Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Wołów
0:5
Ślęza Wrocław
Plon Gądkowice
7:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Zorza Wilkszyn
1:3
WKS Śląsk Wrocław
Błękitni Jerzmanowo
5:1
Polar Wrocław
Polonia Wrocław
Pauza
Dolpasz Skokowa
3:0
Widawa Kiełczów
Orzeł Prusice
2:1
KP Brzeg Dolny
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
Pauza
KP Brzeg Dolny
6:0
Dolpasz Skokowa
WKS Śląsk Wrocław
9:2
Błękitni Jerzmanowo
Plon Gądkowice
3:1
Orzeł Prusice
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:2
Polar Wrocław
Polonia Wrocław
6:0
Zorza Wilkszyn
Widawa Kiełczów
2:1
MKP Wołów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Wołów
1:9
KP Brzeg Dolny
Polar Wrocław
0:4
WKS Śląsk Wrocław
Zorza Wilkszyn
0:4
Ślęza Wrocław
Błękitni Jerzmanowo
0:4
Polonia Wrocław
Widawa Kiełczów
Pauza
Dolpasz Skokowa
3:4
Plon Gądkowice
Orzeł Prusice
8:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
9:0
Błękitni Jerzmanowo
KP Brzeg Dolny
Pauza
Plon Gądkowice
10:0
MKP Wołów
Foto-Higiena Błyskawica Gać
0:6
WKS Śląsk Wrocław
Polonia Wrocław
3:0
Polar Wrocław
Widawa Kiełczów
0:4
Zorza Wilkszyn
Orzeł Prusice
3:4
Dolpasz Skokowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Wołów
1:6
Orzeł Prusice
Polar Wrocław
1:10
Ślęza Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
0:2
Polonia Wrocław
Plon Gądkowice
Pauza
Zorza Wilkszyn
4:5
KP Brzeg Dolny
Błękitni Jerzmanowo
2:3
Widawa Kiełczów
Dolpasz Skokowa
6:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
4:2
WKS Śląsk Wrocław
KP Brzeg Dolny
5:1
Błękitni Jerzmanowo
Plon Gądkowice
6:2
Zorza Wilkszyn
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:2
Polonia Wrocław
Widawa Kiełczów
1:1
Polar Wrocław
Dolpasz Skokowa
7:2
MKP Wołów
Orzeł Prusice
Pauza
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Wołów
1:6
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Polar Wrocław
0:8
KP Brzeg Dolny
WKS Śląsk Wrocław
0:0
Widawa Kiełczów
Zorza Wilkszyn
3:4
Orzeł Prusice
Błękitni Jerzmanowo
0:6
Plon Gądkowice
Polonia Wrocław
1:0
Ślęza Wrocław
Dolpasz Skokowa
Pauza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Wołów
Pauza
KP Brzeg Dolny
3:1
WKS Śląsk Wrocław
Plon Gądkowice
12:0
Polar Wrocław
Foto-Higiena Błyskawica Gać
0:2
Ślęza Wrocław
Widawa Kiełczów
0:1
Polonia Wrocław
Dolpasz Skokowa
1:7
Zorza Wilkszyn
Orzeł Prusice
6:0
Błękitni Jerzmanowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Pauza
Ślęza Wrocław
1:0
Widawa Kiełczów
Polar Wrocław
4:3
Orzeł Prusice
Zorza Wilkszyn
7:0
MKP Wołów
Błękitni Jerzmanowo
0:7
Dolpasz Skokowa
Polonia Wrocław
0:1
KP Brzeg Dolny
WKS Śląsk Wrocław
1:3
Plon Gądkowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Wilkszyn
Pauza
MKP Wołów
0:2
Błękitni Jerzmanowo
KP Brzeg Dolny
2:2
Ślęza Wrocław
Foto-Higiena Błyskawica Gać
5:1
Widawa Kiełczów
Dolpasz Skokowa
2:1
Polar Wrocław
Orzeł Prusice
0:1
WKS Śląsk Wrocław
Plon Gądkowice
6:1
Polonia Wrocław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
Pauza
Ślęza Wrocław
1:2
Plon Gądkowice
Polar Wrocław
0:0
MKP Wołów
WKS Śląsk Wrocław
4:0
Dolpasz Skokowa
Zorza Wilkszyn
8:3
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Polonia Wrocław
3:2
Orzeł Prusice
Widawa Kiełczów
0:5
KP Brzeg Dolny
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polar Wrocław
Pauza
Dolpasz Skokowa
2:2
Polonia Wrocław
MKP Wołów
1:5
WKS Śląsk Wrocław
Zorza Wilkszyn
7:2
Błękitni Jerzmanowo
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:5
KP Brzeg Dolny
Orzeł Prusice
3:1
Ślęza Wrocław
Plon Gądkowice
3:0*
Widawa Kiełczów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
Pauza
Ślęza Wrocław
9:3
Dolpasz Skokowa
Polar Wrocław
0:3
Zorza Wilkszyn
KP Brzeg Dolny
2:1
Plon Gądkowice
Błękitni Jerzmanowo
2:5
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Polonia Wrocław
5:0
MKP Wołów
Widawa Kiełczów
0:1
Orzeł Prusice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Wrocław
Pauza
KP Brzeg Dolny
- : -
Orzeł Prusice
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:10
Plon Gądkowice
Widawa Kiełczów
- : -
Dolpasz Skokowa
Polar Wrocław
- : -
Błękitni Jerzmanowo
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Zorza Wilkszyn
Ślęza Wrocław
- : -
MKP Wołów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
Pauza
MKP Wołów
- : -
Widawa Kiełczów
Polar Wrocław
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Zorza Wilkszyn
- : -
Polonia Wrocław
Błękitni Jerzmanowo
- : -
WKS Śląsk Wrocław
Dolpasz Skokowa
- : -
KP Brzeg Dolny
Orzeł Prusice
- : -
Plon Gądkowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Widawa Kiełczów
Pauza
KP Brzeg Dolny
- : -
MKP Wołów
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Orzeł Prusice
Polonia Wrocław
- : -
Błękitni Jerzmanowo
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Polar Wrocław
Plon Gądkowice
- : -
Dolpasz Skokowa
Ślęza Wrocław
- : -
Zorza Wilkszyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
Pauza
Polar Wrocław
- : -
Polonia Wrocław
MKP Wołów
- : -
Plon Gądkowice
Zorza Wilkszyn
- : -
Widawa Kiełczów
Dolpasz Skokowa
- : -
Orzeł Prusice
Błękitni Jerzmanowo
- : -
Ślęza Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?