Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Chrobry Głogów
Chrobry Głogów 16 43 47 - 5 14 1 1
2
KS Górnik Polkowice
KS Górnik Polkowice 16 27 26 - 24 8 3 5
3
Odra Ścinawa
Odra Ścinawa 16 15 16 - 23 3 6 7
4
Chrobry Głogów
Chrobry II Głogów 16 14 13 - 23 3 5 8
5
Relaks Szklary Dolne
Relaks Szklary Dolne 16 12 12 - 39 3 3 10
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry II Głogów
Pauza
Relaks Szklary Dolne
1:8
KS Górnik Polkowice
Chrobry Głogów
2:1
Odra Ścinawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Ścinawa
Pauza
Relaks Szklary Dolne
2:2
Chrobry II Głogów
Chrobry Głogów
9:0
KS Górnik Polkowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Górnik Polkowice
Pauza
Chrobry II Głogów
3:3
Odra Ścinawa
Relaks Szklary Dolne
0:6
Chrobry Głogów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Relaks Szklary Dolne
Pauza
Odra Ścinawa
1:3
KS Górnik Polkowice
Chrobry Głogów
1:0
Chrobry II Głogów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
Pauza
Relaks Szklary Dolne
2:6
Odra Ścinawa
Chrobry II Głogów
1:1
KS Górnik Polkowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry II Głogów
Pauza
KS Górnik Polkowice
0:1
Odra Ścinawa
Relaks Szklary Dolne
0:2
Chrobry Głogów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
Pauza
Odra Ścinawa
0:0
Relaks Szklary Dolne
Chrobry II Głogów
1:0
KS Górnik Polkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry II Głogów
Pauza
KS Górnik Polkowice
2:2
Relaks Szklary Dolne
Chrobry Głogów
4:0
Odra Ścinawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Ścinawa
Pauza
KS Górnik Polkowice
1:0
Chrobry Głogów
Chrobry II Głogów
2:0
Relaks Szklary Dolne
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Ścinawa
Pauza
KS Górnik Polkowice
Pauza
Relaks Szklary Dolne
Pauza
Chrobry II Głogów
0:2
Chrobry Głogów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Ścinawa
Pauza
KS Górnik Polkowice
0:1
Chrobry Głogów
Chrobry II Głogów
0:1
Relaks Szklary Dolne
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Relaks Szklary Dolne
Pauza
KS Górnik Polkowice
3:0
Odra Ścinawa
Chrobry Głogów
2:0
Chrobry II Głogów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
Pauza
Relaks Szklary Dolne
1:0
Odra Ścinawa
KS Górnik Polkowice
3:1
Chrobry II Głogów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Górnik Polkowice
Pauza
Chrobry Głogów
3:0
Relaks Szklary Dolne
Chrobry II Głogów
0:0
Odra Ścinawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry II Głogów
Pauza
KS Górnik Polkowice
1:0
Relaks Szklary Dolne
Chrobry Głogów
2:0
Odra Ścinawa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry II Głogów
1:0
Odra Ścinawa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Górnik Polkowice
Pauza
Chrobry II Głogów
0:0
Odra Ścinawa
Relaks Szklary Dolne
1:3
Chrobry Głogów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
Pauza
Chrobry II Głogów
0:2
KS Górnik Polkowice
Odra Ścinawa
2:0
Relaks Szklary Dolne
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
Pauza
Odra Ścinawa
1:1
KS Górnik Polkowice
Chrobry II Głogów
1:2
Relaks Szklary Dolne
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Ścinawa
Pauza
KS Górnik Polkowice
0:5
Chrobry Głogów
Relaks Szklary Dolne
Pauza
Chrobry II Głogów
Pauza
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Ścinawa
Pauza
KS Górnik Polkowice
1:0
Relaks Szklary Dolne
Chrobry Głogów
4:1
Chrobry II Głogów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Ścinawa
1:1
Chrobry Głogów
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Zagłębie  Lubin
Zagłębie Lubin 5 13 16 - 1 4 1 0
2
Amico Lubin
Amico Lubin 5 10 6 - 4 3 1 1
3
Zagłębie  Lubin
Zagłębie II Lubin 5 9 4 - 2 3 0 2
4
Amico Lubin
Amico II Lubin 5 7 6 - 5 2 1 2
5
Iskra Kochlice
Iskra Kochlice 5 4 3 - 8 1 1 3
6
Górnik Lubin
Górnik Lubin 5 0 0 - 15 0 0 5
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
6:0
Górnik Lubin
Amico Lubin
2:1
Iskra Kochlice
Zagłębie II Lubin
1:0
Amico II Lubin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
1:1
Amico Lubin
Górnik Lubin
0:2
Zagłębie II Lubin
Iskra Kochlice
0:0
Amico II Lubin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
1:0
Zagłębie II Lubin
Amico Lubin
1:2
Amico II Lubin
Górnik Lubin
0:2
Iskra Kochlice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
3:0
Amico II Lubin
Iskra Kochlice
0:1
Zagłębie II Lubin
Amico Lubin
1:0
Górnik Lubin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
5:0
Iskra Kochlice
Zagłębie II Lubin
0:1
Amico Lubin
Amico II Lubin
4:0
Górnik Lubin
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Górnik Złotoryja
Górnik Złotoryja 6 16 14 - 1 5 1 0
2
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Sokół Krzywa (k. Legnicy) 6 6 2 - 10 1 3 2 2 4 1 - 0
3
Kaczawa Bieniowice
Kaczawa Bieniowice 6 6 3 - 3 1 3 2 2 1 0 - 1
4
Konfeks Legnica
Konfeks Legnica 6 3 1 - 6 0 3 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaczawa Bieniowice
1:1
Górnik Złotoryja
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
1:1
Konfeks Legnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaczawa Bieniowice
0:0
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Górnik Złotoryja
1:0
Konfeks Legnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaczawa Bieniowice
0:0
Konfeks Legnica
Górnik Złotoryja
5:0
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaczawa Bieniowice
0:1
Górnik Złotoryja
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
0:0
Konfeks Legnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Konfeks Legnica
0:2
Kaczawa Bieniowice
Górnik Złotoryja
4:0
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Złotoryja
2:0
Konfeks Legnica
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
1:0
Kaczawa Bieniowice

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?