Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęża Sobótka
9:1
GKS Kobierzyce
Polonia Środa Śląska
10:2
Lotnik Twardogóra
Orzeł Pawłowice Wrocław
3:2
KS Barycz Milicz
Strzelinianka Strzelin
1:3
KS Łozina
Pogoń Oleśnica
3:2
Piast Żmigród
Pogoń Syców
2:4
Wiwa Goszcz
Lider Borów
2:1
Czarni Jelcz-Laskowice
Polonia Bielany Wrocławskie
1:3
Forza Wrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
3:0
Pogoń Syców
Wiwa Goszcz
0:4
Pogoń Oleśnica
Forza Wrocław
2:5
Ślęża Sobótka
Orzeł Pawłowice Wrocław
1:1
Lider Borów
Czarni Jelcz-Laskowice
6:1
Polonia Bielany Wrocławskie
GKS Kobierzyce
4:2
Strzelinianka Strzelin
KS Łozina
3:0
Polonia Środa Śląska
KS Barycz Milicz
6:1
Piast Żmigród
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęża Sobótka
2:2
Czarni Jelcz-Laskowice
Piast Żmigród
5:3
Wiwa Goszcz
Polonia Środa Śląska
3:0
GKS Kobierzyce
Strzelinianka Strzelin
2:3
Forza Wrocław
Pogoń Oleśnica
0:0
Lotnik Twardogóra
Pogoń Syców
2:1
KS Łozina
Lider Borów
0:0
KS Barycz Milicz
Polonia Bielany Wrocławskie
2:3
Orzeł Pawłowice Wrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
1:0
Piast Żmigród
Forza Wrocław
2:3
Polonia Środa Śląska
Orzeł Pawłowice Wrocław
1:3
Ślęża Sobótka
Czarni Jelcz-Laskowice
3:1
Strzelinianka Strzelin
GKS Kobierzyce
1:0
Pogoń Syców
KS Łozina
5:3
Pogoń Oleśnica
Lider Borów
1:1
Polonia Bielany Wrocławskie
KS Barycz Milicz
4:2
Wiwa Goszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
3:0
GKS Kobierzyce
Ślęża Sobótka
2:1
Lider Borów
Piast Żmigród
0:1
KS Łozina
Wiwa Goszcz
4:2
Lotnik Twardogóra
Polonia Środa Śląska
7:2
Czarni Jelcz-Laskowice
Strzelinianka Strzelin
2:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
Pogoń Syców
2:2
Forza Wrocław
Polonia Bielany Wrocławskie
0:3
KS Barycz Milicz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawłowice Wrocław
0:4
Polonia Środa Śląska
Czarni Jelcz-Laskowice
2:3
Pogoń Syców
GKS Kobierzyce
0:2
Piast Żmigród
KS Łozina
2:1
Wiwa Goszcz
Lider Borów
1:5
Strzelinianka Strzelin
Polonia Bielany Wrocławskie
0:1
Ślęża Sobótka
KS Barycz Milicz
0:0
Lotnik Twardogóra
Forza Wrocław
0:9
Pogoń Oleśnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęża Sobótka
2:5
KS Barycz Milicz
Lotnik Twardogóra
2:2
KS Łozina
Piast Żmigród
3:1
Forza Wrocław
Wiwa Goszcz
5:0
GKS Kobierzyce
Polonia Środa Śląska
9:0
Lider Borów
Strzelinianka Strzelin
5:0
Polonia Bielany Wrocławskie
Pogoń Syców
1:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
Pogoń Oleśnica
1:0
Czarni Jelcz-Laskowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawłowice Wrocław
0:9
Pogoń Oleśnica
Ślęża Sobótka
2:2
Strzelinianka Strzelin
Forza Wrocław
2:1
Wiwa Goszcz
Czarni Jelcz-Laskowice
3:3
Piast Żmigród
GKS Kobierzyce
0:2
Lotnik Twardogóra
Lider Borów
3:2
Pogoń Syców
Polonia Bielany Wrocławskie
2:5
Polonia Środa Śląska
KS Barycz Milicz
9:0
KS Łozina
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
1:0
Forza Wrocław
Piast Żmigród
9:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
Wiwa Goszcz
4:0
Czarni Jelcz-Laskowice
Polonia Środa Śląska
3:2
Ślęża Sobótka
Strzelinianka Strzelin
0:0
KS Barycz Milicz
Pogoń Oleśnica
0:0
Lider Borów
Pogoń Syców
3:1
Polonia Bielany Wrocławskie
KS Łozina
2:0
GKS Kobierzyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęża Sobótka
3:2
Pogoń Syców
Forza Wrocław
4:8
KS Łozina
Orzeł Pawłowice Wrocław
3:1
Wiwa Goszcz
Strzelinianka Strzelin
0:1
Polonia Środa Śląska
Czarni Jelcz-Laskowice
8:0
Lotnik Twardogóra
Lider Borów
3:3
Piast Żmigród
KS Barycz Milicz
2:3
GKS Kobierzyce
Polonia Bielany Wrocławskie
0:8
Pogoń Oleśnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
3:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
Piast Żmigród
10:1
Polonia Bielany Wrocławskie
Wiwa Goszcz
3:2
Lider Borów
Polonia Środa Śląska
1:4
KS Barycz Milicz
Pogoń Oleśnica
11:0
Ślęża Sobótka
Pogoń Syców
1:0
Strzelinianka Strzelin
GKS Kobierzyce
5:2
Forza Wrocław
KS Łozina
2:1
Czarni Jelcz-Laskowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęża Sobótka
3:2
Piast Żmigród
Polonia Środa Śląska
5:0
Pogoń Syców
Orzeł Pawłowice Wrocław
1:1
KS Łozina
Strzelinianka Strzelin
0:4
Pogoń Oleśnica
Czarni Jelcz-Laskowice
1:3
GKS Kobierzyce
Lider Borów
3:2
Lotnik Twardogóra
Polonia Bielany Wrocławskie
1:4
Wiwa Goszcz
KS Barycz Milicz
12:2
Forza Wrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
1:3
Polonia Bielany Wrocławskie
Piast Żmigród
7:2
Strzelinianka Strzelin
Wiwa Goszcz
1:1
Ślęża Sobótka
Forza Wrocław
8:3
Czarni Jelcz-Laskowice
Pogoń Oleśnica
4:3
Polonia Środa Śląska
Pogoń Syców
2:1
KS Barycz Milicz
GKS Kobierzyce
3:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
KS Łozina
0:3
Lider Borów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęża Sobótka
0:0
Lotnik Twardogóra
Polonia Środa Śląska
9:2
Piast Żmigród
Orzeł Pawłowice Wrocław
8:5
Forza Wrocław
Strzelinianka Strzelin
0:2
Wiwa Goszcz
Pogoń Syców
0:6
Pogoń Oleśnica
Polonia Bielany Wrocławskie
0:1
KS Łozina
KS Barycz Milicz
4:2
Czarni Jelcz-Laskowice
Lider Borów
3:1
GKS Kobierzyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
1:1
Strzelinianka Strzelin
Piast Żmigród
5:7
Pogoń Syców
Wiwa Goszcz
1:3
Polonia Środa Śląska
Pogoń Oleśnica
4:2
KS Barycz Milicz
Czarni Jelcz-Laskowice
1:6
Orzeł Pawłowice Wrocław
GKS Kobierzyce
1:3
Polonia Bielany Wrocławskie
KS Łozina
0:2
Ślęża Sobótka
Forza Wrocław
2:0
Lider Borów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
2:0
Polonia Środa Śląska
Wiwa Goszcz
3:0*
Pogoń Syców
Czarni Jelcz-Laskowice
1:3
Lider Borów
KS Łozina
3:1
Strzelinianka Strzelin
KS Barycz Milicz
5:0
Orzeł Pawłowice Wrocław
Piast Żmigród
3:4
Pogoń Oleśnica
GKS Kobierzyce
2:3
Ślęża Sobótka
Forza Wrocław
0:3
Polonia Bielany Wrocławskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęża Sobótka
1:1
Forza Wrocław
Piast Żmigród
2:4
KS Barycz Milicz
Polonia Środa Śląska
3:1
KS Łozina
Lider Borów
5:0
Orzeł Pawłowice Wrocław
Polonia Bielany Wrocławskie
0:0
Czarni Jelcz-Laskowice
Strzelinianka Strzelin
2:4
GKS Kobierzyce
Pogoń Oleśnica
2:0
Wiwa Goszcz
Pogoń Syców
0:3*
Lotnik Twardogóra
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiwa Goszcz
1:0
Piast Żmigród
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:2
Polonia Bielany Wrocławskie
Czarni Jelcz-Laskowice
1:0
Ślęża Sobótka
GKS Kobierzyce
2:3
Polonia Środa Śląska
KS Łozina
3:0*
Pogoń Syców
KS Barycz Milicz
0:1
Lider Borów
Lotnik Twardogóra
0:2
Pogoń Oleśnica
Forza Wrocław
4:3
Strzelinianka Strzelin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęża Sobótka
3:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
Piast Żmigród
0:0
Lotnik Twardogóra
Wiwa Goszcz
1:0
KS Barycz Milicz
Polonia Środa Śląska
2:2
Forza Wrocław
Strzelinianka Strzelin
1:2
Czarni Jelcz-Laskowice
Pogoń Syców
0:3*
GKS Kobierzyce
Polonia Bielany Wrocławskie
0:3
Lider Borów
Pogoń Oleśnica
1:1
KS Łozina
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
0:0
Wiwa Goszcz
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:2
Strzelinianka Strzelin
Czarni Jelcz-Laskowice
0:3
Polonia Środa Śląska
KS Łozina
3:3
Piast Żmigród
Lider Borów
2:0
Ślęża Sobótka
KS Barycz Milicz
2:2
Polonia Bielany Wrocławskie
GKS Kobierzyce
3:4
Pogoń Oleśnica
Forza Wrocław
3:0*
Pogoń Syców
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęża Sobótka
1:2
Polonia Bielany Wrocławskie
Lotnik Twardogóra
0:2
KS Barycz Milicz
Wiwa Goszcz
2:1
KS Łozina
Polonia Środa Śląska
5:0
Orzeł Pawłowice Wrocław
Strzelinianka Strzelin
0:1
Lider Borów
Pogoń Syców
0:3*
Czarni Jelcz-Laskowice
Piast Żmigród
8:0
GKS Kobierzyce
Pogoń Oleśnica
8:0
Forza Wrocław
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęża Sobótka
1:1
KS Barycz Milicz
Orzeł Pawłowice Wrocław
3:0*
Pogoń Syców
Lider Borów
1:3
Polonia Środa Śląska
Polonia Bielany Wrocławskie
1:7
Strzelinianka Strzelin
Czarni Jelcz-Laskowice
1:5
Pogoń Oleśnica
GKS Kobierzyce
0:4
Wiwa Goszcz
Forza Wrocław
6:1
Piast Żmigród
KS Łozina
4:0
Lotnik Twardogóra
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
2:1
GKS Kobierzyce
Piast Żmigród
4:1
Czarni Jelcz-Laskowice
Wiwa Goszcz
2:2
Forza Wrocław
Polonia Środa Śląska
4:1
Polonia Bielany Wrocławskie
Strzelinianka Strzelin
3:4
Ślęża Sobótka
Pogoń Oleśnica
5:3
Orzeł Pawłowice Wrocław
Pogoń Syców
0:3*
Lider Borów
KS Łozina
5:0
KS Barycz Milicz
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęża Sobótka
0:5
Polonia Środa Śląska
Orzeł Pawłowice Wrocław
0:3
Piast Żmigród
Czarni Jelcz-Laskowice
1:5
Wiwa Goszcz
GKS Kobierzyce
2:3
KS Łozina
Lider Borów
1:1
Pogoń Oleśnica
Polonia Bielany Wrocławskie
3:0*
Pogoń Syców
KS Barycz Milicz
6:1
Strzelinianka Strzelin
Forza Wrocław
6:0
Lotnik Twardogóra
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
2:1
Czarni Jelcz-Laskowice
Piast Żmigród
2:0
Lider Borów
Wiwa Goszcz
8:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
Polonia Środa Śląska
3:2
Strzelinianka Strzelin
Pogoń Oleśnica
1:2
Polonia Bielany Wrocławskie
Pogoń Syców
0:3*
Ślęża Sobótka
GKS Kobierzyce
0:1
KS Barycz Milicz
KS Łozina
8:6
Forza Wrocław
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęża Sobótka
3:4
Pogoń Oleśnica
Orzeł Pawłowice Wrocław
1:2
Lotnik Twardogóra
Strzelinianka Strzelin
3:0*
Pogoń Syców
Czarni Jelcz-Laskowice
2:2
KS Łozina
Lider Borów
6:4
Wiwa Goszcz
Polonia Bielany Wrocławskie
3:1
Piast Żmigród
KS Barycz Milicz
1:5
Polonia Środa Śląska
Forza Wrocław
3:0*
GKS Kobierzyce
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
2:2
Lider Borów
Piast Żmigród
0:1
Ślęża Sobótka
Wiwa Goszcz
1:1
Polonia Bielany Wrocławskie
Pogoń Syców
0:3*
Polonia Środa Śląska
KS Łozina
4:2
Orzeł Pawłowice Wrocław
Pogoń Oleśnica
3:0
Strzelinianka Strzelin
GKS Kobierzyce
4:1
Czarni Jelcz-Laskowice
Forza Wrocław
2:1
KS Barycz Milicz
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawłowice Wrocław
1:1
GKS Kobierzyce
Ślęża Sobótka
- : -
Wiwa Goszcz
Polonia Środa Śląska
4:2
Pogoń Oleśnica
Strzelinianka Strzelin
1:0
Piast Żmigród
Czarni Jelcz-Laskowice
3:11
Forza Wrocław
Lider Borów
0:2
KS Łozina
Polonia Bielany Wrocławskie
4:1
Lotnik Twardogóra
KS Barycz Milicz
3:0*
Pogoń Syców
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
1:2
Ślęża Sobótka
Piast Żmigród
- : -
Polonia Środa Śląska
Wiwa Goszcz
5:0
Strzelinianka Strzelin
Pogoń Oleśnica
3:0*
Pogoń Syców
Czarni Jelcz-Laskowice
1:6
KS Barycz Milicz
GKS Kobierzyce
2:5
Lider Borów
KS Łozina
6:2
Polonia Bielany Wrocławskie
Forza Wrocław
2:4
Orzeł Pawłowice Wrocław
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęża Sobótka
3:0
KS Łozina
Polonia Środa Śląska
0:6
Wiwa Goszcz
Orzeł Pawłowice Wrocław
3:0
Czarni Jelcz-Laskowice
Strzelinianka Strzelin
1:1
Lotnik Twardogóra
Pogoń Syców
0:3*
Piast Żmigród
Lider Borów
1:5
Forza Wrocław
Polonia Bielany Wrocławskie
1:1
GKS Kobierzyce
KS Barycz Milicz
0:4
Pogoń Oleśnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?