Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
1:1
Concordia Knurów
Górnik Piaski Czeladź
1:2
Slavia Ruda Śląska
Gwarek Tarnowskie Góry
2:1
Fortuna Gliwice
Zieloni Żarki
3:3
Sarmacja Będzin
Unia Ząbkowice
3:2
MLKS Woźniki
Ruch Radzionków
3:0
RKS Grodziec Będzin
Polonia Poraj
2:2
Przyszłość Ciochowice
Raków II Częstochowa
3:0
Pilica Koniecpol
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
0:2
Ruch Radzionków
Concordia Knurów
3:2
Fortuna Gliwice
MLKS Woźniki
2:2
Raków II Częstochowa
Przyszłość Ciochowice
2:1
Górnik Piaski Czeladź
RKS Grodziec Będzin
1:0
Zieloni Żarki
Sarmacja Będzin
2:3
Unia Ząbkowice
LKS Kamienica Polska
0:0
Polonia Poraj
Pilica Koniecpol
1:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
1:2
LKS Kamienica Polska
Gwarek Tarnowskie Góry
1:1
MLKS Woźniki
Zieloni Żarki
3:0
Slavia Ruda Śląska
Unia Ząbkowice
1:2
RKS Grodziec Będzin
Ruch Radzionków
3:0
Przyszłość Ciochowice
Fortuna Gliwice
2:1
Pilica Koniecpol
Polonia Poraj
3:1
Concordia Knurów
Raków II Częstochowa
3:4
Sarmacja Będzin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
1:4
Ruch Radzionków
Concordia Knurów
4:0
Pilica Koniecpol
MLKS Woźniki
6:2
Fortuna Gliwice
Przyszłość Ciochowice
3:1
Zieloni Żarki
RKS Grodziec Będzin
0:1
Raków II Częstochowa
Sarmacja Będzin
3:0
Gwarek Tarnowskie Góry
Slavia Ruda Śląska
1:1
Unia Ząbkowice
Polonia Poraj
0:1
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
5:0
RKS Grodziec Będzin
Zieloni Żarki
3:2
LKS Kamienica Polska
Unia Ząbkowice
0:1
Przyszłość Ciochowice
Fortuna Gliwice
0:2
Sarmacja Będzin
Górnik Piaski Czeladź
0:0
Concordia Knurów
Pilica Koniecpol
1:0
MLKS Woźniki
Raków II Częstochowa
6:0
Slavia Ruda Śląska
Ruch Radzionków
4:1
Polonia Poraj
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
3:2
MLKS Woźniki
LKS Kamienica Polska
6:2
Unia Ząbkowice
Górnik Piaski Czeladź
0:3
Ruch Radzionków
Przyszłość Ciochowice
1:9
Raków II Częstochowa
RKS Grodziec Będzin
3:1
Fortuna Gliwice
Slavia Ruda Śląska
2:0
Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Poraj
1:2
Zieloni Żarki
Sarmacja Będzin
0:2
Pilica Koniecpol
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
5:1
Przyszłość Ciochowice
MLKS Woźniki
1:2
Sarmacja Będzin
Zieloni Żarki
5:1
Górnik Piaski Czeladź
Unia Ząbkowice
2:3
Polonia Poraj
Ruch Radzionków
3:2
Concordia Knurów
Fortuna Gliwice
2:5
Slavia Ruda Śląska
Raków II Częstochowa
1:1
LKS Kamienica Polska
Pilica Koniecpol
2:0
RKS Grodziec Będzin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
0:3*
Gwarek Tarnowskie Góry
Concordia Knurów
3:1
Sarmacja Będzin
Górnik Piaski Czeladź
1:4
Unia Ząbkowice
Przyszłość Ciochowice
2:0
Fortuna Gliwice
RKS Grodziec Będzin
2:5
MLKS Woźniki
Slavia Ruda Śląska
4:0
Pilica Koniecpol
Ruch Radzionków
4:0
Zieloni Żarki
Polonia Poraj
2:2
Raków II Częstochowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Polonia Poraj
MLKS Woźniki
- : -
Slavia Ruda Śląska
Pilica Koniecpol
- : -
Przyszłość Ciochowice
Sarmacja Będzin
- : -
RKS Grodziec Będzin
Zieloni Żarki
- : -
Concordia Knurów
Unia Ząbkowice
- : -
Ruch Radzionków
Fortuna Gliwice
- : -
LKS Kamienica Polska
Raków II Częstochowa
2:2
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
- : -
Pilica Koniecpol
Concordia Knurów
- : -
RKS Grodziec Będzin
Górnik Piaski Czeladź
1:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Przyszłość Ciochowice
- : -
MLKS Woźniki
Slavia Ruda Śląska
- : -
Sarmacja Będzin
Zieloni Żarki
- : -
Unia Ząbkowice
Ruch Radzionków
- : -
Raków II Częstochowa
Polonia Poraj
- : -
Fortuna Gliwice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Ruch Radzionków
MLKS Woźniki
- : -
LKS Kamienica Polska
Pilica Koniecpol
- : -
Polonia Poraj
Raków II Częstochowa
- : -
Zieloni Żarki
RKS Grodziec Będzin
- : -
Slavia Ruda Śląska
Sarmacja Będzin
- : -
Przyszłość Ciochowice
Unia Ząbkowice
- : -
Concordia Knurów
Fortuna Gliwice
- : -
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
- : -
Sarmacja Będzin
Concordia Knurów
- : -
Slavia Ruda Śląska
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Pilica Koniecpol
Przyszłość Ciochowice
- : -
RKS Grodziec Będzin
Zieloni Żarki
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Unia Ząbkowice
- : -
Raków II Częstochowa
Ruch Radzionków
- : -
Fortuna Gliwice
Polonia Poraj
- : -
MLKS Woźniki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Unia Ząbkowice
MLKS Woźniki
- : -
Górnik Piaski Czeladź
Pilica Koniecpol
- : -
Ruch Radzionków
Raków II Częstochowa
- : -
Concordia Knurów
RKS Grodziec Będzin
- : -
LKS Kamienica Polska
Sarmacja Będzin
- : -
Polonia Poraj
Slavia Ruda Śląska
- : -
Przyszłość Ciochowice
Fortuna Gliwice
- : -
Zieloni Żarki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
- : -
Slavia Ruda Śląska
Concordia Knurów
- : -
Przyszłość Ciochowice
Raków II Częstochowa
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Zieloni Żarki
- : -
Pilica Koniecpol
Unia Ząbkowice
- : -
Fortuna Gliwice
Ruch Radzionków
- : -
MLKS Woźniki
Polonia Poraj
- : -
RKS Grodziec Będzin
Górnik Piaski Czeladź
3:0
Sarmacja Będzin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
- : -
Zieloni Żarki
Pilica Koniecpol
- : -
Unia Ząbkowice
RKS Grodziec Będzin
- : -
Górnik Piaski Czeladź
Sarmacja Będzin
- : -
Ruch Radzionków
Slavia Ruda Śląska
- : -
Polonia Poraj
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
0:1
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
1:3
Polonia Poraj
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
2:4
Zieloni Żarki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
3:0
Raków II Częstochowa
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
1:2
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
1:1
Górnik Piaski Czeladź
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?