Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
Pauza
Ajaks Częstochowa
2:2
Lider Swarzędz
Piast Gliwice - Futsal
4:5
Ruch Chorzów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Pauza
Ruch Chorzów
Pauza
Ajaks Częstochowa
0:2
Unia Warszawa
Lider Swarzędz
3:1
Piast Gliwice - Futsal
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
1:2
Legia Warszawa
Progres Kraków
3:1
Sandecja Nowy Sącz
Cracovia Kraków KS
2:2
Dunajec Nowy Sącz
Lider Swarzędz
Pauza
Ruch Chorzów
3:2
Unia Warszawa
Ajaks Częstochowa
1:4
Piast Gliwice - Futsal
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Raków Częstochowa
4:1
Korona Kielce
Skra Częstochowa
1:1
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Ajaks Częstochowa
Pauza
Lider Swarzędz
4:3
Ruch Chorzów
Piast Gliwice - Futsal
1:4
Unia Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice - Futsal
Pauza
Ajaks Częstochowa
0:6
Ruch Chorzów
Lider Swarzędz
2:3
Unia Warszawa
Grupa 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Widzew Łódź
Pauza
Raków Częstochowa
6:1
Zagłębie Lubin
Józefka Chorzów
1:1
SEMP Ursynów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Pauza
SEMP Ursynów
Pauza
Raków Częstochowa
3:0
Widzew Łódź
Zagłębie Lubin
3:0
Józefka Chorzów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
1:2
Legia Warszawa
Progres Kraków
3:1
Sandecja Nowy Sącz
Cracovia Kraków KS
2:2
Dunajec Nowy Sącz
Zagłębie Lubin
Pauza
SEMP Ursynów
2:3
Widzew Łódź
Raków Częstochowa
4:0
Józefka Chorzów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Raków Częstochowa
4:1
Korona Kielce
Skra Częstochowa
1:1
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Raków Częstochowa
Pauza
Zagłębie Lubin
2:3
SEMP Ursynów
Józefka Chorzów
3:2
Widzew Łódź
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefka Chorzów
Pauza
Raków Częstochowa
4:1
SEMP Ursynów
Zagłębie Lubin
1:0
Widzew Łódź
Grupa 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AMT Żywiec
Pauza
Progres Kraków
1:4
UKS Raków Częstochowa
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Korona Kielce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Pauza
Korona Kielce
Pauza
Progres Kraków
4:0
AMT Żywiec
UKS Raków Częstochowa
2:0
Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
1:2
Legia Warszawa
Progres Kraków
3:1
Sandecja Nowy Sącz
Cracovia Kraków KS
2:2
Dunajec Nowy Sącz
Korona Kielce
4:0
AMT Żywiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Raków Częstochowa
4:1
Korona Kielce
Skra Częstochowa
1:1
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Progres Kraków
Pauza
Sandecja Nowy Sącz
7:2
AMT Żywiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sandecja Nowy Sącz
Pauza
Progres Kraków
1:3
Korona Kielce
UKS Raków Częstochowa
2:0
AMT Żywiec
Grupa 4
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa
Pauza
Cracovia Kraków KS
0:1
Skra Częstochowa
Dunajec Nowy Sącz
2:2
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Pauza
Cracovia Kraków KS
0:1
Legia Warszawa
Skra Częstochowa
3:1
Dunajec Nowy Sącz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Raków Częstochowa
4:1
Korona Kielce
Skra Częstochowa
1:1
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Cracovia Kraków KS
Pauza
Dunajec Nowy Sącz
0:1
Legia Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Nowy Sącz
Pauza
Cracovia Kraków KS
4:1
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Skra Częstochowa
1:2
Legia Warszawa

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?