Terminarz

Wybierz
Runda wstępna
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sokołowice
1:5
Olimpia Oleśnica
Żak Wrocław
1:5
Błękitni Gniechowice
Silesia Szymanów
0:3*
Tur Wrocław
PKS Augustyn
0:5
Orzeł Święta Katarzyna
Olimpia Żerniki Wrocławskie
3:1
White Bat Czerńczyce
Oleśnica Mała
0:1
Błękitni Siedlce
1/32 Pucharu Polski
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
1:6
Orzeł Pawłowice Wrocław
Sparta Wrocław
2:1
Polonia Miłoszyce
Błękitni Siedlce
2:2   k. 4 : 1
Czarni Jelcz-Laskowice
Piast Wrocław Żerniki
4:2
KS Łozina
Energetyk Siechnice
3:0*
LKS Stary Śleszów
KS Byków
0:1
MKP Wratislavia Wrocław
Olimpia Oleśnica
2:6
Wiwa Goszcz
LZS Bystre
0:8
Pogoń Oleśnica
Czarni Białków
0:9
Śląsk II Wrocław
Błyskawica Lenartowice
2:6
Polonia Środa Śląska
Odra Malczyce
5:1
Zjednoczeni Łowęcice
Orzeł Święta Katarzyna
2:2   k. 2 : 4
Kolektyw Radwanice
Piast Lutynia
1:10
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Polonia Wrocław
0:2
KP Brzeg Dolny
Polonia Wrocław
0:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Olimpia Żerniki Wrocławskie
0:9
GKS Kobierzyce
Piast Nadolice
1:1   k. 1 : 4
LKS Brożec
Błękitni Jerzmanowo
0:4
ORZEŁ
Polonia Grabowno Wielkie
0:6
Sokół Wielka Lipa
Skra Wojnowice
4:5
Burza-Dombud Chwalibożyce
Błękitni Gniechowice
3:3   k. 3 : 2
Sokół Marcinkowice
Tomtex Widawa Wrocław
1:7
Bumerang Wrocław
Nefryt Jordanów
5:1
Czarni Kondratowice
Gromnik Kuropatnik
1:1   k. 2 : 4
Strzelinianka Strzelin
Płomień Wisznia Mała
1:17
Ślęza Wrocław
Korona-Pęcz Szczawin
0:0   k. 2 : 1
KS Żórawina
Sokół Ujeździec Wielki
0:1
GKS Mirków/Długołęka
Victoria Zawonia
4:2
Polonia Trzebnica
KS Barycz Milicz
2:5
Piast Żmigród
Olimpia Bukowinka
2:2   k. 2 : 4
Dolpasz Skokowa
KS Poniatowice
2:1
Widawa Bierutów
KS Złotniki Wrocław
0:7
MKP Wołów
1/16 PUCHARU POLSKI
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolpasz Skokowa
3:1
KP Brzeg Dolny
MKP Wołów
2:0
Polonia Środa Śląska
Odra Malczyce
3:3
Orzeł Sadków
ORZEŁ
0:0   k. 5 : 4
Bumerang Wrocław
Wiwa Goszcz
1:0
Piast Żmigród
Energetyk Siechnice
1:1   k. 6 : 7
GKS Mirków/Długołęka
Piast Wrocław Żerniki
2:5
Ślęza Wrocław
Błękitni Siedlce
3:2
Strzelinianka Strzelin
Sparta Wrocław
0:2
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
KS Poniatowice
1:2
Pogoń Oleśnica
Victoria Zawonia
1:6
Sokół Wielka Lipa
Korona-Pęcz Szczawin
1:0
Burza-Dombud Chwalibożyce
Nefryt Jordanów
3:2
GKS Kobierzyce
LKS Brożec
0:4
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Błękitni Gniechowice
1:4
Śląsk II Wrocław
Kolektyw Radwanice
0:3
MKP Wratislavia Wrocław
1/8 PUCHARU POLSKI
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Korona-Pęcz Szczawin
1:2
Nefryt Jordanów
GKS Mirków/Długołęka
0:6
Śląsk II Wrocław
Błękitni Siedlce
0:12
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Wiwa Goszcz
3:1
Pogoń Oleśnica
MKP Wratislavia Wrocław
0:2
Ślęza Wrocław
Odra Malczyce
1:1   k. 6 : 5
MKP Wołów
Dolpasz Skokowa
1:1   k. 4 : 3
Sokół Wielka Lipa
1/4 PUCHARU POLSKI
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolpasz Skokowa
0:9
Ślęza Wrocław
Nefryt Jordanów
1:2
Śląsk II Wrocław
Odra Malczyce
4:1
Wiwa Goszcz
Orzeł Pawłowice Wrocław
0:6
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1/2 PUCHARU POLSKI
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena Błyskawica Gać
0:2
Ślęza Wrocław
Odra Malczyce
0:6
Śląsk II Wrocław
Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
1:2
Śląsk II Wrocław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?