Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
5:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
KGHM II Zagłębie Lubin
6:2
Chrobry Głogów
KGHM ZANAM Polkowice
11:0
Miedź Legnica
Górnik Wałbrzych
4:0
AP Włókniarz Leśna
COMT 2012 Bolesławiec
4:0
Nysa Kłodzko
Gryf Świdnica
1:2
BKS Bolesławiec
Olimpia Kamienna Gora
0:8
Javoria Jawor
Śląsk II Wrocław
9:1
Victoria Świebodzice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
0:17
Gryf Świdnica
AP Włókniarz Leśna
0:5
Javoria Jawor
Chrobry Głogów
2:2
Karkonosze Jelenia Góra
Górnik Wałbrzych
8:0
KGHM II Zagłębie Lubin
BKS Bolesławiec
2:0
Śląsk II Wrocław
Nysa Kłodzko
4:0
Olimpia Kamienna Gora
Victoria Świebodzice
0:6
COMT 2012 Bolesławiec
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:2
KGHM ZANAM Polkowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
2:7
Górnik Wałbrzych
KGHM II Zagłębie Lubin
4:0
AP Włókniarz Leśna
KGHM ZANAM Polkowice
2:5
Chrobry Głogów
Javoria Jawor
9:0
Nysa Kłodzko
COMT 2012 Bolesławiec
2:1
BKS Bolesławiec
Gryf Świdnica
4:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Olimpia Kamienna Gora
7:1
Victoria Świebodzice
Śląsk II Wrocław
18:0
Miedź Legnica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
2:12
COMT 2012 Bolesławiec
AP Włókniarz Leśna
2:1
Nysa Kłodzko
KGHM II Zagłębie Lubin
8:1
Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry Głogów
3:2
Gryf Świdnica
Górnik Wałbrzych
5:3
KGHM ZANAM Polkowice
BKS Bolesławiec
3:0
Olimpia Kamienna Gora
Victoria Świebodzice
0:12
Javoria Jawor
Orzeł Ząbkowice Śląskie
4:1
Śląsk II Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
3:2
AP Włókniarz Leśna
KGHM ZANAM Polkowice
5:3
KGHM II Zagłębie Lubin
Gryf Świdnica
1:0
Górnik Wałbrzych
Nysa Kłodzko
3:1
Victoria Świebodzice
Śląsk II Wrocław
3:3
Chrobry Głogów
COMT 2012 Bolesławiec
3:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Olimpia Kamienna Gora
3:0
Miedź Legnica
Javoria Jawor
4:0
BKS Bolesławiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
0:1
KGHM ZANAM Polkowice
Miedź Legnica
0:15
Javoria Jawor
AP Włókniarz Leśna
7:0
Victoria Świebodzice
KGHM II Zagłębie Lubin
3:3
Gryf Świdnica
Chrobry Głogów
2:1
COMT 2012 Bolesławiec
Górnik Wałbrzych
5:1
Śląsk II Wrocław
BKS Bolesławiec
6:0
Nysa Kłodzko
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:1
Olimpia Kamienna Gora
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM ZANAM Polkowice
1:5
AP Włókniarz Leśna
Javoria Jawor
4:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
COMT 2012 Bolesławiec
1:9
Górnik Wałbrzych
Gryf Świdnica
2:0
Karkonosze Jelenia Góra
Olimpia Kamienna Gora
2:0
Chrobry Głogów
Nysa Kłodzko
2:0
Miedź Legnica
Victoria Świebodzice
0:7
BKS Bolesławiec
Śląsk II Wrocław
1:4
KGHM II Zagłębie Lubin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
3:0
Śląsk II Wrocław
Miedź Legnica
1:3
Victoria Świebodzice
AP Włókniarz Leśna
0:7
BKS Bolesławiec
KGHM II Zagłębie Lubin
5:0
COMT 2012 Bolesławiec
KGHM ZANAM Polkowice
1:0
Gryf Świdnica
Chrobry Głogów
1:2
Javoria Jawor
Górnik Wałbrzych
13:0
Olimpia Kamienna Gora
Orzeł Ząbkowice Śląskie
6:1
Nysa Kłodzko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Javoria Jawor
1:1
Górnik Wałbrzych
BKS Bolesławiec
14:1
Miedź Legnica
COMT 2012 Bolesławiec
2:4
Karkonosze Jelenia Góra
Gryf Świdnica
4:0
AP Włókniarz Leśna
Olimpia Kamienna Gora
2:8
KGHM II Zagłębie Lubin
Nysa Kłodzko
1:5
Chrobry Głogów
Victoria Świebodzice
0:4
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Śląsk II Wrocław
5:2
KGHM ZANAM Polkowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
2:0
Olimpia Kamienna Gora
AP Włókniarz Leśna
11:0
Miedź Legnica
KGHM II Zagłębie Lubin
2:5
Javoria Jawor
KGHM ZANAM Polkowice
3:2
COMT 2012 Bolesławiec
Chrobry Głogów
13:0
Victoria Świebodzice
Górnik Wałbrzych
10:0
Nysa Kłodzko
Gryf Świdnica
4:2
Śląsk II Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie
4:3
BKS Bolesławiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bolesławiec
1:1
Chrobry Głogów
Miedź Legnica
1:7
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Javoria Jawor
8:1
Karkonosze Jelenia Góra
COMT 2012 Bolesławiec
0:5
Gryf Świdnica
Olimpia Kamienna Gora
1:3
KGHM ZANAM Polkowice
Nysa Kłodzko
1:4
KGHM II Zagłębie Lubin
Victoria Świebodzice
1:4
Górnik Wałbrzych
Śląsk II Wrocław
3:2
AP Włókniarz Leśna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
4:1
Nysa Kłodzko
AP Włókniarz Leśna
6:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
KGHM II Zagłębie Lubin
9:0
Victoria Świebodzice
KGHM ZANAM Polkowice
1:4
Javoria Jawor
Chrobry Głogów
13:0
Miedź Legnica
Górnik Wałbrzych
5:1
BKS Bolesławiec
Gryf Świdnica
5:1
Olimpia Kamienna Gora
Śląsk II Wrocław
3:1
COMT 2012 Bolesławiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
0:11
Górnik Wałbrzych
Javoria Jawor
3:2
Gryf Świdnica
BKS Bolesławiec
2:3
KGHM II Zagłębie Lubin
COMT 2012 Bolesławiec
3:1
AP Włókniarz Leśna
Olimpia Kamienna Gora
1:4
Śląsk II Wrocław
Nysa Kłodzko
3:1
KGHM ZANAM Polkowice
Victoria Świebodzice
2:4
Karkonosze Jelenia Góra
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:1
Chrobry Głogów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
1:4
BKS Bolesławiec
AP Włókniarz Leśna
2:2
Chrobry Głogów
KGHM II Zagłębie Lubin
18:3
Miedź Legnica
KGHM ZANAM Polkowice
0:0
Victoria Świebodzice
Górnik Wałbrzych
8:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Gryf Świdnica
1:0
Nysa Kłodzko
Śląsk II Wrocław
0:5
Javoria Jawor
COMT 2012 Bolesławiec
2:1
Olimpia Kamienna Gora
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
3:11
Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry Głogów
0:1
Górnik Wałbrzych
Javoria Jawor
6:0
COMT 2012 Bolesławiec
BKS Bolesławiec
1:0
KGHM ZANAM Polkowice
Olimpia Kamienna Gora
0:2
AP Włókniarz Leśna
Nysa Kłodzko
0:4
Śląsk II Wrocław
Victoria Świebodzice
0:5
Gryf Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
4:5
KGHM II Zagłębie Lubin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?