Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Szczedrzykowice
1:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
LKS Stary Śleszów
3:5
Miedź II Legnica
Granica Bogatynia
3:2
Sokół Wielka Lipa
Zjednoczeni Żarów
2:3
Olimpia Kowary
KGHM ZANAM Polkowice
2:0
AKS Strzegom
Nysa Zgorzelec
0:0
GKS Kobierzyce
Włókniarz Mirsk
1:5
BKS Bolesławiec
Widawa Bierutów
1:0
Chojnowianka Chojnów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
1:1
LKS Stary Śleszów
Miedź II Legnica
3:1
Olimpia Kowary
AKS Strzegom
0:4
Orkan Szczedrzykowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:1
Granica Bogatynia
BKS Bolesławiec
2:1
Widawa Bierutów
Zjednoczeni Żarów
3:2
Włókniarz Mirsk
KGHM ZANAM Polkowice
3:1
GKS Kobierzyce
Nysa Zgorzelec
1:1
Chojnowianka Chojnów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź II Legnica
3:0
Sokół Wielka Lipa
Orkan Szczedrzykowice
2:0
GKS Kobierzyce
LKS Stary Śleszów
0:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Granica Bogatynia
1:0
AKS Strzegom
KGHM ZANAM Polkowice
6:0
Chojnowianka Chojnów
Nysa Zgorzelec
3:1
BKS Bolesławiec
Włókniarz Mirsk
0:1
Olimpia Kowary
Widawa Bierutów
0:2
Zjednoczeni Żarów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
2:1
Olimpia Kowary
AKS Strzegom
0:0
LKS Stary Śleszów
Orkan Szczedrzykowice
6:0
Chojnowianka Chojnów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:4
Miedź II Legnica
BKS Bolesławiec
0:1
KGHM ZANAM Polkowice
GKS Kobierzyce
2:3
Granica Bogatynia
Zjednoczeni Żarów
1:1
Nysa Zgorzelec
Włókniarz Mirsk
1:1
Widawa Bierutów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
2:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Miedź II Legnica
3:1
AKS Strzegom
Orkan Szczedrzykowice
0:2
BKS Bolesławiec
LKS Stary Śleszów
0:0
GKS Kobierzyce
KGHM ZANAM Polkowice
5:1
Zjednoczeni Żarów
Chojnowianka Chojnów
1:2
Granica Bogatynia
Nysa Zgorzelec
1:3
Włókniarz Mirsk
Widawa Bierutów
0:2
Olimpia Kowary
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kowary
1:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
AKS Strzegom
1:0
Sokół Wielka Lipa
LKS Stary Śleszów
5:4
Chojnowianka Chojnów
BKS Bolesławiec
1:1
Granica Bogatynia
GKS Kobierzyce
1:6
Miedź II Legnica
Zjednoczeni Żarów
0:3
Orkan Szczedrzykowice
Włókniarz Mirsk
1:5
KGHM ZANAM Polkowice
Widawa Bierutów
4:0
Nysa Zgorzelec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
2:2
GKS Kobierzyce
Orkan Szczedrzykowice
4:0
Włókniarz Mirsk
LKS Stary Śleszów
3:2
BKS Bolesławiec
Granica Bogatynia
2:4
Zjednoczeni Żarów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:2
AKS Strzegom
KGHM ZANAM Polkowice
3:2
Widawa Bierutów
Chojnowianka Chojnów
0:5
Miedź II Legnica
Nysa Zgorzelec
0:1
Olimpia Kowary
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kowary
0:3
AKS Strzegom
GKS Kobierzyce
1:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
BKS Bolesławiec
1:5
Miedź II Legnica
Zjednoczeni Żarów
2:2
LKS Stary Śleszów
Włókniarz Mirsk
1:2
Granica Bogatynia
Widawa Bierutów
1:1
Orkan Szczedrzykowice
Nysa Zgorzelec
1:4
KGHM ZANAM Polkowice
Sokół Wielka Lipa
0:0
Chojnowianka Chojnów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź II Legnica
6:1
Zjednoczeni Żarów
Sokół Wielka Lipa
1:1
BKS Bolesławiec
Granica Bogatynia
4:1
Widawa Bierutów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:3
Chojnowianka Chojnów
GKS Kobierzyce
1:2
AKS Strzegom
KGHM ZANAM Polkowice
2:0
Olimpia Kowary
Orkan Szczedrzykowice
0:0
Nysa Zgorzelec
LKS Stary Śleszów
4:0
Włókniarz Mirsk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kowary
1:0
GKS Kobierzyce
Zjednoczeni Żarów
0:2
Sokół Wielka Lipa
KGHM ZANAM Polkowice
1:1
Orkan Szczedrzykowice
Chojnowianka Chojnów
0:1
AKS Strzegom
Nysa Zgorzelec
0:0
Granica Bogatynia
Włókniarz Mirsk
0:7
Miedź II Legnica
Widawa Bierutów
2:0
LKS Stary Śleszów
BKS Bolesławiec
4:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
3:2
Włókniarz Mirsk
Miedź II Legnica
6:0
Widawa Bierutów
Orkan Szczedrzykowice
2:3
Olimpia Kowary
LKS Stary Śleszów
5:0
Nysa Zgorzelec
Granica Bogatynia
2:3
KGHM ZANAM Polkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:2
Zjednoczeni Żarów
BKS Bolesławiec
1:0
AKS Strzegom
Chojnowianka Chojnów
1:2
GKS Kobierzyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kowary
1:2
Chojnowianka Chojnów
Orkan Szczedrzykowice
1:0
Granica Bogatynia
BKS Bolesławiec
5:1
GKS Kobierzyce
Zjednoczeni Żarów
1:1
AKS Strzegom
Nysa Zgorzelec
0:9
Miedź II Legnica
Włókniarz Mirsk
0:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Widawa Bierutów
0:2
Sokół Wielka Lipa
KGHM ZANAM Polkowice
5:2
LKS Stary Śleszów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
2:1
Nysa Zgorzelec
Miedź II Legnica
4:0
KGHM ZANAM Polkowice
LKS Stary Śleszów
2:1
Orkan Szczedrzykowice
Granica Bogatynia
0:0
Olimpia Kowary
Orzeł Ząbkowice Śląskie
4:0
Widawa Bierutów
GKS Kobierzyce
2:3
Zjednoczeni Żarów
Chojnowianka Chojnów
1:4
BKS Bolesławiec
Włókniarz Mirsk
1:0
AKS Strzegom
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kowary
2:0
BKS Bolesławiec
Orkan Szczedrzykowice
0:0
Miedź II Legnica
Granica Bogatynia
2:3
LKS Stary Śleszów
Zjednoczeni Żarów
3:1
Chojnowianka Chojnów
KGHM ZANAM Polkowice
5:1
Sokół Wielka Lipa
Nysa Zgorzelec
0:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Włókniarz Mirsk
2:1
GKS Kobierzyce
Widawa Bierutów
2:3
AKS Strzegom
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
0:1
Orkan Szczedrzykowice
Miedź II Legnica
9:0
Granica Bogatynia
LKS Stary Śleszów
1:0
Olimpia Kowary
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:6
KGHM ZANAM Polkowice
BKS Bolesławiec
3:2
Zjednoczeni Żarów
GKS Kobierzyce
2:1
Widawa Bierutów
Chojnowianka Chojnów
0:3
Włókniarz Mirsk
Nysa Zgorzelec
1:0
AKS Strzegom
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
3:0
Granica Bogatynia
Miedź II Legnica
5:1
LKS Stary Śleszów
Olimpia Kowary
3:1
Zjednoczeni Żarów
AKS Strzegom
1:1
KGHM ZANAM Polkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:2
Orkan Szczedrzykowice
GKS Kobierzyce
3:1
Nysa Zgorzelec
Chojnowianka Chojnów
2:2
Widawa Bierutów
BKS Bolesławiec
3:2
Włókniarz Mirsk
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kowary
0:4
Miedź II Legnica
Orkan Szczedrzykowice
2:0
AKS Strzegom
LKS Stary Śleszów
2:1
Sokół Wielka Lipa
Granica Bogatynia
2:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
GKS Kobierzyce
3:2
KGHM ZANAM Polkowice
Chojnowianka Chojnów
0:2
Nysa Zgorzelec
Włókniarz Mirsk
1:0
Zjednoczeni Żarów
Widawa Bierutów
0:0
BKS Bolesławiec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kowary
3:0
Włókniarz Mirsk
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:1
LKS Stary Śleszów
BKS Bolesławiec
2:1
Nysa Zgorzelec
Zjednoczeni Żarów
1:2
Widawa Bierutów
Chojnowianka Chojnów
1:6
KGHM ZANAM Polkowice
Sokół Wielka Lipa
1:2
Miedź II Legnica
GKS Kobierzyce
3:2
Orkan Szczedrzykowice
AKS Strzegom
1:2
Granica Bogatynia
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź II Legnica
3:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
LKS Stary Śleszów
0:3*
AKS Strzegom
Granica Bogatynia
2:2
GKS Kobierzyce
KGHM ZANAM Polkowice
2:3
BKS Bolesławiec
Nysa Zgorzelec
2:2
Zjednoczeni Żarów
Widawa Bierutów
0:2
Włókniarz Mirsk
Chojnowianka Chojnów
1:2
Orkan Szczedrzykowice
Olimpia Kowary
- : -
Sokół Wielka Lipa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kowary
0:3
Widawa Bierutów
AKS Strzegom
3:3
Miedź II Legnica
Granica Bogatynia
3:1
Chojnowianka Chojnów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:4
Sokół Wielka Lipa
BKS Bolesławiec
0:0
Orkan Szczedrzykowice
GKS Kobierzyce
3:1
LKS Stary Śleszów
Zjednoczeni Żarów
0:4
KGHM ZANAM Polkowice
Włókniarz Mirsk
3:2
Nysa Zgorzelec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź II Legnica
2:2
GKS Kobierzyce
Sokół Wielka Lipa
3:0
AKS Strzegom
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:2
Olimpia Kowary
Chojnowianka Chojnów
0:2
LKS Stary Śleszów
Granica Bogatynia
1:1
BKS Bolesławiec
Nysa Zgorzelec
0:1
Widawa Bierutów
KGHM ZANAM Polkowice
2:0
Włókniarz Mirsk
Orkan Szczedrzykowice
1:4
Zjednoczeni Żarów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kobierzyce
0:0
Sokół Wielka Lipa
Włókniarz Mirsk
2:0
Orkan Szczedrzykowice
Olimpia Kowary
3:1
Nysa Zgorzelec
BKS Bolesławiec
4:2
LKS Stary Śleszów
AKS Strzegom
2:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zjednoczeni Żarów
2:1
Granica Bogatynia
Miedź II Legnica
7:0
Chojnowianka Chojnów
Widawa Bierutów
0:2
KGHM ZANAM Polkowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź II Legnica
4:0
BKS Bolesławiec
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:2
GKS Kobierzyce
Chojnowianka Chojnów
1:11
Sokół Wielka Lipa
AKS Strzegom
0:2
Olimpia Kowary
Granica Bogatynia
2:0
Włókniarz Mirsk
Orkan Szczedrzykowice
1:2
Widawa Bierutów
LKS Stary Śleszów
1:4
Zjednoczeni Żarów
KGHM ZANAM Polkowice
2:0
Nysa Zgorzelec
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kowary
0:3
KGHM ZANAM Polkowice
BKS Bolesławiec
2:5
Sokół Wielka Lipa
Zjednoczeni Żarów
0:3
Miedź II Legnica
Chojnowianka Chojnów
0:7
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Nysa Zgorzelec
1:4
Orkan Szczedrzykowice
Włókniarz Mirsk
1:1
LKS Stary Śleszów
AKS Strzegom
- : -
GKS Kobierzyce
Widawa Bierutów
- : -
Granica Bogatynia
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
- : -
Zjednoczeni Żarów
Miedź II Legnica
- : -
Włókniarz Mirsk
AKS Strzegom
- : -
Chojnowianka Chojnów
Orkan Szczedrzykowice
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
LKS Stary Śleszów
- : -
Widawa Bierutów
Granica Bogatynia
- : -
Nysa Zgorzelec
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
BKS Bolesławiec
GKS Kobierzyce
- : -
Olimpia Kowary
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kowary
- : -
Orkan Szczedrzykowice
AKS Strzegom
- : -
BKS Bolesławiec
GKS Kobierzyce
- : -
Chojnowianka Chojnów
Zjednoczeni Żarów
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
KGHM ZANAM Polkowice
- : -
Granica Bogatynia
Nysa Zgorzelec
- : -
LKS Stary Śleszów
Włókniarz Mirsk
- : -
Sokół Wielka Lipa
Widawa Bierutów
- : -
Miedź II Legnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?