Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
Pauza
Koksownik Zdzieszowice
2:0
Pogoń Prudnik
LZS Mechnice
2:1
Polonia Głubczyce
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:3
MKS Gogolin
Swornica Czarnowąsy Opole
1:1
Małapanew Ozimek
OKS Olesno
0:3*
Pomologia Prószków
Polonia Nysa
6:2
Stal Brzeg
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
OKS Olesno
MKS Gogolin
1:4
Koksownik Zdzieszowice
Małapanew Ozimek
1:0
Polonia Nysa
Stal Brzeg
6:2
Olimpia Lewin Brzeski
Pogoń Prudnik
4:2
Pomologia Prószków
Chemik Kędzierzyn-Koźle
8:0
LZS Mechnice
Polonia Głubczyce
0:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomologia Prószków
Pauza
LZS Mechnice
0:4
Koksownik Zdzieszowice
Olimpia Lewin Brzeski
0:4
Małapanew Ozimek
Pogoń Prudnik
4:3
MKS Gogolin
Polonia Głubczyce
4:5
Polonia Nysa
Swornica Czarnowąsy Opole
0:5
Chemik Kędzierzyn-Koźle
OKS Olesno
1:2
Stal Brzeg
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prudnik
Pauza
Koksownik Zdzieszowice
1:1
Swornica Czarnowąsy Opole
LZS Mechnice
2:4
MKS Gogolin
Stal Brzeg
0:3
Pomologia Prószków
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:2
Polonia Nysa
Małapanew Ozimek
3:1
OKS Olesno
Polonia Głubczyce
3:4
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Stal Brzeg
Polonia Nysa
1:3
Koksownik Zdzieszowice
LZS Mechnice
2:2
Pogoń Prudnik
Olimpia Lewin Brzeski
2:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Pomologia Prószków
3:0
Małapanew Ozimek
MKS Gogolin
3:0
Swornica Czarnowąsy Opole
OKS Olesno
4:1
Polonia Głubczyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
Pauza
Koksownik Zdzieszowice
7:0
Olimpia Lewin Brzeski
Polonia Nysa
1:0
MKS Gogolin
Pogoń Prudnik
2:1
Stal Brzeg
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:1
OKS Olesno
LZS Mechnice
0:5
Swornica Czarnowąsy Opole
Polonia Głubczyce
0:2
Pomologia Prószków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Polonia Głubczyce
Pomologia Prószków
1:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Stal Brzeg
2:2
Małapanew Ozimek
MKS Gogolin
3:1
Olimpia Lewin Brzeski
Swornica Czarnowąsy Opole
2:3
Pogoń Prudnik
OKS Olesno
2:4
Koksownik Zdzieszowice
Polonia Nysa
6:0
LZS Mechnice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Pauza
Koksownik Zdzieszowice
0:2
Pomologia Prószków
Pogoń Prudnik
1:0
Małapanew Ozimek
LZS Mechnice
3:2
Olimpia Lewin Brzeski
Polonia Głubczyce
0:0
Stal Brzeg
Swornica Czarnowąsy Opole
3:4
Polonia Nysa
OKS Olesno
1:1
MKS Gogolin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Koksownik Zdzieszowice
Małapanew Ozimek
3:1
Polonia Głubczyce
Olimpia Lewin Brzeski
2:0
Swornica Czarnowąsy Opole
OKS Olesno
5:1
LZS Mechnice
Stal Brzeg
0:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin
0:2
Pomologia Prószków
Polonia Nysa
1:4
Pogoń Prudnik
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
Pauza
Koksownik Zdzieszowice
0:2
Stal Brzeg
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:2
Małapanew Ozimek
LZS Mechnice
0:9
Pomologia Prószków
Pogoń Prudnik
1:0
Polonia Głubczyce
Polonia Nysa
3:1
Olimpia Lewin Brzeski
Swornica Czarnowąsy Opole
1:2
OKS Olesno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS Mechnice
MKS Gogolin
3:2
Stal Brzeg
Małapanew Ozimek
0:4
Koksownik Zdzieszowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
4:0
Polonia Głubczyce
Olimpia Lewin Brzeski
0:3
Pogoń Prudnik
OKS Olesno
3:5
Polonia Nysa
Pomologia Prószków
4:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Swornica Czarnowąsy Opole
Pauza
Polonia Nysa
2:2
Pomologia Prószków
LZS Mechnice
1:6
Stal Brzeg
Olimpia Lewin Brzeski
0:2
OKS Olesno
Pogoń Prudnik
3:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Koksownik Zdzieszowice
11:0
Polonia Głubczyce
Małapanew Ozimek
2:3
MKS Gogolin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Polonia Nysa
Małapanew Ozimek
5:0
LZS Mechnice
Pomologia Prószków
10:1
Olimpia Lewin Brzeski
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:2
Koksownik Zdzieszowice
Stal Brzeg
0:3
Swornica Czarnowąsy Opole
OKS Olesno
3:2
Pogoń Prudnik
MKS Gogolin
3:1
Polonia Głubczyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Olimpia Lewin Brzeski
Pomologia Prószków
2:1
OKS Olesno
Stal Brzeg
2:1
Polonia Nysa
Pogoń Prudnik
3:2
Koksownik Zdzieszowice
MKS Gogolin
2:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Małapanew Ozimek
3:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Polonia Głubczyce
1:1
LZS Mechnice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Olesno
Pauza
Pomologia Prószków
4:0
Pogoń Prudnik
Koksownik Zdzieszowice
2:1
MKS Gogolin
LZS Mechnice
0:4
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Swornica Czarnowąsy Opole
2:0
Polonia Głubczyce
Olimpia Lewin Brzeski
0:2
Stal Brzeg
Polonia Nysa
1:1
Małapanew Ozimek
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Pomologia Prószków
Koksownik Zdzieszowice
2:2
LZS Mechnice
Polonia Nysa
12:0
Polonia Głubczyce
Małapanew Ozimek
17:0
Olimpia Lewin Brzeski
Stal Brzeg
1:3
OKS Olesno
MKS Gogolin
7:2
Pogoń Prudnik
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Pogoń Prudnik
Pomologia Prószków
3:1
Stal Brzeg
Swornica Czarnowąsy Opole
4:1
Koksownik Zdzieszowice
Olimpia Lewin Brzeski
0:1
Polonia Głubczyce
Polonia Nysa
6:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
OKS Olesno
5:1
Małapanew Ozimek
MKS Gogolin
8:0
LZS Mechnice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
Pauza
Koksownik Zdzieszowice
4:1
Polonia Nysa
Swornica Czarnowąsy Opole
3:1
MKS Gogolin
Pogoń Prudnik
2:0
LZS Mechnice
Polonia Głubczyce
0:3
OKS Olesno
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:0*
Olimpia Lewin Brzeski
Małapanew Ozimek
0:3
Pomologia Prószków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Małapanew Ozimek
Pomologia Prószków
11:0
Polonia Głubczyce
Swornica Czarnowąsy Opole
8:0
LZS Mechnice
Olimpia Lewin Brzeski
2:10
Koksownik Zdzieszowice
Stal Brzeg
11:2
Pogoń Prudnik
MKS Gogolin
4:1
Polonia Nysa
OKS Olesno
0:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
Pauza
Koksownik Zdzieszowice
3:0*
OKS Olesno
LZS Mechnice
0:10
Polonia Nysa
Olimpia Lewin Brzeski
1:3
MKS Gogolin
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:6
Pomologia Prószków
Małapanew Ozimek
3:1
Stal Brzeg
Pogoń Prudnik
2:3
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Olimpia Lewin Brzeski
2:2
LZS Mechnice
Pomologia Prószków
5:2
Koksownik Zdzieszowice
Stal Brzeg
5:0
Polonia Głubczyce
Polonia Nysa
2:2
Swornica Czarnowąsy Opole
MKS Gogolin
3:0*
OKS Olesno
Małapanew Ozimek
5:2
Pogoń Prudnik
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Koksownik Zdzieszowice
Pauza
Pomologia Prószków
4:0
MKS Gogolin
Swornica Czarnowąsy Opole
3:0
Olimpia Lewin Brzeski
Polonia Głubczyce
2:1
Małapanew Ozimek
LZS Mechnice
0:7
OKS Olesno
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:1
Stal Brzeg
Pogoń Prudnik
3:9
Polonia Nysa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
MKS Gogolin
Olimpia Lewin Brzeski
0:4
Polonia Nysa
Stal Brzeg
3:0
Koksownik Zdzieszowice
Polonia Głubczyce
2:1
Pogoń Prudnik
Małapanew Ozimek
2:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
OKS Olesno
0:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Pomologia Prószków
14:0
LZS Mechnice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Mechnice
Pauza
Swornica Czarnowąsy Opole
2:4
Pomologia Prószków
Koksownik Zdzieszowice
2:5
Małapanew Ozimek
Polonia Nysa
1:2
OKS Olesno
Stal Brzeg
0:4
MKS Gogolin
Pogoń Prudnik
7:0
Olimpia Lewin Brzeski
Polonia Głubczyce
3:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Swornica Czarnowąsy Opole
OKS Olesno
3:0*
Olimpia Lewin Brzeski
Pomologia Prószków
3:0*
Polonia Nysa
Stal Brzeg
10:1
LZS Mechnice
MKS Gogolin
1:4
Małapanew Ozimek
Chemik Kędzierzyn-Koźle
6:0
Pogoń Prudnik
Polonia Głubczyce
1:3
Koksownik Zdzieszowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
Pauza
Koksownik Zdzieszowice
1:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Polonia Głubczyce
3:1
MKS Gogolin
LZS Mechnice
0:10
Małapanew Ozimek
Swornica Czarnowąsy Opole
6:0
Stal Brzeg
Olimpia Lewin Brzeski
0:17
Pomologia Prószków
Pogoń Prudnik
0:3
OKS Olesno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?