Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
11:1
LZS Mechnice
Stal Brzeg
9:1
Swornica Czarnowąsy Opole
MKS Pogoń Prudnik
0:3
MKS Kluczbork
MKS Gogolin
11:2
Jedność Rozmierka
Polonia Głubczyce
4:0
Koksownik Zdzieszowice
Małapanew Ozimek
5:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Odra Opole
5:1
Odra Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:2
MKS Pogoń Prudnik
LZS Mechnice
0:6
Stal Brzeg
Swornica Czarnowąsy Opole
5:1
Polonia Głubczyce
MKS Gogolin
8:0
Polonia Nysa
Koksownik Zdzieszowice
0:3
Odra Opole
Jedność Rozmierka
1:11
MKS Kluczbork
Odra Kędzierzyn-Koźle
1:2
Małapanew Ozimek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
2:0
MKS Gogolin
MKS Pogoń Prudnik
1:0
Odra Kędzierzyn-Koźle
Odra Opole
4:0
Swornica Czarnowąsy Opole
MKS Kluczbork
2:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Polonia Głubczyce
4:0
LZS Mechnice
Polonia Nysa
0:3*
Jedność Rozmierka
Małapanew Ozimek
1:1
Koksownik Zdzieszowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Koksownik Zdzieszowice
0:3
MKS Pogoń Prudnik
LZS Mechnice
0:11
Odra Opole
Swornica Czarnowąsy Opole
1:1
Małapanew Ozimek
MKS Gogolin
6:1
Polonia Głubczyce
Odra Kędzierzyn-Koźle
0:9
MKS Kluczbork
Polonia Nysa
0:2
Stal Brzeg
Jedność Rozmierka
3:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
0:3*
Jedność Rozmierka
MKS Pogoń Prudnik
1:4
Swornica Czarnowąsy Opole
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:0
Odra Kędzierzyn-Koźle
Odra Opole
2:2
MKS Gogolin
MKS Kluczbork
10:1
Koksownik Zdzieszowice
Polonia Głubczyce
1:2
Polonia Nysa
Małapanew Ozimek
17:0
LZS Mechnice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Koksownik Zdzieszowice
1:4
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Mechnice
0:4
MKS Pogoń Prudnik
Swornica Czarnowąsy Opole
1:10
MKS Kluczbork
Stal Brzeg
6:1
Polonia Głubczyce
Polonia Nysa
1:6
Odra Opole
MKS Gogolin
3:1
Małapanew Ozimek
Jedność Rozmierka
2:4
Odra Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Odra Opole
0:0
Stal Brzeg
Odra Kędzierzyn-Koźle
3:1
Koksownik Zdzieszowice
MKS Kluczbork
16:0
LZS Mechnice
Polonia Głubczyce
1:0
Jedność Rozmierka
Małapanew Ozimek
1:2
Polonia Nysa
MKS Pogoń Prudnik
0:4
MKS Gogolin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Mechnice
0:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Swornica Czarnowąsy Opole
1:1
Odra Kędzierzyn-Koźle
Stal Brzeg
6:0
Małapanew Ozimek
MKS Gogolin
3:2
MKS Kluczbork
Polonia Głubczyce
0:6
Odra Opole
Polonia Nysa
2:0
MKS Pogoń Prudnik
Jedność Rozmierka
2:1
Koksownik Zdzieszowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Koksownik Zdzieszowice
0:3*
Swornica Czarnowąsy Opole
MKS Pogoń Prudnik
0:2
Stal Brzeg
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:2
MKS Gogolin
Odra Opole
7:0
Jedność Rozmierka
Odra Kędzierzyn-Koźle
15:0
LZS Mechnice
MKS Kluczbork
3:0
Polonia Nysa
Małapanew Ozimek
4:3
Polonia Głubczyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Prudnik
4:0
Polonia Głubczyce
LZS Mechnice
1:4
Koksownik Zdzieszowice
MKS Gogolin
7:0
Odra Kędzierzyn-Koźle
Polonia Nysa
0:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Stal Brzeg
0:1
MKS Kluczbork
Jedność Rozmierka
3:4
Swornica Czarnowąsy Opole
Odra Opole
4:1
Małapanew Ozimek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
6:1
Jedność Rozmierka
Koksownik Zdzieszowice
0:6
MKS Gogolin
Swornica Czarnowąsy Opole
1:1
LZS Mechnice
MKS Pogoń Prudnik
1:2
Odra Opole
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:0
Stal Brzeg
Odra Kędzierzyn-Koźle
1:1
Polonia Nysa
MKS Kluczbork
15:0
Polonia Głubczyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
4:0
Odra Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin
5:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Odra Opole
1:3
MKS Kluczbork
Polonia Głubczyce
2:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Polonia Nysa
3:2
Koksownik Zdzieszowice
Małapanew Ozimek
1:0
MKS Pogoń Prudnik
Jedność Rozmierka
2:0
LZS Mechnice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Koksownik Zdzieszowice
2:3
Stal Brzeg
LZS Mechnice
0:9
MKS Gogolin
Swornica Czarnowąsy Opole
1:2
Polonia Nysa
MKS Pogoń Prudnik
7:1
Jedność Rozmierka
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:2
Odra Opole
Odra Kędzierzyn-Koźle
2:6
Polonia Głubczyce
MKS Kluczbork
7:0
Małapanew Ozimek
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kluczbork
9:2
MKS Pogoń Prudnik
Koksownik Zdzieszowice
3:3
Polonia Głubczyce
LZS Mechnice
0:5
Polonia Nysa
Swornica Czarnowąsy Opole
1:2
Stal Brzeg
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:1
Małapanew Ozimek
Odra Kędzierzyn-Koźle
0:4
Odra Opole
Jedność Rozmierka
3:0*
MKS Gogolin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
2:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Polonia Nysa
1:1
MKS Gogolin
Małapanew Ozimek
3:2
Odra Kędzierzyn-Koźle
Stal Brzeg
3:0
LZS Mechnice
MKS Pogoń Prudnik
1:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Odra Opole
2:0
Koksownik Zdzieszowice
MKS Kluczbork
6:0
Jedność Rozmierka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Koksownik Zdzieszowice
3:0
Małapanew Ozimek
Swornica Czarnowąsy Opole
1:2
Odra Opole
MKS Gogolin
1:1
Stal Brzeg
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:5
MKS Kluczbork
Odra Kędzierzyn-Koźle
2:0
MKS Pogoń Prudnik
LZS Mechnice
1:2
Polonia Głubczyce
Jedność Rozmierka
0:0
Polonia Nysa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:1
MKS Gogolin
Małapanew Ozimek
1:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Stal Brzeg
10:0
Polonia Nysa
Chemik Kędzierzyn-Koźle
6:1
Jedność Rozmierka
Odra Opole
7:0
LZS Mechnice
MKS Kluczbork
10:0
Odra Kędzierzyn-Koźle
MKS Pogoń Prudnik
3:5
Koksownik Zdzieszowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Swornica Czarnowąsy Opole
2:1
MKS Pogoń Prudnik
Koksownik Zdzieszowice
2:2
MKS Kluczbork
Polonia Nysa
0:1
Polonia Głubczyce
LZS Mechnice
0:8
Małapanew Ozimek
MKS Gogolin
4:4
Odra Opole
Odra Kędzierzyn-Koźle
1:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Jedność Rozmierka
2:2
Stal Brzeg
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
3:2
MKS Gogolin
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:1
Koksownik Zdzieszowice
Odra Opole
4:0
Polonia Nysa
Odra Kędzierzyn-Koźle
3:0
Jedność Rozmierka
MKS Kluczbork
5:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Polonia Głubczyce
3:0
Stal Brzeg
MKS Pogoń Prudnik
2:0
LZS Mechnice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Koksownik Zdzieszowice
1:0
Odra Kędzierzyn-Koźle
Swornica Czarnowąsy Opole
1:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Stal Brzeg
0:1
Odra Opole
Jedność Rozmierka
0:2
Polonia Głubczyce
Polonia Nysa
4:1
Małapanew Ozimek
LZS Mechnice
0:15
MKS Kluczbork
MKS Gogolin
2:3
MKS Pogoń Prudnik
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Koksownik Zdzieszowice
3:4
Jedność Rozmierka
Chemik Kędzierzyn-Koźle
11:0
LZS Mechnice
Odra Opole
0:0
Polonia Głubczyce
Odra Kędzierzyn-Koźle
0:5
Swornica Czarnowąsy Opole
MKS Kluczbork
7:0
MKS Gogolin
Małapanew Ozimek
0:6
Stal Brzeg
MKS Pogoń Prudnik
1:2
Polonia Nysa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
6:0
Małapanew Ozimek
Polonia Nysa
0:5
MKS Kluczbork
LZS Mechnice
1:3
Odra Kędzierzyn-Koźle
Swornica Czarnowąsy Opole
2:1
Koksownik Zdzieszowice
Stal Brzeg
2:1
MKS Pogoń Prudnik
MKS Gogolin
4:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Jedność Rozmierka
0:2
Odra Opole
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Koksownik Zdzieszowice
7:1
LZS Mechnice
Małapanew Ozimek
0:12
Odra Opole
Swornica Czarnowąsy Opole
5:0
Jedność Rozmierka
Chemik Kędzierzyn-Koźle
5:0
Polonia Nysa
Odra Kędzierzyn-Koźle
1:4
MKS Gogolin
MKS Kluczbork
1:2
Stal Brzeg
Polonia Głubczyce
6:0
MKS Pogoń Prudnik
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
1:0
MKS Pogoń Prudnik
Stal Brzeg
7:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Polonia Głubczyce
0:2
MKS Kluczbork
Polonia Nysa
4:1
Odra Kędzierzyn-Koźle
LZS Mechnice
2:4
Swornica Czarnowąsy Opole
MKS Gogolin
3:1
Koksownik Zdzieszowice
Jedność Rozmierka
3:0*
Małapanew Ozimek
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Koksownik Zdzieszowice
6:0
Polonia Nysa
LZS Mechnice
1:8
Jedność Rozmierka
Swornica Czarnowąsy Opole
1:5
MKS Gogolin
MKS Pogoń Prudnik
2:0
Małapanew Ozimek
Chemik Kędzierzyn-Koźle
8:0
Polonia Głubczyce
Odra Kędzierzyn-Koźle
4:0
Stal Brzeg
MKS Kluczbork
0:0
Odra Opole
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:2
Odra Kędzierzyn-Koźle
Polonia Nysa
2:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Małapanew Ozimek
2:7
MKS Kluczbork
Stal Brzeg
2:2
Koksownik Zdzieszowice
MKS Gogolin
3:0*
LZS Mechnice
Jedność Rozmierka
0:7
MKS Pogoń Prudnik
Odra Opole
4:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?