Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
Pauza
AP Oleśnica
8:1
Victoria Świebodzice
FC Wrocław Academy
3:3
Parasol Wrocław
Moto - Jelcz Oława
1:4
AP Włókniarz Leśna
Bielawianka Bielawa
1:0
Silesia Wrocław Gaj
KS Górnik Polkowice
7:1
Olimpia Kamienna Gora
Ślęza Wrocław
3:2
Nysa Kłodzko
COMT 2012 Bolesławiec
12:2
Miedź Legnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
Pauza
Parasol Wrocław
1:4
COMT 2012 Bolesławiec
Śląsk II Wrocław
3:2
Moto - Jelcz Oława
Miedź Legnica
3:2
Ślęza Wrocław
AP Włókniarz Leśna
4:3
AP Oleśnica
Nysa Kłodzko
0:2
Bielawianka Bielawa
Victoria Świebodzice
3:2
FC Wrocław Academy
Silesia Wrocław Gaj
0:0
KS Górnik Polkowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
Pauza
Bielawianka Bielawa
5:3
Miedź Legnica
KS Górnik Polkowice
6:0
Nysa Kłodzko
COMT 2012 Bolesławiec
5:0
Victoria Świebodzice
Olimpia Kamienna Gora
0:2
Silesia Wrocław Gaj
Ślęza Wrocław
1:6
Parasol Wrocław
AP Oleśnica
4:2
Śląsk II Wrocław
FC Wrocław Academy
4:0
AP Włókniarz Leśna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Wrocław Gaj
Pauza
Miedź Legnica
2:5
KS Górnik Polkowice
Śląsk II Wrocław
4:1
FC Wrocław Academy
Parasol Wrocław
4:0
Bielawianka Bielawa
AP Włókniarz Leśna
3:8
COMT 2012 Bolesławiec
Nysa Kłodzko
1:1
Olimpia Kamienna Gora
Victoria Świebodzice
2:2
Ślęza Wrocław
Moto - Jelcz Oława
- : -
AP Oleśnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Oleśnica
Pauza
Ślęza Wrocław
2:5
AP Włókniarz Leśna
KS Górnik Polkowice
2:3
Parasol Wrocław
Olimpia Kamienna Gora
3:0
Miedź Legnica
Silesia Wrocław Gaj
3:0
Nysa Kłodzko
FC Wrocław Academy
2:2
Moto - Jelcz Oława
COMT 2012 Bolesławiec
2:1
Śląsk II Wrocław
Bielawianka Bielawa
4:2
Victoria Świebodzice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Nysa Kłodzko
Pauza
Parasol Wrocław
3:1
Olimpia Kamienna Gora
Moto - Jelcz Oława
1:3
COMT 2012 Bolesławiec
Victoria Świebodzice
5:7
KS Górnik Polkowice
AP Oleśnica
0:5
FC Wrocław Academy
Śląsk II Wrocław
6:0
Ślęza Wrocław
AP Włókniarz Leśna
1:4
Bielawianka Bielawa
Miedź Legnica
3:2
Silesia Wrocław Gaj
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
Pauza
Bielawianka Bielawa
0:3
Śląsk II Wrocław
Olimpia Kamienna Gora
5:1
Victoria Świebodzice
Ślęza Wrocław
0:3
Moto - Jelcz Oława
KS Górnik Polkowice
1:2
AP Włókniarz Leśna
COMT 2012 Bolesławiec
7:1
AP Oleśnica
Nysa Kłodzko
2:1
Miedź Legnica
Silesia Wrocław Gaj
0:0
Parasol Wrocław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
Pauza
Śląsk II Wrocław
5:1
KS Górnik Polkowice
Moto - Jelcz Oława
0:0
Bielawianka Bielawa
Parasol Wrocław
6:2
Nysa Kłodzko
FC Wrocław Academy
2:1
COMT 2012 Bolesławiec
Victoria Świebodzice
1:6
Silesia Wrocław Gaj
AP Włókniarz Leśna
4:1
Olimpia Kamienna Gora
AP Oleśnica
9:0
Ślęza Wrocław
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
COMT 2012 Bolesławiec
Pauza
Bielawianka Bielawa
1:3
AP Oleśnica
Olimpia Kamienna Gora
1:4
Śląsk II Wrocław
Nysa Kłodzko
3:2
Victoria Świebodzice
Silesia Wrocław Gaj
1:2
AP Włókniarz Leśna
Ślęza Wrocław
0:4
FC Wrocław Academy
KS Górnik Polkowice
0:3
Moto - Jelcz Oława
Miedź Legnica
1:7
Parasol Wrocław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
Pauza
Śląsk II Wrocław
3:1
Silesia Wrocław Gaj
FC Wrocław Academy
0:1
Bielawianka Bielawa
Moto - Jelcz Oława
2:1
Olimpia Kamienna Gora
AP Włókniarz Leśna
2:2
Nysa Kłodzko
COMT 2012 Bolesławiec
11:0
Ślęza Wrocław
Victoria Świebodzice
4:7
Miedź Legnica
AP Oleśnica
1:5
KS Górnik Polkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
Pauza
Bielawianka Bielawa
1:6
COMT 2012 Bolesławiec
Olimpia Kamienna Gora
5:4
AP Oleśnica
Silesia Wrocław Gaj
4:1
Moto - Jelcz Oława
Nysa Kłodzko
0:7
Śląsk II Wrocław
KS Górnik Polkowice
3:3
FC Wrocław Academy
Miedź Legnica
1:7
AP Włókniarz Leśna
Parasol Wrocław
2:0
Victoria Świebodzice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Świebodzice
Pauza
COMT 2012 Bolesławiec
3:0
KS Górnik Polkowice
Ślęza Wrocław
3:4
Bielawianka Bielawa
Moto - Jelcz Oława
0:0
Nysa Kłodzko
AP Włókniarz Leśna
3:0*
Parasol Wrocław
FC Wrocław Academy
5:1
Olimpia Kamienna Gora
AP Oleśnica
2:0
Silesia Wrocław Gaj
Śląsk II Wrocław
14:0
Miedź Legnica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Bielawianka Bielawa
Pauza
Nysa Kłodzko
1:0
AP Oleśnica
Olimpia Kamienna Gora
1:0
COMT 2012 Bolesławiec
Victoria Świebodzice
0:1
AP Włókniarz Leśna
Parasol Wrocław
1:2
Śląsk II Wrocław
KS Górnik Polkowice
3:1
Ślęza Wrocław
Silesia Wrocław Gaj
0:1
FC Wrocław Academy
Miedź Legnica
- : -
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Włókniarz Leśna
Pauza
Śląsk II Wrocław
2:0
Victoria Świebodzice
AP Oleśnica
3:1
Miedź Legnica
FC Wrocław Academy
3:0
Nysa Kłodzko
Moto - Jelcz Oława
1:2
Parasol Wrocław
Bielawianka Bielawa
5:1
KS Górnik Polkowice
Ślęza Wrocław
1:4
Olimpia Kamienna Gora
COMT 2012 Bolesławiec
2:0
Silesia Wrocław Gaj
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Górnik Polkowice
Pauza
Victoria Świebodzice
4:8
Moto - Jelcz Oława
Miedź Legnica
1:6
FC Wrocław Academy
AP Włókniarz Leśna
0:8
Śląsk II Wrocław
Olimpia Kamienna Gora
2:0
Bielawianka Bielawa
Nysa Kłodzko
1:4
COMT 2012 Bolesławiec
Silesia Wrocław Gaj
5:0
Ślęza Wrocław
Parasol Wrocław
5:1
AP Oleśnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?