Terminarz

Wybierz
Runda wstępna
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwizdek Legnica
4:2
Iskra Niedźwiedzice
Lechia Rokitnica
3:0*
Bazalt Piotrowice
LZS Ostaszów
3:2
Łagoszowia Łagoszów
Kalina Sobin
2:1
Kryształ Chocianowiec
Perła Potoczek
5:8
Relaks Szklary Dolne
Kłos Moskorzyn
2:6
Gwardia Białołęka
Park Targoszyn
3:4
Zryw Kłębanowice
LZS Nowy Kościół
10:0
Rataj Paszowice
Tęcza Kwielice
0:1
Górnik Lubin
Grom Gromadzyń-Wielowieś
3:2
Rodło Granowice
Krokus Kwiatkowice
3:0*
Czarni Dziewień
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwizdek Legnica
0:27
Miedź II Legnica
Albatros Jaśkowice
1:5
Iskra Księginice
Unia Miłoradzice
1:1   k. 5 : 4
Iskra Kochlice
Sokół Jerzmanowa
5:2
Skora Jadwisin
Orzeł Czerna
3:7
Zryw Kotla
Korona Czernina
0:9
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Górnik Lubin
0:4
Orkan Szczedrzykowice
Dragon Jaczów
2:4
Kaczawa Bieniowice
Victoria Siciny
3:0*
KS Męcinka
Zawisza Serby
4:6
Sparta Rudna
LZS Nowy Kościół
2:1
Konfeks Legnica
Victoria Niemstów/Księginice
1:3
Zamet Przemków
Kalina Sobin
2:1
Chojnowianka Chojnów
LZS Ostaszów
4:3
Orła wasosz
Lechia Rokitnica
3:8
Odra Ścinawa
Nysa Wiadrów
3:3   k. 3 : 4
Stal Chocianów
Wilki Różana
1:9
KGHM II Zagłębie Lubin
Gwardia Białołęka
0:1
Chrobry II Głogów
Orzeł Zagrodno
1:3
Prochowiczanka Prochowice
Orlik Okmiany
1:5
Sparta Grębocice
Fenix Pielgrzymka
3:0*
Iskra Droglowice
Relaks Szklary Dolne
2:6
KGHM ZANAM Polkowice
Olimpia Olszanica
0:14
Czarni Rokitki
Zadzior Buczyna
2:1
Huta Przemków
Krokus Kwiatkowice
5:4
Wilkowianka Wilków
Błękitni Koskowice
2:8
Płomień Radwanice
Przyszłość Prusice
1:0
Kuźnia Jawor
Sparta Parszowice
2:1
Odra Chobienia
Błękitni Kościelec
2:2   k. 2 : 4
Górnik Złotoryja
Zryw Kłębanowice
0:4
KS Legnickie Pole
Dąb Stowarzyszenie Siedliska
3:0*
Pogoń Góra
Grom Gromadzyń-Wielowieś
3:1
Mieszko Ruszowice
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Parszowice
0:11
Miedź II Legnica
Sokół Jerzmanowa
1:4
Orkan Szczedrzykowice
Zadzior Buczyna
0:8
KGHM II Zagłębie Lubin
Przyszłość Prusice
3:0*
Odra Ścinawa
Kalina Sobin
1:7
Sparta Grębocice
LZS Nowy Kościół
0:1
Górnik Złotoryja
Zryw Kotla
4:3
Kaczawa Bieniowice
Stal Chocianów
1:2
KS Legnickie Pole
Victoria Siciny
2:0
Sparta Rudna
Dąb Stowarzyszenie Siedliska
0:2
KGHM ZANAM Polkowice
Grom Gromadzyń-Wielowieś
3:0
Płomień Radwanice
Krokus Kwiatkowice
0:1
Unia Miłoradzice
Czarni Rokitki
3:0*
Prochowiczanka Prochowice
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
3:0
Chrobry II Głogów
Iskra Księginice
1:0
Zamet Przemków
LZS Ostaszów
3:0*
Fenix Pielgrzymka
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Legnickie Pole
2:2   k. 4 : 2
Miedź II Legnica
Iskra Księginice
1:6
Orkan Szczedrzykowice
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
1:3
Czarni Rokitki
Grom Gromadzyń-Wielowieś
1:1
Unia Miłoradzice
Sparta Grębocice
0:4
KGHM II Zagłębie Lubin
Zryw Kotla
6:3
Victoria Siciny
LZS Ostaszów
0:7
KGHM ZANAM Polkowice
Przyszłość Prusice
3:2
Górnik Złotoryja
Runda 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Legnickie Pole
0:6
KGHM II Zagłębie Lubin
Grom Gromadzyń-Wielowieś
4:1
Przyszłość Prusice
KGHM ZANAM Polkowice
- : -
Orkan Szczedrzykowice
Zryw Kotla
- : -
Czarni Rokitki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?