:0
AKS Strzegom
Moto - Jelcz Oława
0:6
Lechia Dzierżoniów
KGHM ZANAM Polkowice
1:3
Miedź Legnica
BKS Bolesławiec
0:1
Chrobry Głogów
Polar Wrocław
0:4
WKS Śląsk Wrocław
Polonia-Stal II Świdnica
0:2
FC Wrocław Academy
Szczyt Boguszów-Gorce
0:5
KGHM II Zagłębie Lubin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polar Wrocław
1:6
Miedź Legnica
KGHM ZANAM Polkowice
1:1
Górnik Wałbrzych
Ślęza Wrocław
3:3
FC Wrocław Academy
Moto - Jelcz Oława
0:2
Chrobry Głogów
BKS Bolesławiec
1:1
Parasol Wrocław
Polonia-Stal II Świdnica
1:1
Lechia Dzierżoniów
Szczyt Boguszów-Gorce
0:3*
WKS Śląsk Wrocław
AKS Strzegom
1:5
KGHM II Zagłębie Lubin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
1:4
KGHM II Zagłębie Lubin
FC Wrocław Academy
2:1
KGHM ZANAM Polkowice
Parasol Wrocław
1:1
Moto - Jelcz Oława
Miedź Legnica
3:0*
Szczyt Boguszów-Gorce
Chrobry Głogów
3:0
Polonia-Stal II Świdnica
Lechia Dzierżoniów
0:4
Ślęza Wrocław
BKS Bolesławiec
0:4
AKS Strzegom
Górnik Wałbrzych
7:0
Polar Wrocław
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
1:2
Chrobry Głogów
KGHM ZANAM Polkowice
1:2
Lechia Dzierżoniów
KGHM II Zagłębie Lubin
1:2
Miedź Legnica
AKS Strzegom
1:6
WKS Śląsk Wrocław
Moto - Jelcz Oława
2:2
BKS Bolesławiec
Polar Wrocław
0:9
FC Wrocław Academy
Polonia-Stal II Świdnica
2:2
Parasol Wrocław
Szczyt Boguszów-Gorce
0:3*
Górnik Wałbrzych
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
3:1
Ślęza Wrocław
Chrobry Głogów
1:1
KGHM ZANAM Polkowice
Moto - Jelcz Oława
5:0
AKS Strzegom
Lechia Dzierżoniów
6:0
Polar Wrocław
FC Wrocław Academy
3:0*
Szczyt Boguszów-Gorce
Miedź Legnica
2:1
WKS Śląsk Wrocław
BKS Bolesławiec
1:2
Polonia-Stal II Świdnica
Górnik Wałbrzych
5:0
KGHM II Zagłębie Lubin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
2:0
Górnik Wałbrzych
KGHM ZANAM Polkowice
5:0
Parasol Wrocław
KGHM II Zagłębie Lubin
1:5
FC Wrocław Academy
Polar Wrocław
3:0*
Chrobry Głogów
Moto - Jelcz Oława
1:1
Polonia-Stal II Świdnica
Szczyt Boguszów-Gorce
0:3*
Lechia Dzierżoniów
AKS Strzegom
0:7
Miedź Legnica
Ślęza Wrocław
3:0
BKS Bolesławiec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia-Stal II Świdnica
6:1
AKS Strzegom
FC Wrocław Academy
2:1
WKS Śląsk Wrocław
Parasol Wrocław
2:0
Polar Wrocław
Chrobry Głogów
3:0*
Szczyt Boguszów-Gorce
Moto - Jelcz Oława
1:0
Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów
3:2
KGHM II Zagłębie Lubin
BKS Bolesławiec
2:2
KGHM ZANAM Polkowice
Górnik Wałbrzych
4:4
Miedź Legnica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM ZANAM Polkowice
3:1
Moto - Jelcz Oława
WKS Śląsk Wrocław
1:2
Lechia Dzierżoniów
KGHM II Zagłębie Lubin
2:2
Chrobry Głogów
Polar Wrocław
2:4
BKS Bolesławiec
Miedź Legnica
0:1
FC Wrocław Academy
Szczyt Boguszów-Gorce
0:3*
Parasol Wrocław
Ślęza Wrocław
1:1
Polonia-Stal II Świdnica
AKS Strzegom
0:7
Górnik Wałbrzych
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
2:2
KGHM II Zagłębie Lubin
FC Wrocław Academy
2:1
Górnik Wałbrzych
Chrobry Głogów
1:1
WKS Śląsk Wrocław
BKS Bolesławiec
3:0*
Szczyt Boguszów-Gorce
Polonia-Stal II Świdnica
1:3
KGHM ZANAM Polkowice
Ślęza Wrocław
8:1
AKS Strzegom
Moto - Jelcz Oława
5:0
Polar Wrocław
Lechia Dzierżoniów
1:3
Miedź Legnica
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
2:1
Parasol Wrocław
KGHM ZANAM Polkowice
2:0
Ślęza Wrocław
KGHM II Zagłębie Lubin
3:2
BKS Bolesławiec
Miedź Legnica
4:2
Chrobry Głogów
Polar Wrocław
1:4
Polonia-Stal II Świdnica
Szczyt Boguszów-Gorce
0:3*
Moto - Jelcz Oława
Górnik Wałbrzych
4:2
Lechia Dzierżoniów
AKS Strzegom
1:23
FC Wrocław Academy
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
1:1
Miedź Legnica
KGHM ZANAM Polkowice
2:0
AKS Strzegom
Chrobry Głogów
0:4
Górnik Wałbrzych
BKS Bolesławiec
1:7
WKS Śląsk Wrocław
Polonia-Stal II Świdnica
3:0*
Szczyt Boguszów-Gorce
Ślęza Wrocław
3:0
Polar Wrocław
Lechia Dzierżoniów
1:3
FC Wrocław Academy
Moto - Jelcz Oława
2:0
KGHM II Zagłębie Lubin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Polar Wrocław
0:7
KGHM ZANAM Polkowice
WKS Śląsk Wrocław
5:3
Moto - Jelcz Oława
FC Wrocław Academy
4:2
Chrobry Głogów
AKS Strzegom
0:8
Lechia Dzierżoniów
Miedź Legnica
8:0
BKS Bolesławiec
Szczyt Boguszów-Gorce
0:3*
Ślęza Wrocław
Górnik Wałbrzych
2:1
Parasol Wrocław
KGHM II Zagłębie Lubin
3:2
Polonia-Stal II Świdnica
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
2:0
Miedź Legnica
BKS Bolesławiec
4:0
Górnik Wałbrzych
Ślęza Wrocław
2:2
KGHM II Zagłębie Lubin
Parasol Wrocław
1:1
FC Wrocław Academy
KGHM ZANAM Polkowice
3:0*
Szczyt Boguszów-Gorce
Chrobry Głogów
1:2
Lechia Dzierżoniów
Polar Wrocław
0:2
AKS Strzegom
Polonia-Stal II Świdnica
1:4
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
5:0
Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów
0:1
Parasol Wrocław
FC Wrocław Academy
13:0
BKS Bolesławiec
Miedź Legnica
6:0
Polonia-Stal II Świdnica
Szczyt Boguszów-Gorce
0:3*
Polar Wrocław
Górnik Wałbrzych
1:0
Moto - Jelcz Oława
KGHM II Zagłębie Lubin
0:0
KGHM ZANAM Polkowice
AKS Strzegom
2:13
Chrobry Głogów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
2:5
Miedź Legnica
KGHM ZANAM Polkowice
1:4
WKS Śląsk Wrocław
Szczyt Boguszów-Gorce
0:3*
AKS Strzegom
Parasol Wrocław
3:2
Chrobry Głogów
Moto - Jelcz Oława
2:5
FC Wrocław Academy
BKS Bolesławiec
1:4
Lechia Dzierżoniów
Polar Wrocław
0:7
KGHM II Zagłębie Lubin
Polonia-Stal II Świdnica
3:4
Górnik Wałbrzych
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
7:0
Polar Wrocław
Lechia Dzierżoniów
6:1
Moto - Jelcz Oława
FC Wrocław Academy
3:0
Polonia-Stal II Świdnica
Miedź Legnica
3:2
KGHM ZANAM Polkowice
Chrobry Głogów
1:0
BKS Bolesławiec
Górnik Wałbrzych
2:1
Ślęza Wrocław
KGHM II Zagłębie Lubin
3:0*
Szczyt Boguszów-Gorce
AKS Strzegom
0:4
Parasol Wrocław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?