Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KGKS Krasna Góra
1:0
LZS Jankowice Wielkie
LZS II Starowice
6:1
Ogrodnik Chróścina Nyska
Czarni Przylesie Dolne
1:0
Victoria Wierzbnik
Spartan Wójtowice
1:0
Kolnica
LZS Młodoszowice
1:4
LZS Gałążczyce
Alfa Żelazna
0:6
GKS II Grodków
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
2:0
LZS Wojsław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Jankowice Wielkie
3:1
Alfa Żelazna
Victoria Wierzbnik
2:6
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
LZS II Starowice
8:2
Czarni Przylesie Dolne
LZS Gałążczyce
1:3
Ogrodnik Chróścina Nyska
GKS II Grodków
10:0
LZS Młodoszowice
Kolnica
0:1
LZS Wojsław
Spartan Wójtowice
1:0
KGKS Krasna Góra
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KGKS Krasna Góra
1:0
Kolnica
Ogrodnik Chróścina Nyska
2:0
GKS II Grodków
LZS II Starowice
7:0
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
Czarni Przylesie Dolne
5:1
LZS Gałążczyce
LZS Młodoszowice
2:4
LZS Jankowice Wielkie
Alfa Żelazna
0:1
Spartan Wójtowice
LZS Wojsław
3:0
Victoria Wierzbnik
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KGKS Krasna Góra
8:1
Alfa Żelazna
LZS Jankowice Wielkie
1:5
Ogrodnik Chróścina Nyska
LZS Gałążczyce
1:2
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
Spartan Wójtowice
6:1
LZS Młodoszowice
GKS II Grodków
1:5
Czarni Przylesie Dolne
Kolnica
0:0
Victoria Wierzbnik
LZS II Starowice
1:0
LZS Wojsław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrodnik Chróścina Nyska
3:0
Spartan Wójtowice
Czarni Przylesie Dolne
0:1
LZS Jankowice Wielkie
LZS Młodoszowice
2:1
KGKS Krasna Góra
Alfa Żelazna
0:1
Kolnica
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
2:1
GKS II Grodków
LZS Wojsław
5:1
LZS Gałążczyce
LZS II Starowice
3:0*
Victoria Wierzbnik
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS II Starowice
3:0*
Kolnica
LZS Jankowice Wielkie
0:1
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
Ogrodnik Chróścina Nyska
0:0
KGKS Krasna Góra
LZS Gałążczyce
1:8
Victoria Wierzbnik
Spartan Wójtowice
0:5
Czarni Przylesie Dolne
Alfa Żelazna
2:2
LZS Młodoszowice
GKS II Grodków
2:3
LZS Wojsław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrodnik Chróścina Nyska
3:0
Alfa Żelazna
Victoria Wierzbnik
0:0
GKS II Grodków
Czarni Przylesie Dolne
2:0
KGKS Krasna Góra
LZS Młodoszowice
1:2
Kolnica
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
3:1
Spartan Wójtowice
LZS Wojsław
3:1
LZS Jankowice Wielkie
LZS II Starowice
3:0
LZS Gałążczyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KGKS Krasna Góra
3:1
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
LZS Jankowice Wielkie
1:0
Victoria Wierzbnik
Spartan Wójtowice
3:1
LZS Wojsław
LZS Młodoszowice
1:7
Ogrodnik Chróścina Nyska
Alfa Żelazna
0:3
Czarni Przylesie Dolne
Kolnica
1:0
LZS Gałążczyce
LZS II Starowice
13:1
GKS II Grodków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrodnik Chróścina Nyska
4:1
Kolnica
Victoria Wierzbnik
4:3
Spartan Wójtowice
Czarni Przylesie Dolne
2:0
LZS Młodoszowice
LZS Gałążczyce
3:0
GKS II Grodków
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
4:3
Alfa Żelazna
LZS Wojsław
3:1
KGKS Krasna Góra
LZS II Starowice
6:0
LZS Jankowice Wielkie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KGKS Krasna Góra
0:0
Victoria Wierzbnik
LZS Jankowice Wielkie
1:0
LZS Gałążczyce
Ogrodnik Chróścina Nyska
3:0
Czarni Przylesie Dolne
LZS II Starowice
2:3
Spartan Wójtowice
LZS Młodoszowice
2:6
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
Alfa Żelazna
0:4
LZS Wojsław
Kolnica
2:2
GKS II Grodków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Wierzbnik
8:1
Alfa Żelazna
Czarni Przylesie Dolne
0:1
Kolnica
LZS Gałążczyce
0:2
Spartan Wójtowice
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
6:5
Ogrodnik Chróścina Nyska
LZS Wojsław
4:2
LZS Młodoszowice
GKS II Grodków
3:5
LZS Jankowice Wielkie
LZS II Starowice
2:0
KGKS Krasna Góra
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KGKS Krasna Góra
1:0
LZS Gałążczyce
Ogrodnik Chróścina Nyska
5:4
LZS Wojsław
LZS II Starowice
12:0
Alfa Żelazna
Czarni Przylesie Dolne
2:2
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
Spartan Wójtowice
3:0
GKS II Grodków
LZS Młodoszowice
2:4
Victoria Wierzbnik
Kolnica
4:1
LZS Jankowice Wielkie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS II Starowice
8:1
LZS Młodoszowice
Czarni Przylesie Dolne
2:1
LZS Wojsław
LZS Gałążczyce
2:4
Alfa Żelazna
Spartan Wójtowice
1:1
LZS Jankowice Wielkie
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
2:5
Kolnica
GKS II Grodków
1:5
KGKS Krasna Góra
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Jankowice Wielkie
1:6
KGKS Krasna Góra
Ogrodnik Chróścina Nyska
1:13
LZS II Starowice
Victoria Wierzbnik
3:1
Czarni Przylesie Dolne
LZS Gałążczyce
1:1
LZS Młodoszowice
LZS Wojsław
4:1
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
GKS II Grodków
0:3
Alfa Żelazna
Kolnica
2:1
Spartan Wójtowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KGKS Krasna Góra
2:0
Spartan Wójtowice
Ogrodnik Chróścina Nyska
1:1
LZS Gałążczyce
Czarni Przylesie Dolne
1:10
LZS II Starowice
LZS Młodoszowice
3:0
GKS II Grodków
Alfa Żelazna
0:3
LZS Jankowice Wielkie
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
3:2
Victoria Wierzbnik
LZS Wojsław
2:2
Kolnica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Jankowice Wielkie
3:0
LZS Młodoszowice
Victoria Wierzbnik
2:0
LZS Wojsław
LZS Gałążczyce
1:5
Czarni Przylesie Dolne
Spartan Wójtowice
3:0
Alfa Żelazna
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
3:7
LZS II Starowice
GKS II Grodków
0:3
Ogrodnik Chróścina Nyska
Kolnica
1:2
KGKS Krasna Góra
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrodnik Chróścina Nyska
10:1
LZS Jankowice Wielkie
Victoria Wierzbnik
1:0
Kolnica
Czarni Przylesie Dolne
3:0
GKS II Grodków
LZS Młodoszowice
3:3
Spartan Wójtowice
Alfa Żelazna
0:3
KGKS Krasna Góra
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
5:0
LZS Gałążczyce
LZS Wojsław
0:2
LZS II Starowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KGKS Krasna Góra
1:1
LZS Młodoszowice
LZS Jankowice Wielkie
2:7
Czarni Przylesie Dolne
Victoria Wierzbnik
2:3
LZS II Starowice
LZS Gałążczyce
1:7
LZS Wojsław
Spartan Wójtowice
2:0
Ogrodnik Chróścina Nyska
GKS II Grodków
0:3
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
Kolnica
3:0
Alfa Żelazna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrodnik Chróścina Nyska
2:1
KGKS Krasna Góra
Victoria Wierzbnik
3:0
LZS Gałążczyce
Czarni Przylesie Dolne
5:1
Spartan Wójtowice
LZS Młodoszowice
3:0
Alfa Żelazna
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
5:0
LZS Jankowice Wielkie
LZS Wojsław
3:0
GKS II Grodków
Kolnica
2:4
LZS II Starowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KGKS Krasna Góra
2:1
Czarni Przylesie Dolne
LZS Jankowice Wielkie
4:7
LZS Wojsław
LZS Gałążczyce
2:5
LZS II Starowice
Spartan Wójtowice
7:3
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
Alfa Żelazna
0:3
Ogrodnik Chróścina Nyska
GKS II Grodków
0:3
Victoria Wierzbnik
Kolnica
1:2
LZS Młodoszowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wojsław
0:1
Spartan Wójtowice
Ogrodnik Chróścina Nyska
4:2
LZS Młodoszowice
Victoria Wierzbnik
0:1
LZS Jankowice Wielkie
Czarni Przylesie Dolne
3:0
Alfa Żelazna
LZS Gałążczyce
0:3
Kolnica
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
0:4
KGKS Krasna Góra
GKS II Grodków
0:3
LZS II Starowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KGKS Krasna Góra
4:3
LZS Wojsław
LZS Jankowice Wielkie
1:4
LZS II Starowice
Spartan Wójtowice
1:2
Victoria Wierzbnik
LZS Młodoszowice
4:5
Czarni Przylesie Dolne
Alfa Żelazna
0:3
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
GKS II Grodków
0:3
LZS Gałążczyce
Kolnica
3:1
Ogrodnik Chróścina Nyska
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Wierzbnik
0:0
KGKS Krasna Góra
Czarni Przylesie Dolne
2:6
Ogrodnik Chróścina Nyska
LZS Gałążczyce
2:5
LZS Jankowice Wielkie
Spartan Wójtowice
2:2
LZS II Starowice
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
5:2
LZS Młodoszowice
LZS Wojsław
3:0
Alfa Żelazna
GKS II Grodków
0:3
Kolnica
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KGKS Krasna Góra
2:1
LZS II Starowice
LZS Jankowice Wielkie
3:0
GKS II Grodków
Ogrodnik Chróścina Nyska
3:0
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
Spartan Wójtowice
6:0
LZS Gałążczyce
LZS Młodoszowice
1:5
LZS Wojsław
Alfa Żelazna
0:3
Victoria Wierzbnik
Kolnica
3:2
Czarni Przylesie Dolne
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Jankowice Wielkie
2:0
Kolnica
Victoria Wierzbnik
5:0
LZS Młodoszowice
LZS Gałążczyce
1:8
KGKS Krasna Góra
Alfa Żelazna
0:3
LZS II Starowice
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
1:3
Czarni Przylesie Dolne
LZS Wojsław
2:2
Ogrodnik Chróścina Nyska
GKS II Grodków
0:3
Spartan Wójtowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KGKS Krasna Góra
3:0
GKS II Grodków
Ogrodnik Chróścina Nyska
2:2
Victoria Wierzbnik
Czarni Przylesie Dolne
6:4
LZS Wojsław
Spartan Wójtowice
7:1
LZS Jankowice Wielkie
LZS Młodoszowice
7:2
LZS II Starowice
Alfa Żelazna
0:3
LZS Gałążczyce
Kolnica
1:1
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?