Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Konfeks Legnica
5:0
Odra Chobienia
KGHM ZANAM Polkowice
3:0
Mewa Kunice
Chojnowianka Chojnów
0:3
Huta Przemków
Iskra Kochlice
4:0
Sparta Grębocice
KS Legnickie Pole
2:0
Czarni Rokitki
Górnik Złotoryja
0:0
Zryw Kotla
Stal Chocianów
1:3
Zamet Przemków
Odra Ścinawa
6:2
Chrobry II Głogów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamet Przemków
1:0
KGHM ZANAM Polkowice
Chrobry II Głogów
5:2
Zryw Kotla
Czarni Rokitki
2:0
Konfeks Legnica
Sparta Grębocice
4:3
Stal Chocianów
Odra Chobienia
1:2
Chojnowianka Chojnów
Huta Przemków
1:0
Iskra Kochlice
Odra Ścinawa
0:0
KS Legnickie Pole
Mewa Kunice
2:1
Górnik Złotoryja
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Konfeks Legnica
2:3
Odra Ścinawa
Chojnowianka Chojnów
2:0
Czarni Rokitki
Iskra Kochlice
4:0
Odra Chobienia
Górnik Złotoryja
3:0
Zamet Przemków
Stal Chocianów
0:2
Huta Przemków
KGHM ZANAM Polkowice
4:1
Sparta Grębocice
KS Legnickie Pole
4:0
Chrobry II Głogów
Zryw Kotla
1:3
Mewa Kunice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry II Głogów
2:2
Mewa Kunice
Czarni Rokitki
1:2
Iskra Kochlice
Zamet Przemków
8:3
Zryw Kotla
Huta Przemków
7:3
KGHM ZANAM Polkowice
Sparta Grębocice
3:0
Górnik Złotoryja
Odra Chobienia
0:4
Stal Chocianów
KS Legnickie Pole
0:5
Konfeks Legnica
Odra Ścinawa
0:1
Chojnowianka Chojnów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Konfeks Legnica
2:0
Chrobry II Głogów
Chojnowianka Chojnów
0:0
KS Legnickie Pole
Iskra Kochlice
1:0
Odra Ścinawa
Górnik Złotoryja
1:1
Huta Przemków
Stal Chocianów
2:2
Czarni Rokitki
Mewa Kunice
0:1
Zamet Przemków
KGHM ZANAM Polkowice
3:0
Odra Chobienia
Zryw Kotla
6:0
Sparta Grębocice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rokitki
2:5
KGHM ZANAM Polkowice
Konfeks Legnica
4:2
Chojnowianka Chojnów
Chrobry II Głogów
0:1
Zamet Przemków
Sparta Grębocice
2:2
Mewa Kunice
Odra Chobienia
2:1
Górnik Złotoryja
KS Legnickie Pole
1:4
Iskra Kochlice
Huta Przemków
10:2
Zryw Kotla
Odra Ścinawa
5:1
Stal Chocianów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mewa Kunice
1:4
Huta Przemków
Iskra Kochlice
3:0
Konfeks Legnica
Górnik Złotoryja
3:0
Czarni Rokitki
Chojnowianka Chojnów
4:5
Chrobry II Głogów
Zamet Przemków
2:3
Sparta Grębocice
Stal Chocianów
2:1
KS Legnickie Pole
KGHM ZANAM Polkowice
4:2
Odra Ścinawa
Zryw Kotla
7:1
Odra Chobienia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry II Głogów
3:1
Sparta Grębocice
Czarni Rokitki
2:1
Zryw Kotla
KS Legnickie Pole
2:1
KGHM ZANAM Polkowice
Huta Przemków
2:3
Zamet Przemków
Odra Ścinawa
1:2
Górnik Złotoryja
Konfeks Legnica
0:0
Stal Chocianów
Odra Chobienia
2:1
Mewa Kunice
Chojnowianka Chojnów
4:1
Iskra Kochlice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mewa Kunice
2:1
Czarni Rokitki
Stal Chocianów
1:5
Chojnowianka Chojnów
Górnik Złotoryja
2:2
KS Legnickie Pole
Zamet Przemków
0:0
Odra Chobienia
KGHM ZANAM Polkowice
1:2
Konfeks Legnica
Iskra Kochlice
2:0
Chrobry II Głogów
Sparta Grębocice
0:0
Huta Przemków
Zryw Kotla
5:0
Odra Ścinawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Kochlice
1:1
Stal Chocianów
Czarni Rokitki
3:3
Zamet Przemków
Chojnowianka Chojnów
3:2
KGHM ZANAM Polkowice
Chrobry II Głogów
1:0
Huta Przemków
Odra Chobienia
2:1
Sparta Grębocice
KS Legnickie Pole
3:2
Zryw Kotla
Konfeks Legnica
1:2
Górnik Złotoryja
Odra Ścinawa
2:0
Mewa Kunice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mewa Kunice
0:2
KS Legnickie Pole
Górnik Złotoryja
2:2
Chojnowianka Chojnów
Stal Chocianów
2:1
Chrobry II Głogów
Zamet Przemków
2:1
Odra Ścinawa
KGHM ZANAM Polkowice
5:2
Iskra Kochlice
Huta Przemków
6:1
Odra Chobienia
Sparta Grębocice
5:2
Czarni Rokitki
Zryw Kotla
2:0
Konfeks Legnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chocianów
2:1
KGHM ZANAM Polkowice
Chojnowianka Chojnów
6:2
Zryw Kotla
Iskra Kochlice
1:1
Górnik Złotoryja
Konfeks Legnica
2:1
Mewa Kunice
Chrobry II Głogów
3:0
Odra Chobienia
Czarni Rokitki
5:0
Huta Przemków
KS Legnickie Pole
3:1
Zamet Przemków
Odra Ścinawa
3:1
Sparta Grębocice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Mewa Kunice
3:4
Chojnowianka Chojnów
Górnik Złotoryja
0:0
Stal Chocianów
Zamet Przemków
2:0
Konfeks Legnica
KGHM ZANAM Polkowice
2:1
Chrobry II Głogów
Sparta Grębocice
1:1
KS Legnickie Pole
Odra Chobienia
3:0
Czarni Rokitki
Huta Przemków
1:1
Odra Ścinawa
Zryw Kotla
1:0
Iskra Kochlice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry II Głogów
2:3
Czarni Rokitki
Chojnowianka Chojnów
1:0
Zamet Przemków
Stal Chocianów
5:0
Zryw Kotla
Iskra Kochlice
3:0
Mewa Kunice
KGHM ZANAM Polkowice
3:1
Górnik Złotoryja
Konfeks Legnica
1:0
Sparta Grębocice
KS Legnickie Pole
1:1
Huta Przemków
Odra Ścinawa
2:1
Odra Chobienia
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Mewa Kunice
2:4
Stal Chocianów
Górnik Złotoryja
6:1
Chrobry II Głogów
Zamet Przemków
0:2
Iskra Kochlice
Zryw Kotla
0:4
KGHM ZANAM Polkowice
Czarni Rokitki
1:2
Odra Ścinawa
Sparta Grębocice
2:5
Chojnowianka Chojnów
Odra Chobienia
2:1
KS Legnickie Pole
Huta Przemków
1:3
Konfeks Legnica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Grębocice
5:2
Iskra Kochlice
Odra Chobienia
3:1
Konfeks Legnica
Zamet Przemków
0:1
Stal Chocianów
Chrobry II Głogów
3:0
Odra Ścinawa
Czarni Rokitki
0:1
KS Legnickie Pole
Mewa Kunice
1:4
KGHM ZANAM Polkowice
Huta Przemków
6:0
Chojnowianka Chojnów
Zryw Kotla
2:3
Górnik Złotoryja
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojnowianka Chojnów
1:0
Odra Chobienia
Górnik Złotoryja
1:2
Mewa Kunice
Konfeks Legnica
2:2
Czarni Rokitki
Stal Chocianów
3:0
Sparta Grębocice
Zryw Kotla
3:1
Chrobry II Głogów
KGHM ZANAM Polkowice
5:1
Zamet Przemków
Iskra Kochlice
5:0
Huta Przemków
KS Legnickie Pole
3:0
Odra Ścinawa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rokitki
1:4
Chojnowianka Chojnów
Mewa Kunice
3:1
Zryw Kotla
Odra Chobienia
0:0
Iskra Kochlice
Zamet Przemków
2:0
Górnik Złotoryja
Huta Przemków
5:1
Stal Chocianów
Chrobry II Głogów
3:1
KS Legnickie Pole
Odra Ścinawa
3:2
Konfeks Legnica
Sparta Grębocice
0:0
KGHM ZANAM Polkowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Konfeks Legnica
1:0
KS Legnickie Pole
Mewa Kunice
1:7
Chrobry II Głogów
Chojnowianka Chojnów
3:1
Odra Ścinawa
Górnik Złotoryja
1:4
Sparta Grębocice
Stal Chocianów
0:1
Odra Chobienia
KGHM ZANAM Polkowice
3:0
Huta Przemków
Iskra Kochlice
0:0
Czarni Rokitki
Zryw Kotla
0:1
Zamet Przemków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Chobienia
0:4
KGHM ZANAM Polkowice
Zamet Przemków
5:3
Mewa Kunice
Chrobry II Głogów
6:0
Konfeks Legnica
Czarni Rokitki
0:2
Stal Chocianów
Sparta Grębocice
2:1
Zryw Kotla
KS Legnickie Pole
0:4
Chojnowianka Chojnów
Huta Przemków
1:3
Górnik Złotoryja
Odra Ścinawa
1:1
Iskra Kochlice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Kochlice
0:1
KS Legnickie Pole
Zamet Przemków
0:1
Chrobry II Głogów
Mewa Kunice
1:5
Sparta Grębocice
KGHM ZANAM Polkowice
4:2
Czarni Rokitki
Chojnowianka Chojnów
2:1
Konfeks Legnica
Górnik Złotoryja
4:2
Odra Chobienia
Stal Chocianów
1:0
Odra Ścinawa
Zryw Kotla
0:3
Huta Przemków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Konfeks Legnica
1:1
Iskra Kochlice
Chrobry II Głogów
2:0
Chojnowianka Chojnów
Czarni Rokitki
3:0
Górnik Złotoryja
Sparta Grębocice
4:5
Zamet Przemków
Odra Chobienia
3:0
Zryw Kotla
KS Legnickie Pole
2:1
Stal Chocianów
Huta Przemków
3:1
Mewa Kunice
Odra Ścinawa
2:3
KGHM ZANAM Polkowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Złotoryja
4:1
Odra Ścinawa
Sparta Grębocice
2:4
Chrobry II Głogów
KGHM ZANAM Polkowice
4:0
KS Legnickie Pole
Stal Chocianów
0:4
Konfeks Legnica
Mewa Kunice
2:1
Odra Chobienia
Iskra Kochlice
0:1
Chojnowianka Chojnów
Zamet Przemków
3:3
Huta Przemków
Zryw Kotla
2:1
Czarni Rokitki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Konfeks Legnica
1:3
KGHM ZANAM Polkowice
Chojnowianka Chojnów
2:1
Stal Chocianów
Chrobry II Głogów
4:0
Iskra Kochlice
Czarni Rokitki
6:0
Mewa Kunice
Odra Chobienia
2:2
Zamet Przemków
KS Legnickie Pole
2:1
Górnik Złotoryja
Huta Przemków
2:3
Sparta Grębocice
Odra Ścinawa
3:0
Zryw Kotla
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Mewa Kunice
2:4
Odra Ścinawa
Sparta Grębocice
2:2
Odra Chobienia
KGHM ZANAM Polkowice
3:0
Chojnowianka Chojnów
Górnik Złotoryja
2:2
Konfeks Legnica
Zamet Przemków
0:4
Czarni Rokitki
Huta Przemków
0:1
Chrobry II Głogów
Stal Chocianów
1:1
Iskra Kochlice
Zryw Kotla
1:4
KS Legnickie Pole
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Kochlice
0:7
KGHM ZANAM Polkowice
Czarni Rokitki
3:1
Sparta Grębocice
Chojnowianka Chojnów
1:0
Górnik Złotoryja
Odra Chobienia
2:5
Huta Przemków
Chrobry II Głogów
9:1
Stal Chocianów
KS Legnickie Pole
4:5
Mewa Kunice
Konfeks Legnica
3:1
Zryw Kotla
Odra Ścinawa
1:2
Zamet Przemków
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Mewa Kunice
0:5
Konfeks Legnica
Odra Chobienia
2:2
Chrobry II Głogów
KGHM ZANAM Polkowice
10:0
Stal Chocianów
Górnik Złotoryja
5:1
Iskra Kochlice
Zamet Przemków
1:1
KS Legnickie Pole
Huta Przemków
4:4
Czarni Rokitki
Zryw Kotla
0:4
Chojnowianka Chojnów
Sparta Grębocice
2:1
Odra Ścinawa
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rokitki
5:0
Odra Chobienia
Chojnowianka Chojnów
5:3
Mewa Kunice
Iskra Kochlice
2:2
Zryw Kotla
KS Legnickie Pole
2:1
Sparta Grębocice
Konfeks Legnica
3:1
Zamet Przemków
Stal Chocianów
4:1
Górnik Złotoryja
Chrobry II Głogów
2:9
KGHM ZANAM Polkowice
Odra Ścinawa
2:2
Huta Przemków
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rokitki
4:9
Chrobry II Głogów
Mewa Kunice
2:5
Iskra Kochlice
Sparta Grębocice
0:3
Konfeks Legnica
Odra Chobienia
0:1
Odra Ścinawa
Zamet Przemków
1:1
Chojnowianka Chojnów
Huta Przemków
2:1
KS Legnickie Pole
Zryw Kotla
0:1
Stal Chocianów
Górnik Złotoryja
0:1
KGHM ZANAM Polkowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM ZANAM Polkowice
10:2
Zryw Kotla
Chojnowianka Chojnów
0:1
Sparta Grębocice
Iskra Kochlice
1:0
Zamet Przemków
KS Legnickie Pole
1:4
Odra Chobienia
Konfeks Legnica
4:2
Huta Przemków
Stal Chocianów
5:0
Mewa Kunice
Chrobry II Głogów
0:0
Górnik Złotoryja
Odra Ścinawa
0:7
Czarni Rokitki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?