Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM II Zagłębie Lubin
7:0
Chrobry Głogów
Gryf Świdnica
3:1
BKS Bolesławiec
Górnik Wałbrzych
1:0
Lechia Dzierżoniów
Karkonosze Jelenia Góra
3:5
Orzeł Ząbkowice Śląskie
KGHM ZANAM Polkowice
8:2
Miedź II Legnica
Olimpia Kamienna Gora
2:4
Kuźnia Jawor
COM 2012 Bolesławiec
0:7
Nysa Kłodzko
Śląsk II Wrocław
4:0
Victoria Świebodzice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
1:4
Karkonosze Jelenia Góra
Orzeł Ząbkowice Śląskie
9:0
KGHM ZANAM Polkowice
Lechia Dzierżoniów
2:1
Kuźnia Jawor
BKS Bolesławiec
0:2
Śląsk II Wrocław
Miedź II Legnica
2:6
Gryf Świdnica
Górnik Wałbrzych
2:6
KGHM II Zagłębie Lubin
Victoria Świebodzice
8:2
COM 2012 Bolesławiec
Nysa Kłodzko
1:2
Olimpia Kamienna Gora
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM II Zagłębie Lubin
8:0
Lechia Dzierżoniów
Gryf Świdnica
1:6
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Karkonosze Jelenia Góra
5:0
Górnik Wałbrzych
KGHM ZANAM Polkowice
6:2
Chrobry Głogów
Kuźnia Jawor
0:1
Nysa Kłodzko
Olimpia Kamienna Gora
3:2
Victoria Świebodzice
COM 2012 Bolesławiec
0:4
BKS Bolesławiec
Śląsk II Wrocław
11:1
Miedź II Legnica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
0:5
Gryf Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:0
Śląsk II Wrocław
Lechia Dzierżoniów
3:1
Nysa Kłodzko
BKS Bolesławiec
1:2
Olimpia Kamienna Gora
KGHM II Zagłębie Lubin
9:0
Karkonosze Jelenia Góra
Miedź II Legnica
6:0
COM 2012 Bolesławiec
Górnik Wałbrzych
2:8
KGHM ZANAM Polkowice
Victoria Świebodzice
3:2
Kuźnia Jawor
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Świdnica
4:0
Górnik Wałbrzych
Karkonosze Jelenia Góra
0:5
Lechia Dzierżoniów
KGHM ZANAM Polkowice
4:8
KGHM II Zagłębie Lubin
Nysa Kłodzko
3:0
Victoria Świebodzice
Olimpia Kamienna Gora
4:2
Miedź II Legnica
COM 2012 Bolesławiec
0:13
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Śląsk II Wrocław
2:3
Chrobry Głogów
Kuźnia Jawor
2:1
BKS Bolesławiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
8:2
COM 2012 Bolesławiec
Orzeł Ząbkowice Śląskie
11:2
Olimpia Kamienna Gora
Lechia Dzierżoniów
1:2
Victoria Świebodzice
BKS Bolesławiec
2:1
Nysa Kłodzko
KGHM II Zagłębie Lubin
5:1
Gryf Świdnica
Miedź II Legnica
1:2
Kuźnia Jawor
Górnik Wałbrzych
0:3
Śląsk II Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
2:1
KGHM ZANAM Polkowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Świdnica
0:4
Karkonosze Jelenia Góra
KGHM ZANAM Polkowice
9:1
Lechia Dzierżoniów
Victoria Świebodzice
6:0
BKS Bolesławiec
Nysa Kłodzko
3:1
Miedź II Legnica
Kuźnia Jawor
1:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Olimpia Kamienna Gora
2:1
Chrobry Głogów
COM 2012 Bolesławiec
1:2
Górnik Wałbrzych
Śląsk II Wrocław
2:3
KGHM II Zagłębie Lubin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
0:1
Kuźnia Jawor
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:2
Nysa Kłodzko
Lechia Dzierżoniów
4:2
BKS Bolesławiec
KGHM II Zagłębie Lubin
16:0
COM 2012 Bolesławiec
Miedź II Legnica
0:3
Victoria Świebodzice
Górnik Wałbrzych
0:4
Olimpia Kamienna Gora
Karkonosze Jelenia Góra
3:0
Śląsk II Wrocław
KGHM ZANAM Polkowice
3:2
Gryf Świdnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bolesławiec
6:2
Miedź II Legnica
Gryf Świdnica
4:0
Lechia Dzierżoniów
Victoria Świebodzice
0:5
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Nysa Kłodzko
0:0
Chrobry Głogów
Kuźnia Jawor
4:2
Górnik Wałbrzych
Olimpia Kamienna Gora
0:12
KGHM II Zagłębie Lubin
COM 2012 Bolesławiec
0:1
Karkonosze Jelenia Góra
Śląsk II Wrocław
5:2
KGHM ZANAM Polkowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
8:3
BKS Bolesławiec
Chrobry Głogów
2:0
Victoria Świebodzice
Lechia Dzierżoniów
2:5
Miedź II Legnica
Gryf Świdnica
2:0
Śląsk II Wrocław
Górnik Wałbrzych
2:0
Nysa Kłodzko
Karkonosze Jelenia Góra
4:0
Olimpia Kamienna Gora
KGHM ZANAM Polkowice
6:0
COM 2012 Bolesławiec
KGHM II Zagłębie Lubin
7:0
Kuźnia Jawor
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bolesławiec
1:2
Chrobry Głogów
Miedź II Legnica
7:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Victoria Świebodzice
4:2
Górnik Wałbrzych
Nysa Kłodzko
0:3
KGHM II Zagłębie Lubin
Kuźnia Jawor
0:0
Karkonosze Jelenia Góra
Olimpia Kamienna Gora
3:2
KGHM ZANAM Polkowice
COM 2012 Bolesławiec
2:9
Gryf Świdnica
Śląsk II Wrocław
9:0
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
2:1
Miedź II Legnica
Lechia Dzierżoniów
1:4
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Gryf Świdnica
5:1
Olimpia Kamienna Gora
Górnik Wałbrzych
0:3
BKS Bolesławiec
Karkonosze Jelenia Góra
3:2
Nysa Kłodzko
KGHM ZANAM Polkowice
2:1
Kuźnia Jawor
Śląsk II Wrocław
10:1
COM 2012 Bolesławiec
KGHM II Zagłębie Lubin
6:3
Victoria Świebodzice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
11:0
Chrobry Głogów
BKS Bolesławiec
2:1
KGHM II Zagłębie Lubin
Miedź II Legnica
4:2
Górnik Wałbrzych
Victoria Świebodzice
5:0
Karkonosze Jelenia Góra
Nysa Kłodzko
2:1
KGHM ZANAM Polkowice
Olimpia Kamienna Gora
0:6
Śląsk II Wrocław
COM 2012 Bolesławiec
0:6
Lechia Dzierżoniów
Kuźnia Jawor
3:1
Gryf Świdnica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Dzierżoniów
7:0
Chrobry Głogów
KGHM II Zagłębie Lubin
7:2
Miedź II Legnica
Gryf Świdnica
2:1
Nysa Kłodzko
Górnik Wałbrzych
0:9
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Karkonosze Jelenia Góra
2:2
BKS Bolesławiec
KGHM ZANAM Polkowice
1:1
Victoria Świebodzice
COM 2012 Bolesławiec
0:3
Olimpia Kamienna Gora
Śląsk II Wrocław
1:1
Kuźnia Jawor
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bolesławiec
4:1
KGHM ZANAM Polkowice
Chrobry Głogów
0:0
Górnik Wałbrzych
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:1
KGHM II Zagłębie Lubin
Miedź II Legnica
2:2
Karkonosze Jelenia Góra
Victoria Świebodzice
2:2
Gryf Świdnica
Nysa Kłodzko
1:8
Śląsk II Wrocław
Kuźnia Jawor
4:0
COM 2012 Bolesławiec
Olimpia Kamienna Gora
5:7
Lechia Dzierżoniów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?