Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Śląska
0:0
BKS Bolesławiec
WKS Śląsk Wrocław
0:3
Polonia-Stal Świdnica
Śląsk I Wrocław
8:1
Javoria Jawor
Miedź Legnica
5:0
Karkonosze Jelenia Góra
Polonia Wrocław
2:0
Górnik Wałbrzych
Zagłębie Lubin
5:0
Polonia-Stal II Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:1
Zagłębie II Lubin
Lechia Dzierżoniów
2:3
Chrobry Głogów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
3:2
WKS Śląsk Wrocław
Polonia Wrocław
0:2
Zagłębie Lubin
Polonia-Stal II Świdnica
2:3
Śląsk I Wrocław
BKS Bolesławiec
1:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zagłębie II Lubin
7:5
Lechia Dzierżoniów
Polonia-Stal Świdnica
2:4
Polonia Środa Śląska
Javoria Jawor
4:2
Miedź Legnica
Górnik Wałbrzych
2:0
Chrobry Głogów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Śląska
2:3
Karkonosze Jelenia Góra
WKS Śląsk Wrocław
0:0
Javoria Jawor
Lechia Dzierżoniów
2:5
BKS Bolesławiec
Śląsk I Wrocław
4:0
Polonia Wrocław
Zagłębie Lubin
1:2
Górnik Wałbrzych
Chrobry Głogów
0:2
Zagłębie II Lubin
Miedź Legnica
1:1
Polonia-Stal II Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:1
Polonia-Stal Świdnica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Wrocław
- : -
Miedź Legnica
Polonia-Stal Świdnica
0:3
Lechia Dzierżoniów
Zagłębie Lubin
1:1
Śląsk I Wrocław
Polonia-Stal II Świdnica
0:0
WKS Śląsk Wrocław
Górnik Wałbrzych
2:0
Zagłębie II Lubin
Javoria Jawor
0:0
Polonia Środa Śląska
Karkonosze Jelenia Góra
6:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
BKS Bolesławiec
2:3
Chrobry Głogów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Śląska
3:0
Polonia-Stal II Świdnica
WKS Śląsk Wrocław
0:0
Polonia Wrocław
Lechia Dzierżoniów
0:14
Karkonosze Jelenia Góra
Śląsk I Wrocław
0:0
Górnik Wałbrzych
Miedź Legnica
1:2
Zagłębie Lubin
Chrobry Głogów
1:4
Polonia-Stal Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:5
Javoria Jawor
Zagłębie II Lubin
7:3
BKS Bolesławiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wałbrzych
2:2
BKS Bolesławiec
Karkonosze Jelenia Góra
0:1
Chrobry Głogów
Śląsk I Wrocław
6:0
Miedź Legnica
Polonia Wrocław
1:0
Polonia Środa Śląska
Zagłębie Lubin
8:0
WKS Śląsk Wrocław
Javoria Jawor
1:2
Lechia Dzierżoniów
Polonia-Stal Świdnica
1:1
Zagłębie II Lubin
Polonia-Stal II Świdnica
4:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Śląska
0:3
Zagłębie Lubin
Lechia Dzierżoniów
2:0
Polonia-Stal II Świdnica
BKS Bolesławiec
4:3
Polonia-Stal Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:3
Polonia Wrocław
Zagłębie II Lubin
3:1
Karkonosze Jelenia Góra
Miedź Legnica
1:3
Górnik Wałbrzych
Chrobry Głogów
0:1
Javoria Jawor
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Śląsk I Wrocław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
1:6
BKS Bolesławiec
Śląsk I Wrocław
8:0
Polonia Środa Śląska
Polonia Wrocław
3:0
Lechia Dzierżoniów
Zagłębie Lubin
15:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Miedź Legnica
3:1
WKS Śląsk Wrocław
Górnik Wałbrzych
3:0
Polonia-Stal Świdnica
Polonia-Stal II Świdnica
- : -
Chrobry Głogów
Javoria Jawor
- : -
Zagłębie II Lubin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Śląska
0:3
Miedź Legnica
WKS Śląsk Wrocław
2:1
Górnik Wałbrzych
Lechia Dzierżoniów
0:8
Zagłębie Lubin
Chrobry Głogów
- : -
Polonia Wrocław
Polonia-Stal Świdnica
7:0
Karkonosze Jelenia Góra
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:11
Śląsk I Wrocław
Zagłębie II Lubin
- : -
Polonia-Stal II Świdnica
BKS Bolesławiec
- : -
Javoria Jawor
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
- : -
Chrobry Głogów
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Polonia Środa Śląska
Śląsk I Wrocław
- : -
Lechia Dzierżoniów
Polonia-Stal II Świdnica
- : -
BKS Bolesławiec
Górnik Wałbrzych
- : -
Karkonosze Jelenia Góra
Javoria Jawor
- : -
Polonia-Stal Świdnica
Miedź Legnica
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia Wrocław
- : -
Zagłębie II Lubin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bolesławiec
- : -
Polonia Wrocław
Chrobry Głogów
- : -
Śląsk I Wrocław
Zagłębie II Lubin
- : -
Zagłębie Lubin
Polonia Środa Śląska
- : -
Górnik Wałbrzych
Lechia Dzierżoniów
- : -
Miedź Legnica
Polonia-Stal Świdnica
- : -
Polonia-Stal II Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
WKS Śląsk Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
- : -
Javoria Jawor
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
- : -
BKS Bolesławiec
Polonia Środa Śląska
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Lechia Dzierżoniów
Śląsk I Wrocław
- : -
Zagłębie II Lubin
Polonia Wrocław
- : -
Polonia-Stal Świdnica
Polonia-Stal II Świdnica
- : -
Karkonosze Jelenia Góra
Górnik Wałbrzych
- : -
Javoria Jawor
Miedź Legnica
- : -
Chrobry Głogów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bolesławiec
- : -
Śląsk I Wrocław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
- : -
BKS Bolesławiec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bolesławiec
- : -
WKS Śląsk Wrocław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?