Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
9:1
Karkonosze Jelenia Góra
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:1
KGHM II Zagłębie Lubin
Lechia Dzierżoniów
2:1
Ślęza Wrocław
Śląsk Wrocław
3:0
Kuźnia Jawor
Polonia Środa Śląska
1:0
Śląsk II Wrocław
Parasol Wrocław
5:1
Victoria Świebodzice
KGHM Zagłębie Lubin
12:1
Olimpia Kamienna Gora
WKS Śląsk Wrocław
2:3
Polonia-Stal Świdnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
1:3
WKS Śląsk Wrocław
Victoria Świebodzice
3:4
Ślęza Wrocław
Kuźnia Jawor
1:5
Miedź Legnica
Olimpia Kamienna Gora
2:14
Śląsk Wrocław
Śląsk II Wrocław
0:5
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia-Stal Świdnica
0:0
Polonia Środa Śląska
Parasol Wrocław
0:5
KGHM Zagłębie Lubin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
1:3
Olimpia Kamienna Gora
Orzeł Ząbkowice Śląskie
4:1
Polonia-Stal Świdnica
Lechia Dzierżoniów
1:3
Śląsk II Wrocław
Śląsk Wrocław
6:0
Parasol Wrocław
Polonia Środa Śląska
6:1
Karkonosze Jelenia Góra
KGHM Zagłębie Lubin
16:0
Victoria Świebodzice
WKS Śląsk Wrocław
2:0
Kuźnia Jawor
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Jawor
0:0
Polonia Środa Śląska
Śląsk II Wrocław
5:0
Ślęza Wrocław
Polonia-Stal Świdnica
0:3
Lechia Dzierżoniów
Parasol Wrocław
0:3
Miedź Legnica
KGHM Zagłębie Lubin
3:1
Śląsk Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
0:6
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Olimpia Kamienna Gora
0:3
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
4:4
KGHM Zagłębie Lubin
Lechia Dzierżoniów
8:1
Karkonosze Jelenia Góra
Ślęza Wrocław
0:3
Polonia-Stal Świdnica
WKS Śląsk Wrocław
7:0
Parasol Wrocław
Polonia Środa Śląska
6:3
Olimpia Kamienna Gora
Orzeł Ząbkowice Śląskie
6:0
Kuźnia Jawor
Śląsk Wrocław
11:0
Victoria Świebodzice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
0:1
Ślęza Wrocław
Victoria Świebodzice
3:3
Śląsk II Wrocław
Kuźnia Jawor
2:2
Lechia Dzierżoniów
Olimpia Kamienna Gora
0:7
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Śląsk Wrocław
3:1
Miedź Legnica
Parasol Wrocław
2:2
Polonia Środa Śląska
KGHM Zagłębie Lubin
4:0
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
6:0
Victoria Świebodzice
Orzeł Ząbkowice Śląskie
5:1
Parasol Wrocław
Lechia Dzierżoniów
3:1
Olimpia Kamienna Gora
Ślęza Wrocław
1:1
Kuźnia Jawor
Śląsk II Wrocław
4:2
Polonia-Stal Świdnica
Polonia Środa Śląska
1:10
KGHM Zagłębie Lubin
WKS Śląsk Wrocław
1:3
Śląsk Wrocław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
2:1
WKS Śląsk Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
2:7
Śląsk II Wrocław
Victoria Świebodzice
1:0
Polonia-Stal Świdnica
Olimpia Kamienna Gora
0:2
Ślęza Wrocław
Śląsk Wrocław
6:0
Polonia Środa Śląska
Parasol Wrocław
0:3
Lechia Dzierżoniów
KGHM Zagłębie Lubin
6:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:0
Śląsk Wrocław
Lechia Dzierżoniów
0:1
KGHM Zagłębie Lubin
Ślęza Wrocław
1:2
Parasol Wrocław
Śląsk II Wrocław
2:1
Kuźnia Jawor
Polonia-Stal Świdnica
4:3
Karkonosze Jelenia Góra
Polonia Środa Śląska
1:1
Miedź Legnica
WKS Śląsk Wrocław
4:1
Victoria Świebodzice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
4:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
WKS Śląsk Wrocław
1:1
Polonia Środa Śląska
Victoria Świebodzice
4:1
Karkonosze Jelenia Góra
Kuźnia Jawor
2:0
Polonia-Stal Świdnica
Olimpia Kamienna Gora
5:4
Śląsk II Wrocław
Śląsk Wrocław
7:0
Lechia Dzierżoniów
KGHM Zagłębie Lubin
4:0
Ślęza Wrocław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
0:8
Śląsk Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
2:4
Kuźnia Jawor
Lechia Dzierżoniów
1:5
Miedź Legnica
Polonia Środa Śląska
2:1
Victoria Świebodzice
Śląsk II Wrocław
3:1
Parasol Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:2
WKS Śląsk Wrocław
Polonia-Stal Świdnica
4:1
Olimpia Kamienna Gora
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Świebodzice
1:1
Kuźnia Jawor
Olimpia Kamienna Gora
1:4
Karkonosze Jelenia Góra
Parasol Wrocław
0:0
Polonia-Stal Świdnica
KGHM Zagłębie Lubin
4:0
Śląsk II Wrocław
Miedź Legnica
10:0
Ślęza Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
1:1
Lechia Dzierżoniów
Polonia Środa Śląska
6:4
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Dzierżoniów
2:0
Polonia Środa Śląska
Ślęza Wrocław
0:3
WKS Śląsk Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
0:1
Parasol Wrocław
Kuźnia Jawor
5:1
Olimpia Kamienna Gora
Śląsk II Wrocław
1:5
Śląsk Wrocław
Polonia-Stal Świdnica
0:6
KGHM Zagłębie Lubin
Orzeł Ząbkowice Śląskie
7:2
Victoria Świebodzice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
7:1
Śląsk II Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie
5:1
Lechia Dzierżoniów
Śląsk Wrocław
4:0
Polonia-Stal Świdnica
Polonia Środa Śląska
4:1
Ślęza Wrocław
Parasol Wrocław
1:3
Kuźnia Jawor
KGHM Zagłębie Lubin
10:0
Karkonosze Jelenia Góra
Victoria Świebodzice
4:2
Olimpia Kamienna Gora
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
3:5
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Karkonosze Jelenia Góra
0:9
Śląsk Wrocław
Kuźnia Jawor
0:12
KGHM Zagłębie Lubin
Olimpia Kamienna Gora
0:2
Parasol Wrocław
Śląsk II Wrocław
1:3
WKS Śląsk Wrocław
Polonia-Stal Świdnica
3:1
Miedź Legnica
Lechia Dzierżoniów
2:4
Victoria Świebodzice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?