Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Red Dragons Pniewy
4:2
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
Rekord Bielsko-Biała
4:2
Pogoń 04 Szczecin
Red Devils FC Chojnice
4:1
FC Toruń
AZS UŚ Katowice
4:1
GAF Omega Gliwice
Nbit Gliwice
5:3
Gwiazda Ruda Śląska
Gatta Active Zduńska Wola
6:3
Clearex Chorzów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
3:3
Nbit Gliwice
Gwiazda Ruda Śląska
3:7
Clearex Chorzów
GAF Omega Gliwice
1:1
Rekord Bielsko-Biała
Red Dragons Pniewy
5:0
AZS UŚ Katowice
FC Toruń
3:0
Red Devils FC Chojnice
Pogoń 04 Szczecin
1:1
Gatta Active Zduńska Wola
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Red Dragons Pniewy
3:1
AZS UŚ Katowice
Gatta Active Zduńska Wola
4:2
GAF Omega Gliwice
Clearex Chorzów
0:1
Pogoń 04 Szczecin
Nbit Gliwice
2:1
FC Toruń
Rekord Bielsko-Biała
2:0
Red Devils FC Chojnice
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
3:1
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GAF Omega Gliwice
1:1
Clearex Chorzów
Red Dragons Pniewy
1:1
Rekord Bielsko-Biała
FC Toruń
6:4
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
Gwiazda Ruda Śląska
1:4
Pogoń 04 Szczecin
Red Devils FC Chojnice
5:1
Gatta Active Zduńska Wola
AZS UŚ Katowice
6:1
Nbit Gliwice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Clearex Chorzów
6:1
Red Devils FC Chojnice
Nbit Gliwice
0:6
Rekord Bielsko-Biała
FC Toruń
3:0
Gwiazda Ruda Śląska
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
3:2
AZS UŚ Katowice
GAF Omega Gliwice
0:3
Pogoń 04 Szczecin
Gatta Active Zduńska Wola
3:1
Red Dragons Pniewy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
2:3
GAF Omega Gliwice
Red Dragons Pniewy
5:3
Clearex Chorzów
AZS UŚ Katowice
5:3
FC Toruń
Nbit Gliwice
3:3
Gatta Active Zduńska Wola
Rekord Bielsko-Biała
4:1
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
Red Devils FC Chojnice
3:3
Pogoń 04 Szczecin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Toruń
4:1
Rekord Bielsko-Biała
Pogoń 04 Szczecin
4:1
Red Dragons Pniewy
Clearex Chorzów
2:3
Nbit Gliwice
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
1:4
Gatta Active Zduńska Wola
GAF Omega Gliwice
2:2
Red Devils FC Chojnice
AZS UŚ Katowice
3:3
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Red Dragons Pniewy
2:1
GAF Omega Gliwice
Gatta Active Zduńska Wola
2:2
FC Toruń
Gwiazda Ruda Śląska
3:4
Red Devils FC Chojnice
Nbit Gliwice
7:2
Pogoń 04 Szczecin
Rekord Bielsko-Biała
2:1
AZS UŚ Katowice
Clearex Chorzów
3:3
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Toruń
3:3
Clearex Chorzów
GAF Omega Gliwice
5:2
Nbit Gliwice
Rekord Bielsko-Biała
6:2
Gwiazda Ruda Śląska
Red Devils FC Chojnice
4:1
Red Dragons Pniewy
AZS UŚ Katowice
1:5
Gatta Active Zduńska Wola
Pogoń 04 Szczecin
5:3
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Red Dragons Pniewy
2:3
Gwiazda Ruda Śląska
Nbit Gliwice
5:2
Red Devils FC Chojnice
Clearex Chorzów
6:1
AZS UŚ Katowice
Pogoń 04 Szczecin
2:2
FC Toruń
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
3:3
GAF Omega Gliwice
Gatta Active Zduńska Wola
3:2
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gatta Active Zduńska Wola
3:1
Gwiazda Ruda Śląska
Red Devils FC Chojnice
1:1
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
AZS UŚ Katowice
2:6
Pogoń 04 Szczecin
GAF Omega Gliwice
2:0
FC Toruń
Red Dragons Pniewy
1:3
Nbit Gliwice
Rekord Bielsko-Biała
4:2
Clearex Chorzów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń 04 Szczecin
2:2
Rekord Bielsko-Biała
FC Toruń
2:2
Red Devils FC Chojnice
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
4:0
Red Dragons Pniewy
Clearex Chorzów
2:8
Gatta Active Zduńska Wola
Gwiazda Ruda Śląska
2:2
Nbit Gliwice
GAF Omega Gliwice
3:0
AZS UŚ Katowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Nbit Gliwice
1:3
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
AZS UŚ Katowice
1:4
Red Devils FC Chojnice
Clearex Chorzów
4:0
Gwiazda Ruda Śląska
Gatta Active Zduńska Wola
4:3
Pogoń 04 Szczecin
Rekord Bielsko-Biała
4:5
GAF Omega Gliwice
Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
1:0
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
FC Toruń
6:2
Nbit Gliwice
GAF Omega Gliwice
3:3
Gatta Active Zduńska Wola
AZS UŚ Katowice
4:4
Red Dragons Pniewy
Pogoń 04 Szczecin
2:0
Clearex Chorzów
Red Devils FC Chojnice
6:6
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Nbit Gliwice
1:1
AZS UŚ Katowice
Pogoń 04 Szczecin
6:3
Gwiazda Ruda Śląska
Clearex Chorzów
0:0
GAF Omega Gliwice
Rekord Bielsko-Biała
3:1
Red Dragons Pniewy
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
4:3
FC Toruń
Gatta Active Zduńska Wola
4:2
Red Devils FC Chojnice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń 04 Szczecin
3:3
GAF Omega Gliwice
Red Dragons Pniewy
2:5
Gatta Active Zduńska Wola
AZS UŚ Katowice
3:3
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
Gwiazda Ruda Śląska
1:3
FC Toruń
Red Devils FC Chojnice
3:3
Clearex Chorzów
Rekord Bielsko-Biała
2:2
Nbit Gliwice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Toruń
3:3
AZS UŚ Katowice
Gatta Active Zduńska Wola
4:5
Nbit Gliwice
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
1:2
Rekord Bielsko-Biała
Clearex Chorzów
2:3
Red Dragons Pniewy
Pogoń 04 Szczecin
3:3
Red Devils FC Chojnice
GAF Omega Gliwice
2:2
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
1:7
AZS UŚ Katowice
Gatta Active Zduńska Wola
6:0
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
Nbit Gliwice
0:2
Clearex Chorzów
Rekord Bielsko-Biała
5:4
FC Toruń
Red Devils FC Chojnice
6:1
GAF Omega Gliwice
Red Dragons Pniewy
3:4
Pogoń 04 Szczecin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń 04 Szczecin
4:1
Nbit Gliwice
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
1:0
Clearex Chorzów
AZS UŚ Katowice
1:6
Rekord Bielsko-Biała
GAF Omega Gliwice
2:4
Red Dragons Pniewy
Red Devils FC Chojnice
6:2
Gwiazda Ruda Śląska
FC Toruń
2:1
Gatta Active Zduńska Wola
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
2:4
Rekord Bielsko-Biała
Red Dragons Pniewy
1:3
Red Devils FC Chojnice
Gatta Active Zduńska Wola
8:3
AZS UŚ Katowice
Nbit Gliwice
4:2
GAF Omega Gliwice
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
3:4
Pogoń 04 Szczecin
Clearex Chorzów
0:3
FC Toruń
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UŚ Katowice
1:3
Clearex Chorzów
FC Toruń
3:5
Pogoń 04 Szczecin
Gwiazda Ruda Śląska
2:6
Red Dragons Pniewy
GAF Omega Gliwice
6:4
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
Red Devils FC Chojnice
11:4
Nbit Gliwice
Rekord Bielsko-Biała
2:7
Gatta Active Zduńska Wola
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
Gatta Active Zduńska Wola
Nbit Gliwice
- : -
Red Dragons Pniewy
FC Toruń
- : -
GAF Omega Gliwice
Pogoń 04 Szczecin
- : -
AZS UŚ Katowice
Clearex Chorzów
- : -
Rekord Bielsko-Biała
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
- : -
Red Devils FC Chojnice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?