Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
1:6
Rysy Bukowina Tatrzańska
Rekord Bielsko-Biała
4:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
TS ROW RYBNIK
1:2
Wanda Kraków
Resovia Rzeszów
4:2
Sportowa Czwórka Radom
Respekt Myślenice
0:2
Rolnik Biedrzychowice
ISD-AJD GOL Częstochowa
1:1
Tarnovia Tarnów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wanda Kraków
1:1
Rekord Bielsko-Biała
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:2
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Rolnik Biedrzychowice
2:1
Sportowa Czwórka Radom
Tarnovia Tarnów
1:2
TS ROW RYBNIK
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:2
Resovia Rzeszów
Respekt Myślenice
2:0
ISD-AJD GOL Częstochowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sportowa Czwórka Radom
4:1
Rysy Bukowina Tatrzańska
MUKS Tomaszów Mazowiecki
0:4
Wanda Kraków
Resovia Rzeszów
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
TS ROW RYBNIK
3:2
Respekt Myślenice
Rekord Bielsko-Biała
2:0
Tarnovia Tarnów
ISD-AJD GOL Częstochowa
2:1
Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Respekt Myślenice
0:1
Rekord Bielsko-Biała
Wanda Kraków
0:2
Resovia Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:1
Sportowa Czwórka Radom
Tarnovia Tarnów
5:3
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Rolnik Biedrzychowice
3:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
ISD-AJD GOL Częstochowa
0:2
TS ROW RYBNIK
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sportowa Czwórka Radom
3:1
Wanda Kraków
Resovia Rzeszów
2:0
Tarnovia Tarnów
TS ROW RYBNIK
2:3
Rolnik Biedrzychowice
MUKS Tomaszów Mazowiecki
0:1
Respekt Myślenice
Rekord Bielsko-Biała
3:0
ISD-AJD GOL Częstochowa
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnów
4:0
Sportowa Czwórka Radom
Respekt Myślenice
0:3
Resovia Rzeszów
Wanda Kraków
1:1
Rysy Bukowina Tatrzańska
Rolnik Biedrzychowice
2:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
ISD-AJD GOL Częstochowa
1:0
MUKS Tomaszów Mazowiecki
TS ROW RYBNIK
0:1
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
1:0
Rolnik Biedrzychowice
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:2
Tarnovia Tarnów
Resovia Rzeszów
2:1
ISD-AJD GOL Częstochowa
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:1
Wanda Kraków
MUKS Tomaszów Mazowiecki
0:2
TS ROW RYBNIK
Sportowa Czwórka Radom
1:3
Respekt Myślenice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
TS ROW RYBNIK
1:0
Resovia Rzeszów
Tarnovia Tarnów
0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
Rolnik Biedrzychowice
3:1
Wanda Kraków
ISD-AJD GOL Częstochowa
1:3
Sportowa Czwórka Radom
Rekord Bielsko-Biała
2:0
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Respekt Myślenice
2:7
Rysy Bukowina Tatrzańska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:3
ISD-AJD GOL Częstochowa
MUKS Tomaszów Mazowiecki
1:3
Rolnik Biedrzychowice
Wanda Kraków
0:4
Tarnovia Tarnów
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:1
Respekt Myślenice
Resovia Rzeszów
0:0
Rekord Bielsko-Biała
Sportowa Czwórka Radom
1:1
TS ROW RYBNIK
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
2:1
Resovia Rzeszów
TS ROW RYBNIK
4:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
Rolnik Biedrzychowice
1:3
Tarnovia Tarnów
Rekord Bielsko-Biała
1:2
Sportowa Czwórka Radom
Respekt Myślenice
1:0
Wanda Kraków
ISD-AJD GOL Częstochowa
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia Rzeszów
1:2
Rolnik Biedrzychowice
Tarnovia Tarnów
2:0
Respekt Myślenice
Wanda Kraków
2:1
ISD-AJD GOL Częstochowa
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:1
TS ROW RYBNIK
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
Rekord Bielsko-Biała
Sportowa Czwórka Radom
0:1
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rysy Bukowina Tatrzańska
2:0
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Sportowa Czwórka Radom
2:3
Resovia Rzeszów
Wanda Kraków
0:2
TS ROW RYBNIK
Rolnik Biedrzychowice
1:0
Respekt Myślenice
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:1
Rekord Bielsko-Biała
Tarnovia Tarnów
0:0
ISD-AJD GOL Częstochowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
1:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
TS ROW RYBNIK
3:3
Tarnovia Tarnów
Rekord Bielsko-Biała
4:0
Wanda Kraków
Resovia Rzeszów
3:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
ISD-AJD GOL Częstochowa
0:0
Respekt Myślenice
Sportowa Czwórka Radom
3:2
Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnów
0:1
Rekord Bielsko-Biała
Wanda Kraków
1:4
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:2
Sportowa Czwórka Radom
Rolnik Biedrzychowice
1:0
ISD-AJD GOL Częstochowa
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:5
Resovia Rzeszów
Respekt Myślenice
0:1
TS ROW RYBNIK
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sportowa Czwórka Radom
0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:2
Rolnik Biedrzychowice
Resovia Rzeszów
6:0
Wanda Kraków
Rekord Bielsko-Biała
2:0
Respekt Myślenice
MUKS Tomaszów Mazowiecki
2:4
Tarnovia Tarnów
TS ROW RYBNIK
0:0
ISD-AJD GOL Częstochowa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wanda Kraków
1:2
Sportowa Czwórka Radom
Respekt Myślenice
3:2
MUKS Tomaszów Mazowiecki
ISD-AJD GOL Częstochowa
0:0
Rekord Bielsko-Biała
Rolnik Biedrzychowice
3:1
TS ROW RYBNIK
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
Tarnovia Tarnów
1:4
Resovia Rzeszów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
1:1
ISD-AJD GOL Częstochowa
Rekord Bielsko-Biała
0:0
TS ROW RYBNIK
Sportowa Czwórka Radom
2:3
Tarnovia Tarnów
Rysy Bukowina Tatrzańska
4:0
Wanda Kraków
Sokół Kolbuszowa Dolna
3:4
Rolnik Biedrzychowice
Resovia Rzeszów
1:0
Respekt Myślenice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnów
4:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
Wanda Kraków
1:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
TS ROW RYBNIK
6:1
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Rolnik Biedrzychowice
1:0
Rekord Bielsko-Biała
Respekt Myślenice
2:6
Sportowa Czwórka Radom
ISD-AJD GOL Częstochowa
1:2
Resovia Rzeszów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
0:3
Rekord Bielsko-Biała
Wanda Kraków
0:1
Rolnik Biedrzychowice
Resovia Rzeszów
2:1
TS ROW RYBNIK
Sportowa Czwórka Radom
2:1
ISD-AJD GOL Częstochowa
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:1
Respekt Myślenice
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:3
Tarnovia Tarnów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Resovia Rzeszów
Respekt Myślenice
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
TS ROW RYBNIK
- : -
Sportowa Czwórka Radom
ISD-AJD GOL Częstochowa
- : -
Rysy Bukowina Tatrzańska
Rolnik Biedrzychowice
7:3
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Tarnovia Tarnów
- : -
Wanda Kraków
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
ISD-AJD GOL Częstochowa
Tarnovia Tarnów
- : -
Rolnik Biedrzychowice
Rysy Bukowina Tatrzańska
- : -
TS ROW RYBNIK
Wanda Kraków
- : -
Respekt Myślenice
Resovia Rzeszów
- : -
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Sportowa Czwórka Radom
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik Biedrzychowice
- : -
Resovia Rzeszów
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Rysy Bukowina Tatrzańska
Respekt Myślenice
- : -
Tarnovia Tarnów
TS ROW RYBNIK
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
MUKS Tomaszów Mazowiecki
- : -
Sportowa Czwórka Radom
ISD-AJD GOL Częstochowa
- : -
Wanda Kraków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?