Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Góra
2:0
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Odra Ścinawa
0:1
Zagłębie II Lubin
Czarni Rokiki
14:1
Kuźnia Jawor
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rokiki
6:0
Odra Ścinawa
Zagłębie II Lubin
5:1
Pogoń Góra
Kuźnia Jawor
3:1
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
0:6
Zagłębie II Lubin
Odra Ścinawa
4:1
Kuźnia Jawor
Pogoń Góra
0:5
Czarni Rokiki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rokiki
3:0
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Odra Ścinawa
6:2
Pogoń Góra
Kuźnia Jawor
0:2
Zagłębie II Lubin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Lubin
3:0
Czarni Rokiki
Pogoń Góra
3:0
Kuźnia Jawor
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
0:3
Odra Ścinawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
0:4
Pogoń Góra
Kuźnia Jawor
0:7
Czarni Rokiki
Zagłębie II Lubin
3:2
Odra Ścinawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
0:4
Kuźnia Jawor
Pogoń Góra
0:3
Zagłębie II Lubin
Odra Ścinawa
3:3
Czarni Rokiki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Jawor
3:4
Odra Ścinawa
Czarni Rokiki
7:0
Pogoń Góra
Zagłębie II Lubin
8:0
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
1:7
Czarni Rokiki
Zagłębie II Lubin
6:1
Kuźnia Jawor
Pogoń Góra
0:2
Odra Ścinawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Jawor
1:5
Pogoń Góra
Czarni Rokiki
2:3
Zagłębie II Lubin
Odra Ścinawa
4:0
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
0:2
Pogoń Góra
Zagłębie II Lubin
2:2
Odra Ścinawa
Kuźnia Jawor
0:5
Czarni Rokiki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Góra
0:4
Zagłębie II Lubin
Odra Ścinawa
2:2
Czarni Rokiki
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
3:1
Kuźnia Jawor
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rokiki
3:0*
Pogoń Góra
Kuźnia Jawor
2:4
Odra Ścinawa
Zagłębie II Lubin
1:0
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
0:6
Czarni Rokiki
Zagłębie II Lubin
5:1
Kuźnia Jawor
Pogoń Góra
2:1
Odra Ścinawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Jawor
2:0
Pogoń Góra
Czarni Rokiki
1:4
Zagłębie II Lubin
Odra Ścinawa
7:0
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rokiki
3:0
Kuźnia Jawor
Pogoń Góra
1:1
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Odra Ścinawa
1:3
Zagłębie II Lubin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rokiki
9:1
Odra Ścinawa
Kuźnia Jawor
2:1
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Zagłębie II Lubin
3:0
Pogoń Góra
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Góra
2:4
Czarni Rokiki
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
1:6
Zagłębie II Lubin
Odra Ścinawa
1:1
Kuźnia Jawor
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Jawor
0:7
Zagłębie II Lubin
Czarni Rokiki
4:0
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Odra Ścinawa
4:1
Pogoń Góra
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
2:3
Odra Ścinawa
Zagłębie II Lubin
4:2
Czarni Rokiki
Pogoń Góra
7:0
Kuźnia Jawor
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?