Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
0:0
Przemsza Siewierz
Warta Zawiercie
2:0
Ruch II Chorzów
GKS II Tychy
3:5
Gwarek Tarnowskie Góry
Nadwiślan Góra
3:2
Szombierki Bytom
RKS Grodziec Będzin
2:1
Sarmacja Będzin
Piast II Gliwice
2:2
Raków II Częstochowa
Polonia Poraj
2:2
GKS II Katowice
MKS Myszków
3:0
Ruch Radzionków
KS Panki
0:0
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
1:2
Slavia Ruda Śląska
Gwarek Tarnowskie Góry
3:0
MKS Myszków
Raków II Częstochowa
0:2
Nadwiślan Góra
Sarmacja Będzin
4:2
GKS II Tychy
Ruch II Chorzów
0:1
Szombierki Bytom
Ruch Radzionków
2:1
Piast II Gliwice
GKS II Katowice
1:4
RKS Grodziec Będzin
Warta Zawiercie
4:0
KS Panki
Przemsza Siewierz
2:5
Polonia Poraj
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
1:2
Warta Zawiercie
Piast II Gliwice
1:0
Gwarek Tarnowskie Góry
RKS Grodziec Będzin
1:2
Przemsza Siewierz
Szombierki Bytom
4:0
Raków II Częstochowa
MKS Myszków
1:2
Sarmacja Będzin
GKS II Tychy
3:0
GKS II Katowice
Nadwiślan Góra
1:0
Ruch Radzionków
Polonia Poraj
0:1
Górnik Piaski Czeladź
KS Panki
3:1
Ruch II Chorzów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
2:0
Piast II Gliwice
Ruch II Chorzów
1:1
Raków II Częstochowa
Przemsza Siewierz
2:1
GKS II Tychy
Gwarek Tarnowskie Góry
1:0
Nadwiślan Góra
Ruch Radzionków
4:0
Szombierki Bytom
KS Panki
2:1
Slavia Ruda Śląska
Warta Zawiercie
2:1
Polonia Poraj
Górnik Piaski Czeladź
2:0
RKS Grodziec Będzin
GKS II Katowice
1:1
MKS Myszków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Góra
0:3
Sarmacja Będzin
Raków II Częstochowa
0:1
Ruch Radzionków
RKS Grodziec Będzin
1:0
Warta Zawiercie
Ruch II Chorzów
0:2
Slavia Ruda Śląska
Piast II Gliwice
3:1
GKS II Katowice
Szombierki Bytom
0:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Poraj
5:1
KS Panki
MKS Myszków
2:1
Przemsza Siewierz
GKS II Tychy
1:2
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
3:1
Polonia Poraj
Ruch II Chorzów
0:2
Ruch Radzionków
GKS II Katowice
0:1
Nadwiślan Góra
Górnik Piaski Czeladź
0:1
MKS Myszków
Gwarek Tarnowskie Góry
3:0
Raków II Częstochowa
Sarmacja Będzin
2:1
Szombierki Bytom
KS Panki
2:4
RKS Grodziec Będzin
Warta Zawiercie
1:0
GKS II Tychy
Przemsza Siewierz
1:2
Piast II Gliwice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki Bytom
0:2
GKS II Katowice
RKS Grodziec Będzin
5:2
Slavia Ruda Śląska
Ruch Radzionków
1:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Poraj
3:0
Ruch II Chorzów
MKS Myszków
1:2
Warta Zawiercie
Raków II Częstochowa
4:2
Sarmacja Będzin
Piast II Gliwice
0:1
Górnik Piaski Czeladź
GKS II Tychy
5:0
KS Panki
Nadwiślan Góra
1:1
Przemsza Siewierz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch II Chorzów
3:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik Piaski Czeladź
3:1
Nadwiślan Góra
Sarmacja Będzin
3:3
Ruch Radzionków
Slavia Ruda Śląska
2:0
GKS II Tychy
Polonia Poraj
1:4
RKS Grodziec Będzin
Warta Zawiercie
2:0
Piast II Gliwice
Przemsza Siewierz
3:2
Szombierki Bytom
GKS II Katowice
3:1
Raków II Częstochowa
KS Panki
2:3
MKS Myszków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
1:0
Sarmacja Będzin
RKS Grodziec Będzin
4:1
Ruch II Chorzów
Piast II Gliwice
1:0
KS Panki
Szombierki Bytom
5:0
Górnik Piaski Czeladź
Ruch Radzionków
2:1
GKS II Katowice
MKS Myszków
2:1
Slavia Ruda Śląska
Raków II Częstochowa
3:3
Przemsza Siewierz
GKS II Tychy
3:1
Polonia Poraj
Nadwiślan Góra
2:2
Warta Zawiercie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
0:1
Piast II Gliwice
Ruch II Chorzów
1:4
Sarmacja Będzin
Warta Zawiercie
3:1
Szombierki Bytom
RKS Grodziec Będzin
2:1
GKS II Tychy
Górnik Piaski Czeladź
0:1
Raków II Częstochowa
Polonia Poraj
3:1
MKS Myszków
Przemsza Siewierz
2:1
Ruch Radzionków
GKS II Katowice
0:1
Gwarek Tarnowskie Góry
KS Panki
0:3
Nadwiślan Góra
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Radzionków
1:1
Górnik Piaski Czeladź
GKS II Tychy
8:0
Ruch II Chorzów
Gwarek Tarnowskie Góry
2:1
Przemsza Siewierz
Sarmacja Będzin
5:1
GKS II Katowice
Piast II Gliwice
1:3
Polonia Poraj
Szombierki Bytom
1:0
KS Panki
MKS Myszków
2:1
RKS Grodziec Będzin
Raków II Częstochowa
0:0
Warta Zawiercie
Nadwiślan Góra
1:0
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
0:1
Gwarek Tarnowskie Góry
RKS Grodziec Będzin
1:2
Piast II Gliwice
Slavia Ruda Śląska
1:2
Szombierki Bytom
Polonia Poraj
2:2
Nadwiślan Góra
Warta Zawiercie
2:1
Ruch Radzionków
Przemsza Siewierz
2:3
Sarmacja Będzin
Ruch II Chorzów
6:1
GKS II Katowice
GKS II Tychy
2:1
MKS Myszków
KS Panki
1:3
Raków II Częstochowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki Bytom
4:2
Polonia Poraj
Gwarek Tarnowskie Góry
3:0
Warta Zawiercie
Sarmacja Będzin
5:0
Górnik Piaski Czeladź
Piast II Gliwice
3:0
GKS II Tychy
Ruch Radzionków
4:1
KS Panki
MKS Myszków
2:4
Ruch II Chorzów
GKS II Katowice
1:3
Przemsza Siewierz
Raków II Częstochowa
4:1
Slavia Ruda Śląska
Nadwiślan Góra
1:0
RKS Grodziec Będzin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
4:2
GKS II Katowice
RKS Grodziec Będzin
0:4
Szombierki Bytom
Slavia Ruda Śląska
0:6
Ruch Radzionków
Ruch II Chorzów
1:2
Przemsza Siewierz
Polonia Poraj
3:3
Raków II Częstochowa
MKS Myszków
1:0
Piast II Gliwice
Warta Zawiercie
2:1
Sarmacja Będzin
GKS II Tychy
0:0
Nadwiślan Góra
KS Panki
0:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Góra
1:1
MKS Myszków
Gwarek Tarnowskie Góry
1:0
Slavia Ruda Śląska
Sarmacja Będzin
9:0
KS Panki
Piast II Gliwice
0:1
Ruch II Chorzów
Ruch Radzionków
5:0
Polonia Poraj
Przemsza Siewierz
3:4
Górnik Piaski Czeladź
Szombierki Bytom
2:1
GKS II Tychy
Raków II Częstochowa
3:1
RKS Grodziec Będzin
GKS II Katowice
1:2
Warta Zawiercie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
0:2
Sarmacja Będzin
Ruch II Chorzów
2:1
Górnik Piaski Czeladź
Piast II Gliwice
0:2
Nadwiślan Góra
RKS Grodziec Będzin
2:1
Ruch Radzionków
Polonia Poraj
3:2
Gwarek Tarnowskie Góry
MKS Myszków
1:1
Szombierki Bytom
KS Panki
1:0
GKS II Katowice
Warta Zawiercie
1:2
Przemsza Siewierz
GKS II Tychy
2:3
Raków II Częstochowa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Góra
4:1
Ruch II Chorzów
Górnik Piaski Czeladź
0:3
Warta Zawiercie
Gwarek Tarnowskie Góry
1:0
RKS Grodziec Będzin
Sarmacja Będzin
0:0
Polonia Poraj
Szombierki Bytom
0:1
Piast II Gliwice
Ruch Radzionków
3:2
GKS II Tychy
Przemsza Siewierz
3:1
KS Panki
Raków II Częstochowa
4:0
MKS Myszków
GKS II Katowice
1:1
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Katowice
3:3
Polonia Poraj
Górnik Piaski Czeladź
3:1
KS Panki
Gwarek Tarnowskie Góry
1:1
GKS II Tychy
Sarmacja Będzin
2:3
RKS Grodziec Będzin
Szombierki Bytom
3:0*
Nadwiślan Góra
Ruch Radzionków
2:0
MKS Myszków
Przemsza Siewierz
0:0
Slavia Ruda Śląska
Raków II Częstochowa
2:2
Piast II Gliwice
Ruch II Chorzów
4:2
Warta Zawiercie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Góra
0:3*
Raków II Częstochowa
RKS Grodziec Będzin
2:2
GKS II Katowice
Slavia Ruda Śląska
7:0
Górnik Piaski Czeladź
Szombierki Bytom
3:1
Ruch II Chorzów
Polonia Poraj
1:0
Przemsza Siewierz
MKS Myszków
1:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Piast II Gliwice
0:2
Ruch Radzionków
GKS II Tychy
2:3
Sarmacja Będzin
KS Panki
4:3
Warta Zawiercie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków II Częstochowa
1:1
Szombierki Bytom
Ruch II Chorzów
6:0
KS Panki
Górnik Piaski Czeladź
0:0
Polonia Poraj
Gwarek Tarnowskie Góry
4:0
Piast II Gliwice
Sarmacja Będzin
3:2
MKS Myszków
Ruch Radzionków
3:0*
Nadwiślan Góra
Warta Zawiercie
2:0
Slavia Ruda Śląska
Przemsza Siewierz
1:3
RKS Grodziec Będzin
GKS II Katowice
2:0
GKS II Tychy
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Tychy
4:1
Przemsza Siewierz
Slavia Ruda Śląska
5:0
KS Panki
Nadwiślan Góra
0:3*
Gwarek Tarnowskie Góry
RKS Grodziec Będzin
6:1
Górnik Piaski Czeladź
Piast II Gliwice
0:3
Sarmacja Będzin
Szombierki Bytom
3:0
Ruch Radzionków
Polonia Poraj
1:1
Warta Zawiercie
MKS Myszków
1:1
GKS II Katowice
Raków II Częstochowa
1:1
Ruch II Chorzów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
3:0
Szombierki Bytom
Sarmacja Będzin
3:0*
Nadwiślan Góra
Slavia Ruda Śląska
6:0
Ruch II Chorzów
Ruch Radzionków
0:4
Raków II Częstochowa
Warta Zawiercie
4:2
RKS Grodziec Będzin
Przemsza Siewierz
1:3
MKS Myszków
GKS II Katowice
0:1
Piast II Gliwice
Górnik Piaski Czeladź
0:2
GKS II Tychy
KS Panki
1:1
Polonia Poraj
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków II Częstochowa
0:5
Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Poraj
1:1
Slavia Ruda Śląska
Nadwiślan Góra
0:3*
GKS II Katowice
RKS Grodziec Będzin
4:2
KS Panki
Szombierki Bytom
3:1
Sarmacja Będzin
Ruch Radzionków
5:1
Ruch II Chorzów
MKS Myszków
1:3
Górnik Piaski Czeladź
GKS II Tychy
3:1
Warta Zawiercie
Piast II Gliwice
1:1
Przemsza Siewierz
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
0:1
Piast II Gliwice
Gwarek Tarnowskie Góry
0:1
Ruch Radzionków
Sarmacja Będzin
1:2
Raków II Częstochowa
Slavia Ruda Śląska
1:0
RKS Grodziec Będzin
Ruch II Chorzów
2:2
Polonia Poraj
GKS II Katowice
0:1
Szombierki Bytom
KS Panki
1:3
GKS II Tychy
Warta Zawiercie
4:1
MKS Myszków
Przemsza Siewierz
3:0*
Nadwiślan Góra
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Góra
0:3*
Górnik Piaski Czeladź
Gwarek Tarnowskie Góry
6:1
Ruch II Chorzów
RKS Grodziec Będzin
3:3
Polonia Poraj
Szombierki Bytom
3:3
Przemsza Siewierz
Ruch Radzionków
1:0
Sarmacja Będzin
MKS Myszków
1:0
KS Panki
Raków II Częstochowa
3:1
GKS II Katowice
Piast II Gliwice
2:1
Warta Zawiercie
GKS II Tychy
3:3
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
3:0*
Nadwiślan Góra
Przemsza Siewierz
4:1
Raków II Częstochowa
Górnik Piaski Czeladź
0:3
Szombierki Bytom
Sarmacja Będzin
2:3
Gwarek Tarnowskie Góry
Slavia Ruda Śląska
3:3
MKS Myszków
Ruch II Chorzów
0:3
RKS Grodziec Będzin
Polonia Poraj
1:1
GKS II Tychy
GKS II Katowice
1:0
Ruch Radzionków
KS Panki
3:2
Piast II Gliwice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Tychy
3:1
RKS Grodziec Będzin
Nadwiślan Góra
0:3*
KS Panki
Gwarek Tarnowskie Góry
6:0
GKS II Katowice
Sarmacja Będzin
1:2
Ruch II Chorzów
Piast II Gliwice
2:0
Slavia Ruda Śląska
Szombierki Bytom
5:2
Warta Zawiercie
Ruch Radzionków
4:1
Przemsza Siewierz
MKS Myszków
1:1
Polonia Poraj
Raków II Częstochowa
0:2
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
0:0
Ruch Radzionków
RKS Grodziec Będzin
1:0
MKS Myszków
Slavia Ruda Śląska
3:0*
Nadwiślan Góra
Ruch II Chorzów
2:3
GKS II Tychy
Polonia Poraj
3:3
Piast II Gliwice
GKS II Katowice
1:2
Sarmacja Będzin
KS Panki
2:3
Szombierki Bytom
Warta Zawiercie
1:0
Raków II Częstochowa
Przemsza Siewierz
2:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Katowice
2:1
Ruch II Chorzów
Nadwiślan Góra
0:3*
Polonia Poraj
Gwarek Tarnowskie Góry
2:0
Górnik Piaski Czeladź
Sarmacja Będzin
0:1
Przemsza Siewierz
Piast II Gliwice
4:4
RKS Grodziec Będzin
Ruch Radzionków
1:0
Warta Zawiercie
MKS Myszków
3:0
GKS II Tychy
Raków II Częstochowa
6:2
KS Panki
Szombierki Bytom
3:0
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch II Chorzów
3:0
MKS Myszków
Górnik Piaski Czeladź
1:1
Sarmacja Będzin
RKS Grodziec Będzin
3:0*
Nadwiślan Góra
Slavia Ruda Śląska
1:1
Raków II Częstochowa
Polonia Poraj
1:1
Szombierki Bytom
Warta Zawiercie
0:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Przemsza Siewierz
3:0
GKS II Katowice
GKS II Tychy
4:1
Piast II Gliwice
KS Panki
1:4
Ruch Radzionków
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
0:0
MKS Myszków
Nadwiślan Góra
0:3*
GKS II Tychy
Gwarek Tarnowskie Góry
5:1
KS Panki
Sarmacja Będzin
6:1
Warta Zawiercie
Szombierki Bytom
2:2
RKS Grodziec Będzin
Ruch Radzionków
0:2
Slavia Ruda Śląska
Przemsza Siewierz
1:0
Ruch II Chorzów
Raków II Częstochowa
2:4
Polonia Poraj
GKS II Katowice
0:0
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Tychy
1:1
Szombierki Bytom
Górnik Piaski Czeladź
3:1
Przemsza Siewierz
RKS Grodziec Będzin
2:0
Raków II Częstochowa
Slavia Ruda Śląska
1:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch II Chorzów
4:0
Piast II Gliwice
Polonia Poraj
1:1
Ruch Radzionków
MKS Myszków
3:0*
Nadwiślan Góra
KS Panki
0:3
Sarmacja Będzin
Warta Zawiercie
1:3
GKS II Katowice
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków II Częstochowa
1:4
GKS II Tychy
Nadwiślan Góra
0:3*
Piast II Gliwice
Górnik Piaski Czeladź
2:0
Ruch II Chorzów
Gwarek Tarnowskie Góry
2:0
Polonia Poraj
Sarmacja Będzin
2:0
Slavia Ruda Śląska
Szombierki Bytom
2:0
MKS Myszków
Ruch Radzionków
3:1
RKS Grodziec Będzin
GKS II Katowice
2:3
KS Panki
Przemsza Siewierz
4:2
Warta Zawiercie
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
1:1
Górnik Piaski Czeladź
RKS Grodziec Będzin
3:0
Gwarek Tarnowskie Góry
Slavia Ruda Śląska
2:1
GKS II Katowice
Ruch II Chorzów
3:0*
Nadwiślan Góra
Piast II Gliwice
1:3
Szombierki Bytom
Polonia Poraj
5:2
Sarmacja Będzin
MKS Myszków
3:0
Raków II Częstochowa
KS Panki
1:1
Przemsza Siewierz
GKS II Tychy
1:5
Ruch Radzionków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?