Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
6:1
Lechia Dzierżoniów
Zagłębie Lubin S.A.
6:0
MGKS Oława 1945
Miedź II Legnica
3:3
Zagłębie II Lubin S.A.
Śląsk Wrocław
2:0
MKP Wołów
Parasol Wrocław
1:2
Śląsk II Wrocław
MKS Polonia Stal Świdnica
1:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:1
Miedź II Legnica
Śląsk II Wrocław
5:3
MKS Polonia Stal Świdnica
Zagłębie Lubin S.A.
6:0
Śląsk Wrocław
MGKS Oława 1945
2:0
Zagłębie II Lubin S.A.
MKP Wołów
1:5
Miedź Legnica
Lechia Dzierżoniów
3:2
Parasol Wrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Stal Świdnica
1:5
Lechia Dzierżoniów
Zagłębie II Lubin S.A.
3:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Śląsk Wrocław
2:1
MGKS Oława 1945
Parasol Wrocław
7:2
MKP Wołów
Miedź Legnica
0:0
Zagłębie Lubin S.A.
Miedź II Legnica
2:2
Śląsk II Wrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
3:1
Zagłębie II Lubin S.A.
Śląsk Wrocław
1:1
Miedź Legnica
Zagłębie Lubin S.A.
9:0
Parasol Wrocław
MGKS Oława 1945
3:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów
3:1
Miedź II Legnica
MKP Wołów
0:0
MKS Polonia Stal Świdnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:2
Śląsk II Wrocław
Zagłębie II Lubin S.A.
2:1
Lechia Dzierżoniów
Parasol Wrocław
0:0
Śląsk Wrocław
Miedź Legnica
5:0
MGKS Oława 1945
MKS Polonia Stal Świdnica
0:3
Zagłębie Lubin S.A.
Miedź II Legnica
1:2
MKP Wołów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Dzierżoniów
5:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Śląsk Wrocław
8:0
MKS Polonia Stal Świdnica
Zagłębie Lubin S.A.
9:0
Miedź II Legnica
MGKS Oława 1945
3:4
Śląsk II Wrocław
MKP Wołów
3:2
Zagłębie II Lubin S.A.
Miedź Legnica
1:2
Parasol Wrocław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Lubin S.A.
0:9
Zagłębie Lubin S.A.
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:0
MKP Wołów
MKS Polonia Stal Świdnica
0:2
Miedź Legnica
Miedź II Legnica
1:3
Śląsk Wrocław
Śląsk II Wrocław
1:1
Lechia Dzierżoniów
Parasol Wrocław
1:3
MGKS Oława 1945
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
3:0
Zagłębie II Lubin S.A.
Miedź Legnica
2:1
Miedź II Legnica
Zagłębie Lubin S.A.
3:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
MGKS Oława 1945
2:3
Lechia Dzierżoniów
MKP Wołów
1:5
Śląsk II Wrocław
Parasol Wrocław
1:0
MKS Polonia Stal Świdnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
1:5
Zagłębie Lubin S.A.
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:10
Śląsk Wrocław
Zagłębie II Lubin S.A.
0:1
Miedź Legnica
Lechia Dzierżoniów
3:5
MKP Wołów
MKS Polonia Stal Świdnica
3:2
MGKS Oława 1945
Miedź II Legnica
2:6
Parasol Wrocław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
3:1
Śląsk II Wrocław
Parasol Wrocław
1:4
Zagłębie II Lubin S.A.
Miedź Legnica
11:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zagłębie Lubin S.A.
7:0
Lechia Dzierżoniów
MGKS Oława 1945
2:1
MKP Wołów
MKS Polonia Stal Świdnica
2:0
Miedź II Legnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:9
Parasol Wrocław
Zagłębie II Lubin S.A.
3:1
MKS Polonia Stal Świdnica
Śląsk II Wrocław
2:6
Miedź Legnica
MKP Wołów
0:9
Zagłębie Lubin S.A.
Lechia Dzierżoniów
1:3
Śląsk Wrocław
Miedź II Legnica
3:2
MGKS Oława 1945
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?