Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
Pauza
AP Oleśnica
0:3
Lechia Dzierżoniów
Polonia Środa Śląska
8:1
FC Wrocław Academy
Zagłębie Lubin
12:1
Bielawianka Bielawa
Śląsk I Wrocław
3:1
Gryf II Świdnica
Miedź Legnica
4:1
Silesia Wrocław-Gaj
Polonia Wrocław
0:0
WKS Śląsk Wrocław
Ślęza Wrocław
0:2
Parasol Wrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
Pauza
Parasol Wrocław
3:2
Miedź Legnica
Silesia Wrocław-Gaj
2:2
Polonia Środa Śląska
FC Wrocław Academy
1:5
Polonia Wrocław
Bielawianka Bielawa
2:0
AP Oleśnica
Lechia Dzierżoniów
1:2
Śląsk I Wrocław
Gryf II Świdnica
4:1
Ślęza Wrocław
Moto - Jelcz Oława
- : -
Zagłębie Lubin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
Pauza
Polonia Środa Śląska
3:2
Parasol Wrocław
AP Oleśnica
1:2
Moto - Jelcz Oława
WKS Śląsk Wrocław
3:3
FC Wrocław Academy
Śląsk I Wrocław
12:0
Bielawianka Bielawa
Ślęza Wrocław
0:4
Lechia Dzierżoniów
Miedź Legnica
1:1
Gryf II Świdnica
Polonia Wrocław
5:1
Silesia Wrocław-Gaj
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
Pauza
Parasol Wrocław
3:4
Polonia Wrocław
Silesia Wrocław-Gaj
3:1
WKS Śląsk Wrocław
Moto - Jelcz Oława
0:2
Śląsk I Wrocław
Zagłębie Lubin
3:0*
AP Oleśnica
Bielawianka Bielawa
4:1
Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów
1:0
Miedź Legnica
Gryf II Świdnica
3:0
Polonia Środa Śląska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Oleśnica
Pauza
Polonia Środa Śląska
3:2
Lechia Dzierżoniów
WKS Śląsk Wrocław
2:0
Parasol Wrocław
FC Wrocław Academy
1:0
Silesia Wrocław-Gaj
Śląsk I Wrocław
- : -
Zagłębie Lubin
Ślęza Wrocław
2:2
Moto - Jelcz Oława
Miedź Legnica
4:1
Bielawianka Bielawa
Polonia Wrocław
4:2
Gryf II Świdnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Wrocław-Gaj
Pauza
Parasol Wrocław
3:1
FC Wrocław Academy
AP Oleśnica
0:19
Śląsk I Wrocław
Moto - Jelcz Oława
1:4
Miedź Legnica
Zagłębie Lubin
15:0
Ślęza Wrocław
Bielawianka Bielawa
0:3
Polonia Środa Śląska
Lechia Dzierżoniów
2:2
Polonia Wrocław
Gryf II Świdnica
2:1
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk I Wrocław
Pauza
Polonia Środa Śląska
2:1
Moto - Jelcz Oława
Silesia Wrocław-Gaj
6:2
Parasol Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
4:1
Lechia Dzierżoniów
FC Wrocław Academy
0:4
Gryf II Świdnica
Ślęza Wrocław
0:1
AP Oleśnica
Miedź Legnica
0:8
Zagłębie Lubin
Polonia Wrocław
10:0
Bielawianka Bielawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
Pauza
Zagłębie Lubin
7:1
Polonia Środa Śląska
AP Oleśnica
0:2
Miedź Legnica
Moto - Jelcz Oława
0:9
Polonia Wrocław
Bielawianka Bielawa
0:4
WKS Śląsk Wrocław
Lechia Dzierżoniów
3:0
FC Wrocław Academy
Śląsk I Wrocław
14:0
Ślęza Wrocław
Gryf II Świdnica
1:3
Silesia Wrocław-Gaj
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
Pauza
Polonia Środa Śląska
2:1
AP Oleśnica
Parasol Wrocław
2:5
Gryf II Świdnica
Silesia Wrocław-Gaj
1:2
Lechia Dzierżoniów
WKS Śląsk Wrocław
4:0
Moto - Jelcz Oława
FC Wrocław Academy
5:1
Bielawianka Bielawa
Miedź Legnica
0:3
Śląsk I Wrocław
Polonia Wrocław
0:2
Zagłębie Lubin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf II Świdnica
Pauza
AP Oleśnica
2:8
Polonia Wrocław
Moto - Jelcz Oława
2:1
FC Wrocław Academy
Zagłębie Lubin
4:0
WKS Śląsk Wrocław
Bielawianka Bielawa
1:1
Silesia Wrocław-Gaj
Lechia Dzierżoniów
1:1
Parasol Wrocław
Śląsk I Wrocław
- : -
Polonia Środa Śląska
Ślęza Wrocław
0:2
Miedź Legnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
Pauza
Polonia Środa Śląska
3:0
Ślęza Wrocław
Parasol Wrocław
5:2
Bielawianka Bielawa
Silesia Wrocław-Gaj
1:3
Moto - Jelcz Oława
WKS Śląsk Wrocław
10:0
AP Oleśnica
FC Wrocław Academy
1:7
Zagłębie Lubin
Gryf II Świdnica
2:3
Lechia Dzierżoniów
Polonia Wrocław
1:4
Śląsk I Wrocław
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Dzierżoniów
Pauza
Miedź Legnica
2:2
Polonia Środa Śląska
Ślęza Wrocław
- : -
Polonia Wrocław
Śląsk I Wrocław
3:0
WKS Śląsk Wrocław
AP Oleśnica
- : -
FC Wrocław Academy
Zagłębie Lubin
2:2
Silesia Wrocław-Gaj
Bielawianka Bielawa
0:2
Gryf II Świdnica
Moto - Jelcz Oława
3:0
Parasol Wrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Śląska
Pauza
Parasol Wrocław
1:4
Zagłębie Lubin
Silesia Wrocław-Gaj
6:0
AP Oleśnica
WKS Śląsk Wrocław
9:0
Ślęza Wrocław
FC Wrocław Academy
0:8
Śląsk I Wrocław
Lechia Dzierżoniów
2:2
Bielawianka Bielawa
Gryf II Świdnica
1:0
Moto - Jelcz Oława
Polonia Wrocław
4:0
Miedź Legnica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Bielawianka Bielawa
Pauza
Polonia Środa Śląska
1:2
Polonia Wrocław
AP Oleśnica
0:7
Parasol Wrocław
Moto - Jelcz Oława
1:0
Lechia Dzierżoniów
Zagłębie Lubin
4:1
Gryf II Świdnica
Śląsk I Wrocław
3:0
Silesia Wrocław-Gaj
Ślęza Wrocław
0:6
FC Wrocław Academy
Miedź Legnica
1:3
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Wrocław
Pauza
FC Wrocław Academy
1:3
Miedź Legnica
Parasol Wrocław
0:8
Śląsk I Wrocław
Silesia Wrocław-Gaj
1:0
Ślęza Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
4:2
Polonia Środa Śląska
Bielawianka Bielawa
2:0
Moto - Jelcz Oława
Lechia Dzierżoniów
0:5
Zagłębie Lubin
Gryf II Świdnica
6:0
AP Oleśnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?