Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolektyw Radwanice
Pauza
Moto - Jelcz Oława
0:2
AZS Wrocław
Miedź Legnica
1:2
Czarni Jelcz-Laskowice
LUKS Ziemia Lubińska
0:13
Zagłębie II Lubin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Lubin
Pauza
AZS Wrocław
4:0
Miedź Legnica
Czarni Jelcz-Laskowice
7:0
LUKS Ziemia Lubińska
Kolektyw Radwanice
1:2
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
Pauza
Miedź Legnica
3:0
Kolektyw Radwanice
LUKS Ziemia Lubińska
1:6
AZS Wrocław
Zagłębie II Lubin
6:2
Czarni Jelcz-Laskowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jelcz-Laskowice
Pauza
Moto - Jelcz Oława
2:0
Miedź Legnica
Kolektyw Radwanice
5:1
LUKS Ziemia Lubińska
AZS Wrocław
0:2
Zagłębie II Lubin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
Pauza
Czarni Jelcz-Laskowice
1:0
AZS Wrocław
LUKS Ziemia Lubińska
0:6
Moto - Jelcz Oława
Zagłębie II Lubin
4:0
Kolektyw Radwanice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS Wrocław
Pauza
Miedź Legnica
9:1
LUKS Ziemia Lubińska
Kolektyw Radwanice
0:2
Czarni Jelcz-Laskowice
Moto - Jelcz Oława
2:2
Zagłębie II Lubin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Ziemia Lubińska
Pauza
AZS Wrocław
10:1
Kolektyw Radwanice
Czarni Jelcz-Laskowice
2:0
Moto - Jelcz Oława
Zagłębie II Lubin
3:1
Miedź Legnica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolektyw Radwanice
Pauza
AZS Wrocław
2:1
Moto - Jelcz Oława
Czarni Jelcz-Laskowice
1:2
Miedź Legnica
Zagłębie II Lubin
11:0
LUKS Ziemia Lubińska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Lubin
Pauza
LUKS Ziemia Lubińska
0:8
Czarni Jelcz-Laskowice
Miedź Legnica
5:0
AZS Wrocław
Moto - Jelcz Oława
2:1
Kolektyw Radwanice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
Pauza
AZS Wrocław
14:0
LUKS Ziemia Lubińska
Kolektyw Radwanice
0:3
Miedź Legnica
Czarni Jelcz-Laskowice
0:1
Zagłębie II Lubin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jelcz-Laskowice
Pauza
LUKS Ziemia Lubińska
0:8
Kolektyw Radwanice
Zagłębie II Lubin
5:1
AZS Wrocław
Miedź Legnica
2:0
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
Pauza
Moto - Jelcz Oława
6:0
LUKS Ziemia Lubińska
Kolektyw Radwanice
2:10
Zagłębie II Lubin
AZS Wrocław
0:3
Czarni Jelcz-Laskowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS Wrocław
Pauza
LUKS Ziemia Lubińska
0:8
Miedź Legnica
Czarni Jelcz-Laskowice
6:0
Kolektyw Radwanice
Zagłębie II Lubin
9:0
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Ziemia Lubińska
Pauza
Miedź Legnica
3:0
Zagłębie II Lubin
Moto - Jelcz Oława
0:0
Czarni Jelcz-Laskowice
Kolektyw Radwanice
3:1
AZS Wrocław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?