Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
2:1
Przemsza Siewierz
Przyszłość Ciochowice
0:2
MKS Myszków
RKS Grodziec Będzin
2:1
Unia Ząbkowice
Slavia Ruda Śląska
0:0
Sarmacja Będzin
Zieloni Żarki
1:0
GKS II Katowice
Górnik Wesoła
1:0
Raków II Częstochowa
Ruch Radzionków
5:0
Górnik Piaski Czeladź
Polonia Poraj
4:1
Concordia Knurów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
2:0
Ruch Radzionków
Concordia Knurów
3:3
Slavia Ruda Śląska
Górnik Piaski Czeladź
1:2
Górnik Wesoła
Przyszłość Ciochowice
0:7
RKS Grodziec Będzin
Raków II Częstochowa
1:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Sarmacja Będzin
1:1
Zieloni Żarki
MKS Myszków
1:0
GKS II Katowice
Przemsza Siewierz
4:1
Polonia Poraj
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
4:0
Górnik Piaski Czeladź
RKS Grodziec Będzin
0:0
MKS Myszków
Slavia Ruda Śląska
0:1
Przemsza Siewierz
Zieloni Żarki
1:3
Concordia Knurów
Górnik Wesoła
4:1
Unia Ząbkowice
Ruch Radzionków
7:0
Przyszłość Ciochowice
Polonia Poraj
3:0
Raków II Częstochowa
GKS II Katowice
5:1
Sarmacja Będzin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
2:1
GKS II Katowice
Unia Ząbkowice
3:3
Gwarek Tarnowskie Góry
Przyszłość Ciochowice
0:1
Górnik Wesoła
RKS Grodziec Będzin
0:2
Ruch Radzionków
MKS Myszków
2:0
Sarmacja Będzin
Przemsza Siewierz
2:1
Zieloni Żarki
Raków II Częstochowa
1:1
Slavia Ruda Śląska
Górnik Piaski Czeladź
1:4
Polonia Poraj
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poraj
0:0
Unia Ząbkowice
Slavia Ruda Śląska
1:2
Górnik Piaski Czeladź
Gwarek Tarnowskie Góry
3:0
Przyszłość Ciochowice
Sarmacja Będzin
4:2
Concordia Knurów
Zieloni Żarki
1:3
Raków II Częstochowa
Górnik Wesoła
1:1
RKS Grodziec Będzin
Ruch Radzionków
5:0
MKS Myszków
GKS II Katowice
5:2
Przemsza Siewierz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Grodziec Będzin
0:3
Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik Piaski Czeladź
2:1
Zieloni Żarki
Przyszłość Ciochowice
1:5
Polonia Poraj
Unia Ząbkowice
0:2
Slavia Ruda Śląska
Ruch Radzionków
6:0
Górnik Wesoła
MKS Myszków
1:1
Concordia Knurów
Raków II Częstochowa
1:4
GKS II Katowice
Przemsza Siewierz
0:3
Sarmacja Będzin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
2:1
Przemsza Siewierz
Górnik Wesoła
3:4
MKS Myszków
Gwarek Tarnowskie Góry
3:2
Ruch Radzionków
Sarmacja Będzin
7:3
Raków II Częstochowa
Slavia Ruda Śląska
4:0
Przyszłość Ciochowice
Zieloni Żarki
2:2
Unia Ząbkowice
Polonia Poraj
4:2
RKS Grodziec Będzin
GKS II Katowice
2:0
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
1:2
Sarmacja Będzin
Przyszłość Ciochowice
1:6
Zieloni Żarki
Raków II Częstochowa
4:1
Concordia Knurów
RKS Grodziec Będzin
6:2
Slavia Ruda Śląska
Górnik Wesoła
0:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Unia Ząbkowice
0:3
GKS II Katowice
Ruch Radzionków
3:0
Polonia Poraj
MKS Myszków
3:0
Przemsza Siewierz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
2:4
Górnik Piaski Czeladź
Gwarek Tarnowskie Góry
4:0
MKS Myszków
Sarmacja Będzin
1:3
Unia Ząbkowice
Slavia Ruda Śląska
2:4
Ruch Radzionków
Zieloni Żarki
1:3
RKS Grodziec Będzin
Polonia Poraj
1:1
Górnik Wesoła
GKS II Katowice
10:0
Przyszłość Ciochowice
Przemsza Siewierz
3:4
Raków II Częstochowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
3:1
Przemsza Siewierz
Gwarek Tarnowskie Góry
0:0
Polonia Poraj
Przyszłość Ciochowice
0:6
Sarmacja Będzin
RKS Grodziec Będzin
5:0
GKS II Katowice
Górnik Wesoła
0:1
Slavia Ruda Śląska
Unia Ząbkowice
0:2
Concordia Knurów
Ruch Radzionków
3:0
Zieloni Żarki
MKS Myszków
2:1
Raków II Częstochowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
9:0
Przyszłość Ciochowice
Raków II Częstochowa
5:0
Górnik Piaski Czeladź
Sarmacja Będzin
0:2
RKS Grodziec Będzin
Slavia Ruda Śląska
2:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Zieloni Żarki
1:3
Górnik Wesoła
Polonia Poraj
2:0
MKS Myszków
GKS II Katowice
2:1
Ruch Radzionków
Przemsza Siewierz
0:4
Unia Ząbkowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
2:0
Zieloni Żarki
Przyszłość Ciochowice
0:4
Przemsza Siewierz
RKS Grodziec Będzin
2:0
Concordia Knurów
Górnik Wesoła
0:4
GKS II Katowice
Unia Ząbkowice
3:1
Raków II Częstochowa
Ruch Radzionków
1:2
Sarmacja Będzin
Polonia Poraj
3:1
Slavia Ruda Śląska
MKS Myszków
3:2
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
2:2
Ruch Radzionków
Górnik Piaski Czeladź
2:2
Unia Ząbkowice
Raków II Częstochowa
10:0
Przyszłość Ciochowice
Sarmacja Będzin
9:0
Górnik Wesoła
Slavia Ruda Śląska
3:2
MKS Myszków
Zieloni Żarki
1:1
Polonia Poraj
GKS II Katowice
0:0
Gwarek Tarnowskie Góry
Przemsza Siewierz
1:1
RKS Grodziec Będzin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
2:1
Sarmacja Będzin
Przyszłość Ciochowice
0:4
Górnik Piaski Czeladź
RKS Grodziec Będzin
2:3
Raków II Częstochowa
Slavia Ruda Śląska
4:0
Zieloni Żarki
Górnik Wesoła
0:2
Concordia Knurów
Ruch Radzionków
2:0
Przemsza Siewierz
Polonia Poraj
1:1
GKS II Katowice
MKS Myszków
2:1
Unia Ząbkowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
1:4
Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik Piaski Czeladź
0:1
RKS Grodziec Będzin
Raków II Częstochowa
0:0
Ruch Radzionków
Sarmacja Będzin
2:2
Polonia Poraj
Zieloni Żarki
0:1
MKS Myszków
Unia Ząbkowice
7:0
Przyszłość Ciochowice
GKS II Katowice
4:1
Slavia Ruda Śląska
Przemsza Siewierz
6:0
Górnik Wesoła
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
1:0
Polonia Poraj
Górnik Piaski Czeladź
0:1
Ruch Radzionków
Sarmacja Będzin
3:2
Slavia Ruda Śląska
Unia Ząbkowice
0:3*
RKS Grodziec Będzin
MKS Myszków
2:0
Przyszłość Ciochowice
Przemsza Siewierz
0:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Raków II Częstochowa
2:1
Górnik Wesoła
GKS II Katowice
1:2
Zieloni Żarki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
5:1
Concordia Knurów
Gwarek Tarnowskie Góry
2:1
Raków II Częstochowa
RKS Grodziec Będzin
3:0
Przyszłość Ciochowice
Zieloni Żarki
1:2
Sarmacja Będzin
Górnik Wesoła
0:5
Górnik Piaski Czeladź
Ruch Radzionków
3:0*
Unia Ząbkowice
Polonia Poraj
1:1
Przemsza Siewierz
GKS II Katowice
0:0
MKS Myszków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
1:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Przyszłość Ciochowice
3:6
Ruch Radzionków
Sarmacja Będzin
2:0
GKS II Katowice
Unia Ząbkowice
0:3*
Górnik Wesoła
MKS Myszków
2:2
RKS Grodziec Będzin
Przemsza Siewierz
0:2
Slavia Ruda Śląska
Concordia Knurów
4:0
Zieloni Żarki
Raków II Częstochowa
2:0
Polonia Poraj
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
3:1
Raków II Częstochowa
Górnik Wesoła
3:0
Przyszłość Ciochowice
Gwarek Tarnowskie Góry
3:0*
Unia Ząbkowice
Sarmacja Będzin
0:3
MKS Myszków
Zieloni Żarki
2:3
Przemsza Siewierz
Ruch Radzionków
1:3
RKS Grodziec Będzin
Polonia Poraj
2:1
Górnik Piaski Czeladź
GKS II Katowice
4:0
Concordia Knurów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
1:3
Sarmacja Będzin
Górnik Piaski Czeladź
3:3
Slavia Ruda Śląska
Przyszłość Ciochowice
0:9
Gwarek Tarnowskie Góry
RKS Grodziec Będzin
1:0
Górnik Wesoła
Unia Ząbkowice
0:3*
Polonia Poraj
MKS Myszków
0:2
Ruch Radzionków
Przemsza Siewierz
1:0
GKS II Katowice
Raków II Częstochowa
5:1
Zieloni Żarki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
0:2
MKS Myszków
Zieloni Żarki
0:1
Górnik Piaski Czeladź
Górnik Wesoła
0:4
Ruch Radzionków
Gwarek Tarnowskie Góry
0:0
RKS Grodziec Będzin
Sarmacja Będzin
2:1
Przemsza Siewierz
Slavia Ruda Śląska
3:0*
Unia Ząbkowice
Polonia Poraj
4:0
Przyszłość Ciochowice
GKS II Katowice
0:0
Raków II Częstochowa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
2:0
GKS II Katowice
Przyszłość Ciochowice
1:6
Slavia Ruda Śląska
Raków II Częstochowa
2:2
Sarmacja Będzin
RKS Grodziec Będzin
3:0
Polonia Poraj
Unia Ząbkowice
0:3*
Zieloni Żarki
Ruch Radzionków
0:2
Gwarek Tarnowskie Góry
MKS Myszków
5:2
Górnik Wesoła
Przemsza Siewierz
1:0
Concordia Knurów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
3:1
Górnik Piaski Czeladź
Slavia Ruda Śląska
1:2
RKS Grodziec Będzin
Gwarek Tarnowskie Góry
4:0
Górnik Wesoła
Zieloni Żarki
1:0
Przyszłość Ciochowice
Polonia Poraj
1:3
Ruch Radzionków
GKS II Katowice
3:0*
Unia Ząbkowice
Przemsza Siewierz
6:2
MKS Myszków
Concordia Knurów
6:0
Raków II Częstochowa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
0:0
Concordia Knurów
Przyszłość Ciochowice
1:0
GKS II Katowice
RKS Grodziec Będzin
2:0
Zieloni Żarki
Górnik Wesoła
0:4
Polonia Poraj
Unia Ząbkowice
0:3*
Sarmacja Będzin
Ruch Radzionków
5:3
Slavia Ruda Śląska
MKS Myszków
0:0
Gwarek Tarnowskie Góry
Raków II Częstochowa
0:0
Przemsza Siewierz
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków II Częstochowa
0:3
MKS Myszków
Slavia Ruda Śląska
2:2
Górnik Wesoła
GKS II Katowice
5:1
RKS Grodziec Będzin
Concordia Knurów
3:0*
Unia Ząbkowice
Sarmacja Będzin
3:0
Przyszłość Ciochowice
Zieloni Żarki
1:6
Ruch Radzionków
Polonia Poraj
1:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Przemsza Siewierz
1:0
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
0:2
Concordia Knurów
Górnik Piaski Czeladź
2:2
Raków II Częstochowa
Gwarek Tarnowskie Góry
2:2
Slavia Ruda Śląska
RKS Grodziec Będzin
0:0
Sarmacja Będzin
Górnik Wesoła
1:1
Zieloni Żarki
Unia Ząbkowice
0:3*
Przemsza Siewierz
Ruch Radzionków
3:0
GKS II Katowice
MKS Myszków
3:1
Polonia Poraj
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
1:0
RKS Grodziec Będzin
Górnik Piaski Czeladź
3:2
MKS Myszków
Raków II Częstochowa
3:0*
Unia Ząbkowice
Sarmacja Będzin
1:0
Ruch Radzionków
Slavia Ruda Śląska
2:3
Polonia Poraj
Zieloni Żarki
0:3
Gwarek Tarnowskie Góry
GKS II Katowice
4:0
Górnik Wesoła
Przemsza Siewierz
6:1
Przyszłość Ciochowice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
0:4
Raków II Częstochowa
Gwarek Tarnowskie Góry
3:0
GKS II Katowice
RKS Grodziec Będzin
0:3
Przemsza Siewierz
Unia Ząbkowice
0:3*
Górnik Piaski Czeladź
Ruch Radzionków
3:1
Concordia Knurów
Polonia Poraj
3:1
Zieloni Żarki
MKS Myszków
1:2
Slavia Ruda Śląska
Górnik Wesoła
0:5
Sarmacja Będzin
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków II Częstochowa
2:5
RKS Grodziec Będzin
Zieloni Żarki
0:2
Slavia Ruda Śląska
Concordia Knurów
5:0
Górnik Wesoła
Górnik Piaski Czeladź
4:0
Przyszłość Ciochowice
Sarmacja Będzin
1:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Unia Ząbkowice
0:3*
MKS Myszków
GKS II Katowice
0:4
Polonia Poraj
Przemsza Siewierz
3:2
Ruch Radzionków
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Radzionków
2:0
Raków II Częstochowa
Gwarek Tarnowskie Góry
2:0
Concordia Knurów
Przyszłość Ciochowice
3:0*
Unia Ząbkowice
RKS Grodziec Będzin
3:2
Górnik Piaski Czeladź
Slavia Ruda Śląska
1:4
GKS II Katowice
Górnik Wesoła
2:2
Przemsza Siewierz
Polonia Poraj
1:3
Sarmacja Będzin
MKS Myszków
2:1
Zieloni Żarki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?